karamian ala de la raped..sau cum se scrie..joaca bine de tot al dracu..
karamian ala de la raped..sau cum se scrie..joaca bine de tot al dracu..
Dorinel Munteanu...un mare caracter..Respect Dorinel....!!!!!...aaa si-l uitasem pe Martin t :wink:
karamian ala de la raped..sau cum se scrie..joaca bine de tot al dracu..
Ala care canta in Piata Univ. cu ciorile "in padurea cu alune" si a fost dat apoi in prim-plan pe Antena 1 in aceasta ipostaza ? Urmatoarele doua zile m-am gandit la un singur lucru: cat de mult as vrea sa cada Steaua cu Rapid. Si visul s-a implinit.
eu l-as alege pe Razvan Lucescu chiar daca e antrenor... dar e cel mai educat![]()
Razvanel???? Poate e educat....dar nu stiu in ce domeniu :lol: :roll:
Oricum il felicit pt fenta cu Poli :wink: I-a tinut in suspans pana in ultima clipa :wink:
Eu pe kirita :lol: Nu, vorbind serios, florentin pentre mi se pare cel mai de apreciat, eu un model alaturi de nume ca [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color], Radoi, Haldan, Dorinel, etc care isi dau viata pentru clubul la care joaca...niste lideri adevaratzi
il apreciez pe Dorinel de la CFR si pe Curca de la Farul :lol:
Andrei Cristea - se vede clar ca e stelist desi e la Poli
Dani Coman..E un modest,niciodata n-a atacat Steaua,si chiar s-a pus problema,acum ceva timp,sa vina la Steaua...Sper sa apere si poarta echipei nationale in viitoarele meciuri ![]()
mama a va mai place d Coman.... mi se pare un criminal dupa ce a facut in meciu cu Jiul... :evil:
@c.ronaldo17:
Cred ca mai degraba se simtea frustrat de neputinta propriei echipe.
"Criminali" sunt M. Constantin, Sapunaru, Rada...
de cred ca nici el nu o fi vrun inger...
Din "Jiulesti" : Dani Coman apara bine si are bun simt, spre deosebire de restul berzelor.
Din "Groapa" : Danciulescu, si poate in ultimul timp Ganea, care l-a contrazis pe Borcea cand declara sus si tare sa tinem cu Standard. 8O
De la CFR : Martin Tudor.
De la Timisoara : Andrei Cristea.
Iar dintre antrenori [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] si Ionut Popa desi anul trecut le spunea proprrilor jucatori sa ii manance pe ai nostri :lol:, acum s-a mai dat pe brazda si chiar a declarat ca e stelist de mic. ![]()
Dintre adversari ii apreciez doar pe Ganea (e singurul jucator de care imi pare rau ca n-a ajuns la noi; desi are un caracter mai dificil, cred ca ne-ar fi fost de ajutor, pentru ca are experienta si viclenie...;pe langa asta, a vorbit mereu frumos de Steaua -inaintea meciului cu Boro, de exemplu), de la caini, pe Dorinel si Martin Tudor de la CFR. Si desigur, pe Laca, dintre antrenori, dar asta aproape ca se subintelege
.
Si desigur, pe Laca, dar asta aproape ca se subintelege.
daca esti fan Steaua, inseamna ca esti si fan Marius [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color]
Complet de acord ![]()
Ionel Danciulescu... in primu' rand ca a evoluat la Steaua...al 2-lea rand ca este un fair-play si in teren si in afara lui. (ma refer la declaratii,etc.)
Martin Tudor
Ca antrenori,imi place de Marius,desigur si de Munti!Ionut Popa...hmmm...e cam ciudat omu' asta! :lol: Ca jucatori,il stimez pe Danciu(voi mai tineti minte cate goluri i-a dat lui Dinamo? :lol: ) si pe Martin Tudor!''Ghiulestenii'' mi se par cei mai obraznici! ![]()
azi a vorbit maftei despre meciul nostru cu real. si spre stupoarea mea , :roll: a fost chiar foarte fair play
Pai da...si-a folosit cerebelul,de obicei il uita acasa! :lol:
@Catalan_fan
Da' ce Maftei are casa ??? steagro :?: :?: :?:
Pe Pulhac,Radu Stefan si Ganea de la Dinamo si de la rapid pe Coman,Buga.De la Timisoara Plesan si Mircea Oprea,care inainte de Dinamo-Steaua au zis ca vor sa castige Steaua.Marius Oprea a declarat ca e stelist de mic.De la Poli il mai apreciez pe Marius Popa(mi-as dori sa vina in iarna asta la Steaua).de la CFR Cluj pe Martin Tudor.De la Arges pe Munti.De la UTA bineinteles pe Laca,si pe Simion.Il apreziez si pe Petre Grigoras de la Otelul(desi ne-au batut ii apreziez pe cei de la Otelul.
Martin Tudor care sper ca din iarna sa nu mai fie la rivali:)!
De la UTA bineinteles pe Laca,si pe Simion.
Simion e jucatorul Stelei deci nu se poate spune ca e adversar... iar [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] ... n-are rost sa mai spunem toti ca e "adversarul" favorit
Danciu Danciu Danciu gool Danciu gooool... Va mai amintiti?
Apoi Fl.Petre care a dovedit mereu bun simt si e un mare inimos , Martin Tudor si dintre antrenori Ionut Popa - e un stelist disperat, il cunosc-.
P.S. de ce nu Laca? el nu va fi niciodata adversar al Stelei, cel putin in ochii mei.