FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cel mai apreciat jucator advers?

«123»
borcescu_coposan31.08.2006 15:03

karamian ala de la raped..sau cum se scrie..joaca bine de tot al dracu..

ktalyn31.08.2006 15:33

Dorinel Munteanu...un mare caracter..Respect Dorinel....!!!!!...aaa si-l uitasem pe Martin t :wink:

greco31.08.2006 16:53
karamian ala de la raped..sau cum se scrie..joaca bine de tot al dracu..

 

Ala care canta in Piata Univ. cu ciorile "in padurea cu alune" si a fost dat apoi in prim-plan pe Antena 1 in aceasta ipostaza ? Urmatoarele doua zile m-am gandit la un singur lucru: cat de mult as vrea sa cada Steaua cu Rapid. Si visul s-a implinit.

Stelista tm01.09.2006 17:21
eu l-as alege pe Razvan Lucescu chiar daca e antrenor... dar e cel mai educat :)

 

 

 

 

Razvanel???? Poate e educat....dar nu stiu in ce domeniu :lol: :roll:

 

Oricum il felicit pt fenta cu Poli :wink: I-a tinut in suspans pana in ultima clipa :wink:

FanSteaua4Life01.09.2006 19:41

Eu pe kirita :lol: Nu, vorbind serios, florentin pentre mi se pare cel mai de apreciat, eu un model alaturi de nume ca [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color], Radoi, Haldan, Dorinel, etc care isi dau viata pentru clubul la care joaca...niste lideri adevaratzi

Dan_BKL01.09.2006 20:59

il apreciez pe Dorinel de la CFR si pe Curca de la Farul :lol:

c.ronaldo1705.09.2006 05:21

Andrei Cristea - se vede clar ca e stelist desi e la Poli

Ana-Maria05.09.2006 05:26

Dani Coman..E un modest,niciodata n-a atacat Steaua,si chiar s-a pus problema,acum ceva timp,sa vina la Steaua...Sper sa apere si poarta echipei nationale in viitoarele meciuri ;)

c.ronaldo1705.09.2006 05:29

mama a va mai place d Coman.... mi se pare un criminal dupa ce a facut in meciu cu Jiul... :evil:

Motanu D05.09.2006 05:40

@c.ronaldo17:

 

Cred ca mai degraba se simtea frustrat de neputinta propriei echipe.

"Criminali" sunt M. Constantin, Sapunaru, Rada...

c.ronaldo1705.09.2006 05:44

de cred ca nici el nu o fi vrun inger...

cristian01405.09.2006 05:55

Din "Jiulesti" : Dani Coman apara bine si are bun simt, spre deosebire de restul berzelor.

Din "Groapa" : Danciulescu, si poate in ultimul timp Ganea, care l-a contrazis pe Borcea cand declara sus si tare sa tinem cu Standard. 8O

De la CFR : Martin Tudor.

De la Timisoara : Andrei Cristea.

Iar dintre antrenori [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] si Ionut Popa desi anul trecut le spunea proprrilor jucatori sa ii manance pe ai nostri :lol:, acum s-a mai dat pe brazda si chiar a declarat ca e stelist de mic. :P

Phire05.09.2006 13:59

Dintre adversari ii apreciez doar pe Ganea (e singurul jucator de care imi pare rau ca n-a ajuns la noi; desi are un caracter mai dificil, cred ca ne-ar fi fost de ajutor, pentru ca are experienta si viclenie...;pe langa asta, a vorbit mereu frumos de Steaua -inaintea meciului cu Boro, de exemplu), de la caini, pe Dorinel si Martin Tudor de la CFR. Si desigur, pe Laca, dintre antrenori, dar asta aproape ca se subintelege :D .

c.ronaldo1705.09.2006 14:01
Si desigur, pe Laca, dar asta aproape ca se subintelege :D .

 

daca esti fan Steaua, inseamna ca esti si fan Marius [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color]

Phire05.09.2006 14:05

Complet de acord :D

RobYnho11.09.2006 07:46

Ionel Danciulescu... in primu' rand ca a evoluat la Steaua...al 2-lea rand ca este un fair-play si in teren si in afara lui. (ma refer la declaratii,etc.)

_yang19.10.2006 12:50

Martin Tudor

Alessandro20.10.2006 18:54

Ca antrenori,imi place de Marius,desigur si de Munti!Ionut Popa...hmmm...e cam ciudat omu' asta! :lol: Ca jucatori,il stimez pe Danciu(voi mai tineti minte cate goluri i-a dat lui Dinamo? :lol: ) si pe Martin Tudor!''Ghiulestenii'' mi se par cei mai obraznici! :P

puyol20.10.2006 19:13

azi a vorbit maftei despre meciul nostru cu real. si spre stupoarea mea , :roll: a fost chiar foarte fair play

Alessandro20.10.2006 20:06

Pai da...si-a folosit cerebelul,de obicei il uita acasa! :lol:

_yang26.10.2006 09:26

@Catalan_fan

 

Da' ce Maftei are casa ??? steagro :?: :?: :?:

dica 10027.10.2006 20:43

Pe Pulhac,Radu Stefan si Ganea de la Dinamo si de la rapid pe Coman,Buga.De la Timisoara Plesan si Mircea Oprea,care inainte de Dinamo-Steaua au zis ca vor sa castige Steaua.Marius Oprea a declarat ca e stelist de mic.De la Poli il mai apreciez pe Marius Popa(mi-as dori sa vina in iarna asta la Steaua).de la CFR Cluj pe Martin Tudor.De la Arges pe Munti.De la UTA bineinteles pe Laca,si pe Simion.Il apreziez si pe Petre Grigoras de la Otelul(desi ne-au batut ii apreziez pe cei de la Otelul.

radoi8628.10.2006 00:13

Martin Tudor care sper ca din iarna sa nu mai fie la rivali:)!

_yang29.10.2006 20:35
De la UTA bineinteles pe Laca,si pe Simion.

 

Simion e jucatorul Stelei deci nu se poate spune ca e adversar... iar [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] ... n-are rost sa mai spunem toti ca e "adversarul" favorit

Mihai Somanescu30.10.2006 01:13

Danciu Danciu Danciu gool Danciu gooool... Va mai amintiti?

 

Apoi Fl.Petre care a dovedit mereu bun simt si e un mare inimos , Martin Tudor si dintre antrenori Ionut Popa - e un stelist disperat, il cunosc-.

 

P.S. de ce nu Laca? el nu va fi niciodata adversar al Stelei, cel putin in ochii mei.

«123»