Articol de astazi din Prosport:
RAPID Incepând cu partida de aseara, în afara imnului traditional al giulestenilor la statia de amplificare s-a auzit o noua melodie. Muro Shabo, cântata de formatia Ternibe din Serbia , este o piesa traditionala tiganeasca. Aceia care au ales melodia aceasta au fost jucatorii, la finalul partidei din campionat cu FC Vaslui. Primul care a ascultat-o a fost Maftei, care o avea pe telefonul mobil, lui Maldarasanu i-a placut, si astfel visiniii s-au hotarât sa o puna la statia de amplificare.
Un 3-0 pt Steaua si vor asculta numai melodii tiganesti!






