eu m-am obisnuit cu 2007 si imi place mai ales ca nu poti da gol din aceasi pozitie mereu,chiar daca portarul e mai mereu paralel cu fotbalul
,daca lui cech ii da mingea mainile pe spate si o respinge in poarta,va dati seama daca ai portarul sub 90 ca ia mereu gol ![]()
