replicile ne-nike cum sunt ca material? pretul am vazut ca e 60 RON
replicile ne-nike cum sunt ca material? pretul am vazut ca e 60 RON
Foarte interesant, va sfatuiesc sa faceti search-ul asta ca merita:)
Mai jos e un link catre o pagina de forum a unui site care vinde soccer jerseys, si un pusti intreaba de Steaua.. Si tot respectivu' pusti isi exprima neincrederea in a cumpara direct de la club (sau de pe site-ul clubului). Oare de ce?
....
http://www.bigsoccer.com/forum/archive/ind...p/t-224261.html
Daca stie cineva un alt site din state sau uk unde s-ar gasi tricouri nike originale cu Steaua, va rog sa spuneti. Nici macar pe ebay nu sunt...
:lol: :lol: :lol: noul tricou cu sigla rafo a aparut si in constanta
Unde anume? :?: Ca, din cate stiu eu, Steaua n-are magazin in Constanta; pana si cel mobil da foarte rar pe-aici... :?
stie cineva daca tricourile de pe www.steauafc.com sunt inprimate cu numele fotbalistilor?daca n spunetimi si mieunde pot sa le imprim!!va rog
nu sunt imprimate ... dar poti sa le imprimi ... nu stiu unde ca eu nu stau in Bucuresti ... Dar...un mare "dar"... Stie cineva care este fontul pentru numele si numarelor jucatorilor? Si de unde il pot downloada ?
da. Si acolo si la magaziul mobil de la Stadionul Ghencea,Lia Manoliu. Pentru cei din strainatate se comanda direct pe internethttp://magazin.steauafc.com
MAGAZINUL NIKE DIN UNIRII NU VINDE TRICOURI ORIGINALE CU Steaua !!! De asta va asigur pe toti, ca nu sunt aceleasi materiale..
Mda... asa e ... sunt 99% sigur ca la ora asta nu se gaseste tricou 100% original cu Steaua la nici un magazin ... poti sa-ti iei unul cu Rafo si sa-l imprimi tu..... fontul de pe tricourile jucatorilor e o versiune de Comic Sans ... nu am gasit exact, doar ceva asemanator
stie cineva unde pot imprima tricou cu Steaua in Bucuresti???va rog ziceti-mi
nu sunt imprimate ... dar poti sa le imprimi ... nu stiu unde ca eu nu stau in Bucuresti ... Dar...un mare "dar"... Stie cineva care este fontul pentru numele si numarelor jucatorilor? Si de unde il pot downloada ?
eu am replica si personalizat...iar fontu am inteles ca ar fi Bazuka.cineva mai sus zicea comic sans sau ceva de genu se poate dar fontu asta e aproape la fel cu ce se vede pe spatele jucatorilor ![]()
de unde ti lai luat? :?:
m-am exprimat gresit
vroiam sa zic ca am copia...tricou simplu cu rafo pe fata luat de la dugheana aia ambulanta (scuze dar altfel chiar nu am sa-i spun e de rasu lumii ca nu avem si noi un magazin oficial ).iar de personalizat in orhideea iti alegi tu fontu e 550.000 parca
Da, tot eu ziceam de Comic Sans... e aproape identica versiunea Comic Book... tu ti l-ai facut exact cum au jucatorii? adica cu Nike, Panasonic...? lasa-ne si noua o poza aici te rugam sa vedem cum a iesit.. ![]()
vand tricou original foto la .......
cel mai frumos tricou al Stelei este cel simplu, fara numere, nume si reclame!
Așa este. ªi nu te expui nici riscului ca jucãtorul respectiv sã plece de la echipã. De exemplu, eu acum un an sau doi vroiam sã-mi iau tricou cu Oprița. Cum puteam sã-l mai port acum pe stadion?
Așa este. ªi nu te expui nici riscului ca jucãtorul respectiv sã plece de la echipã. De exemplu, eu acum un an sau doi vroiam sã-mi iau tricou cu Oprița. Cum puteam sã-l mai port acum pe stadion?
Eu inca mai am cu Danciu-gol ![]()
Daca tot vreti tricou original, de calitate, cu nume, numere, tot, si gratis, mergeti la un meci de a lu Steaua, si strigati la kreva sa va arunce tricouu, sau rugativa sa dea un gol si sa arunce tricou in directia voastra steag1
Eu inca mai am cu Danciu-gol![]()
Pe Dãnciulescu îl respect și îl voi respecta întotdeauna și încã mai sper sã se întoarcã în Ghencea. Dacã nu ca jucãtor, mãcar ca antrenor. ªi el a plecat la Dinamo din cauza nulitãții de piți. Da' pe Oprița nu pot sã îl respect pentru cã practic a fugit la Dinamo.
Daca tot vreti tricou original, de calitate, cu nume, numere, tot, si gratis, mergeti la un meci de a lu Steaua, si strigati la kreva sa va arunce tricouu, sau rugativa sa dea un gol si sa arunce tricou in directia voastra steag1
Sigur il arunca.... ![]()
nu stie nimeni prin ce orase merge magazinu asta mobil "Suporter Steaua"? Acu au anuntat pe siteul oficial ca merg la Sibiu si Cluj...pe la Tg Mures vine?
Ar trebui sa se aduca tricouri cu Steaua la Magazinul Oficial de la Stadionul Ghencea si din bumbac,nu neaparat Nike ci normale dar cu stema Stelei si numar cu numele jucatorului pe spate.Aceste tricouri Nike sunt din poliester si transpiratia ramane pe corp,putand a se face pneomonie.PACAT CA O ECHIPA ATAT DE TITRATA CA Steaua ARE NISTE TRICOURI PUSE LA DISPOZITIE SUPORTERILOR ATAT DE SLABE CALITATIV. steag1
salutari! are cineva de vanzare tricouri de joc cu Steaua? m-ar interesa dar numai de joc daca se poate celelalte care sunt pe piata sunt penale ! forza Steaua!
ca suporteri,trebuie sa ne putem achizitiona tricouri si sa putem sa avem nu stifturi de plastic ,bumbacul 100% fiind indicat dar sa zicem ca-l fac va dati seama ce pret pun,noi romanii nu avem salarii mari asa ca originalele sunt facute in stoc limitat si preturi pompuase!
Sigur il arunca....![]()
:biggrin: tare glumet loool,sa vezi bataie nene pe tricouri in tribuna,il sfasie aia ca sa-l aibe=))
sal am tricou njike de la stadion cumparat cu un milion si l-am imprimat cu 250 de mii...e ieftin si e calitate superioara...varmeu are tricou original si e cam la fel nu prea sunt diferentze...eu sunt din birlad judetzul Vaslui....dar sunt stelist inrait ![]()
Mag Mobil va Poposi in Toata Tara Ai Rabdare ca va ajunge in Toate Orasele Unde Exista Stelistii urmareste pe site si wei afla cand va ajunge si la tn in oras
ca suporteri,trebuie sa ne putem achizitiona tricouri si sa putem sa avem nu stifturi de plastic ,bumbacul 100% fiind indicat dar sa zicem ca-l fac va dati seama ce pret pun,noi romanii nu avem salarii mari asa ca originalele sunt facute in stoc limitat si preturi pompuase!
Sigur il arunca....![]()
:biggrin: tare glumet loool,sa vezi bataie nene pe tricouri in tribuna,il sfasie aia ca sa-l aibe=))
ai dreptate....dar a-si prefera sa dau 600 000 pe un tricou din bumbac decat 400 000-500 000 pe unu din poliester;si referitor la ce spui cu preturile este adevarat-preturile la haine de la magazinul oficial sunt mari,dar torusi-nu iti iei mereu accesorii ros-albastre asa ca daca ai bani se merita sa faci un sacrificiu
ca suporteri,trebuie sa ne putem achizitiona tricouri si sa putem sa avem nu stifturi de plastic ,bumbacul 100% fiind indicat dar sa zicem ca-l fac va dati seama ce pret pun,noi romanii nu avem salarii mari asa ca originalele sunt facute in stoc limitat si preturi pompuase!
Sigur il arunca....![]()
:biggrin: tare glumet loool,sa vezi bataie nene pe tricouri in tribuna,il sfasie aia ca sa-l aibe=))
ai dreptate....dar a-si prefera sa dau 600 000 pe un tricou din bumbac decat 400 000-500 000 pe unu din poliester;si referitor la ce spui cu preturile este adevarat-preturile la haine de la magazinul oficial sunt mari,dar torusi-nu iti iei mereu accesorii ros-albastre asa ca daca ai bani se merita sa faci un sacrificiu
hello!
Am si eu o intrebare sau mai degraba rugaminte la voi ![]()
Am un nepotel de 8 ani si ma tot bate la cap ca vrea tricoul cel nou al Stelei,credeti-ma ca si eu cat si parintii lui am tot cautat peste tot ,la fiecare meci al Stelei la care a mers pe stadion a tot intrebat de tricou si nu i s-a dat nici un raspuns concret.
Daca ma puteti ajuta astept un semn de la voi.
multumesc!