FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tricou cu Steaua.

«123»
Cry.Baby719.08.2008 19:57

 

 

daca vrei sa te ajut ,astept un raspuns eu o sa vb cu fostul lider al galeriei steliste jean pavel ca si asa trebuie sa ma intalnesc cu el si il intreb de unde poti gasi tricou pt nepotelul tau avand in vedere ca si baiatul lui are tricouri personalizate etc :steag_cruce_invers: sa-ti traiasca nepotelu fular-campionii

weeezer19.08.2008 20:15

La Nike in Unirii exista tricourile...

Vitalik_Stelistu22.08.2009 20:26

Hi.. sunt din Chisinau... un prieten dea meu e in Bacau si l-am rugat sa imi ia un tricou cu Steaua... el a cautat si nu a gasit.. stiti daka este vreun magazin unde se vand acolo>?

1on22.08.2009 21:15

Dupã câte scrie aici http://www.steauafc.com/ro/magazin_oficial/ se pare cã n-au în Bacãu. Cel mai aproape de tine au în Bârlad. E posibil sã aibe tricouri și la magazinele Nike din Iași. Vãd cã e posibil sã comanzi la magazinul online chiar dacã ești din afara României http://magazin.steauafc.com/ro/lei/info/despre_livrare/ Dã-le un mail la m***@*** și roagã-i sã-ți dea detalii. Rãspund destul de prompt. Legat de seriozitatea în onorarea comenzilor, știu cã un prieten din Iași a comandat acum câteva luni o eșarfã și i-a venit. :)

Ronnie23.08.2009 12:28
Hi.. sunt din Chisinau... un prieten dea meu e in Bacau si l-am rugat sa imi ia un tricou cu Steaua... el a cautat si nu a gasit.. stiti daka este vreun magazin unde se vand acolo>?

 

Este in Arena Mall la etajul 1. Din cate stiu erau doar tricouri din sezonul trecut, nu stiu daca au bagat si cele de anul asta.

Razvinho22.09.2009 07:59

am tricou de anu trecut alea cu citifinancial oare la stadion mai fac imprimari p alea sau numa p astea noi??

«123»