FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cel mai apreciat jucator advers?

«123»
SteauaToronto30.10.2006 02:00

Ma uit si nu-mi vine sa cred ce vad...

 

Ala Dica 100 ne-a rupt mai lipseste sa zica toata echipa Dinamo.

 

Voua nu va e rusine un pic!

 

NOI SUNTEM Steaua! STEAUE E RELIGIE PANA LA MOARTE! RESTUL SUNT 0!!!

_yang30.10.2006 20:45
Ala Dica 100 ne-a rupt mai lipseste sa zica toata echipa Dinamo.

 

Si Rapid !

Lavy_*_04.11.2006 15:47

Dani Coman

cristian01424.11.2006 21:08
Pe Pulhac,Radu Stefan si Ganea de la Dinamo si de la rapid pe Coman,Buga.De la Timisoara Plesan si Mircea Oprea,care inainte de Dinamo-Steaua au zis ca vor sa castige Steaua.Marius Oprea a declarat ca e stelist de mic.De la Poli il mai apreciez pe Marius Popa(mi-as dori sa vina in iarna asta la Steaua).de la CFR Cluj pe Martin Tudor.De la Arges pe Munti.De la UTA bineinteles pe Laca,si pe Simion.Il apreziez si pe Petre Grigoras de la Otelul(desi ne-au batut ii apreziez pe cei de la Otelul.

 

Pulhac, Radu Stefan intai sa-si stearga mucii si apoi sa vorbeasca de Steaua, deci ies din calcul. Daca Ganea a spus ca tine cu Steaua in cupele europene contrazicandu-si seful, si anume pe Borcea, asta nu inseamna ca respecta clubul nostru, ci procedeaza la fel ca 95% din oamenii de fotbal din Romania, cand se refera la confruntarile cluburilor romanesti in competitiile din afara.

In legatura cu Tudor, Simion, Munteanu, mi s-ar parea anormal sa nu fie fair-play vis-a-vis de Steaua, iar la adresa lui Lacatus cuvintele sunt de prisos.

Declaratiile lui Oprea si Plesan sunt ciudate, dar sa nu uitam ca o astfel de declaratie in doru' lelii a dat si acel Drida de la Jiul care ulterior a fost transferat de Steaua la insistentele nefondate ale lui Gigi Becali. In Romania s-a creat o moda printre jucatorii echipelor mici care fac declaratii de sustinere la adresa granzilor capitalei (vezi Sapunaru, Drida, Balba etc).

MadFroG25.11.2006 16:47

De la Rapid pe Coman

De la Dinamo pe Ganea si Danciu

FANATIK RED-BLUE25.11.2006 17:19

Il apreciez foarte mult pe Ionel Ganea

Alex1425.11.2006 17:21

Si atunci cand ne injura ii respecti la fel de mult?

FANATIK RED-BLUE25.11.2006 17:24

AIl apreciez pentru ca este destul de "batran" pentru fotbal, si inca mai joaca foarte bine! In plus am auzit de gesturile sale de caritate...

1on07.12.2006 01:59

Danciulescu pentru ca de fiecare data cand da gol pt javre ma gandesc la "nea piti" care, dominat de infinitul de mediocritate care il caracterizeaza, l-a dat la Dinamo pt ca era impresariat de giovani (cu care era certat, ca mai apoi sa se impace cu el)

vlad7507.12.2006 02:56

Dani Coman

korynna08.12.2006 10:11

nu pot spune ca apreciez pe vreunul din rivalii nostri,as putea spune doar ca Dani Coman este bun,nimic mai mult.nu stiu de ce mi se intampla sa nu pot estima foarte bine valoarea adversarilor pentru ca mereu intervine ceva in comportamentul lor sau stilul de joc care ma scarbeste.(scuze pt limbaj,dar asta cred).in rest lui Laca nu-i pot spune nici adversar cu ghilimele :)

c.ronaldo1708.12.2006 10:14

Andrei Cristea

AcMilan1408.12.2006 10:20

de la subpodari pot spune ca apreciez pe Moldovan si ionut rada.

 

de la javre: Ganea,Danciulescu si Munteanu.

 

nu tin cont de cei mai buni fotbalisti de la cele 2 rivale, ci de declaratiile lor de bun simt la adresa noastra

Bogdan4Steaua08.12.2006 11:02

Moldovan?

 

El numai declaratii de bun simt nu a avut la adresa noastra. Ai uitat de aberatiile de la finalul sezonului trecut?

cristian01408.12.2006 18:45
de la subpodari pot spune ca apreciez pe Moldovan si ionut rada.

 

Pe Rada ? Rada care l-a accidentat pe Mirel atat de tare incat a ratat jumatate de sezon ? Si nici nu tin minte sa fi declarat ceva fair-play la adresa noastra.

Iar Moldovan..cand spune ca "vrea sa plece din tara asta de jeg" ce parere poti sa ai ? De parca noi i-am pus sa faca circul de la Petrosani.

 

Avem o tara...cum procedam ?!

AcMilan1408.12.2006 21:08

Nu vreau sa-l apar pe rada dar din cate stiu si-a cerut scuze pentru accidentarea lui Radoi. Cei doi acuma sunt prieteni si pe el nu l-am vazut dand declaratii la TV impotriva Stelei. In fine probabil ca niciunul dintre ei nu merita sa-i pomenesc numele.

 

Uitasem despre ce a zis Moldovan, dar atunci cand a spus cuvantul jeg, in mod cert s-a referit la echipa de sub podul grant :)):)

**Stelist**20.12.2006 09:16

Ionut Mazilu steag1

cyril_thereau17.01.2007 17:16

Martin Tudor in primul rand.u voi uita aceasta declaratie niciodata pe care a facut-o dupa ce a plecat de la Steaua:"am iubito pe Steaua mai mult decat pe mama", si-n al doilea rand ionel Danciulescu.

alice4steauaBUC21.02.2007 20:48

cand va aud cu Coman asta...ma ia capu' zau :evil: e unul dintre cei mai nesimtiti...ca si portar e bun, nimik de zis, dar ca om e un zero barat!!!de la Rapid este de apreciat, cred eu, buga...

axl2321.02.2007 21:43

Dorinel Munteanu

ionel Danciulescu

Adrian Anca

n3olitik28.02.2007 19:57

Danciulescu!

«123»