FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga Campionilor FCSTEAUA.RO

«123»
mihai141130.09.2006 07:03

eu m-am obisnuit cu 2007 si imi place mai ales ca nu poti da gol din aceasi pozitie mereu,chiar daca portarul e mai mereu paralel cu fotbalul :),daca lui cech ii da mingea mainile pe spate si o respinge in poarta,va dati seama daca ai portarul sub 90 ca ia mereu gol :)

Szentpali Robert30.09.2006 14:17

Fifa 2007,joc reusit dar nu mi place acel lucru ca portarul cateodata ia goluri stupide :twisted: gol poti da greu la clasa world class ,abia astept sa vad cum merge in retea

:D:D:D:D:D:D:D:D:D

dani@steaua4ever01.10.2006 16:30

danutz12345-andrey_gogo 8 1

johnny0601.10.2006 16:34

lol

ManiaCU01.10.2006 17:59

Ionutz cer o amanare a meciului cu anonim deoarece weekendul asta am fost foarte ocupat , m-am facut si eu major :P ... maine daca ma gasesc cu el pe net jucam meciul din Liga :wink: multumesc anticipat !

DannY_101.10.2006 19:15

In caz ca toata lumea are jocul,propun ca in restul meciurilor din aceasta competitie sa trecem de la 2006 la 2007!!!!

Prodigy_andrey01.10.2006 19:18

dak jucam 2007 yo zic sa repetam etapele ;) k asa ar fi mai bine !! k oricum 2006 nu mai stiu :D da 2007 nici atat da ii mai bine asa :D:D:D

dani@steaua4ever02.10.2006 12:17

nu e normal..calificarile le-am facut pe 2006 deci tot CL asta jucam 2006..acum vreti toti 2007 pt k nimeni nu joaca bine la el si k sa nu mai exista favoriti etc...nu e normal..la CL viitor vom juca 07..asta se joaca cu 06.

i0nutz8302.10.2006 16:04
In caz ca toata lumea are jocul,propun ca in restul meciurilor din aceasta competitie sa trecem de la 2006 la 2007!!!!

 

In niciun caz !

johnny0603.10.2006 13:25

alte etape la shampions lig...??

i0nutz8304.10.2006 11:46

Grupa A

 

danutz12345

andrey_gogo

hurricane_msg

danny1ok

 

Grupa B

 

omul_anonim

julica_maniaku

i0nutz83

alex_filip2003

 

Etapa II

 

Grupa A

 

danutz12345 - danny1ok

andrey_gogo - hurricane_msg

 

Grupa B

 

omul_anonim - alex_filip2003

julica_maniaku - i0nutz83

 

 

* Restanta anonim - maniaku .

johnny0607.10.2006 07:56

pe aici isi mai joaca cineva meciurile, sau reportam competitia pentru finalul sezonului urmator??

mihai141107.10.2006 08:01

au trecut toti la 2007,parerea mea ar fi sa jucati 2007 ca e greu dupa ce joci 2 sapt 07,sa joci iar 2006,parerea mea

Prodigy_andrey07.10.2006 08:06
parerea mea ar fi sa jucati 2007 ca e greu dupa ce joci 2 sapt 07,sa joci iar 2006

 

Asa ziceam si yo da bossu

 

 

 

In niciun caz !
Sonic07.10.2006 10:48

moama ce senzatie e cand treci de la 07 la 06 :D

 

omul_anonim 5-0 alex_filip2003

 

sper sa-mi termin si restanta cat mai curand

johnny0607.10.2006 10:49

si cu asta m-am saturat de tot de fifa 06...

godfather8608.10.2006 17:36

imi spune si mie careva cand se pun in vanzare ce le 2000 bilte care au mai ramas del aia supoterii lui real?va rog frumos?

i0nutz8308.10.2006 17:38

Offtopic, si totusi amuzant.

 

Din cate am inteles, maine sau poimaine se va da publicitatii un comunicat oficial.

 

pentru cultura ta generala, totusi, sectiunea asta e dedicata jocului FIFA 07.

Prodigy_andrey08.10.2006 20:48
http://fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=4879/Nush dak la astea te refereai da in fine ...
ManiaCU08.10.2006 22:29

@Ionutz eu zic sa schimbi numele la topicuri sa scrii in dreptul fiecaruia Fifa 2007 , sa inteleaga romanii :lol:

ManiaCU10.10.2006 16:30

omul_anonim - julica_maniaku 2-2 ... meci tare :P fifa 06 ramane the best !

johnny0610.10.2006 16:34

inca se mai joaca competitia asta??

ManiaCU10.10.2006 16:56

julica_maniaku - i0nutz83 3-2 ... din penalty in min 86 :lol: Sa moara Ionutz de suparare :lol:

DJD11.10.2006 05:25
Danny1ok-Mihai1411 8-7 scor general,2-2 in tur....   si 6-5 in al doilea meci,o calificare meritata in grupele Champions League:))

nu as zice meritata,tinand cont cum ai dat 4 din cele 8 goluri, oricum 2 meciuri disputate

 

ps:bine ca la 2007 nu mai merge sa dai gol din respingere :x

dak te referi la respingerea mingii de catre portar , atunci gresesti...eu am dat (la 07) tot atat de multe goluri din respingere ca la 06

i0nutz8311.10.2006 14:36

Competitie suspendata. Interes scazut din partea jucatorilor.

«123»