FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga Campionilor FCSTEAUA.RO

«123»
i0nutz8328.08.2006 17:44

Dupa incheierea sezonului, cei mai buni jucatori din campionatul gazduit de www.fcsteaua.ro vor participa la prima editie a Ligii Campionilor.

 

Vor fi doua grupe a cate 4 echipe (A si B), primele doua clasate din fiecare grupa urmand sa joace in semifinale.

 

Lista participanti:

 

Direct in grupe:

- castigatorul Cupei fcsteaua.ro

- castigatorul Ligii 1

- castigatorul Ligii 2

 

 

Tur preliminar:

 

- locul 2 Liga 1 - locul 2 Liga 2

- locul 3 Liga 1 - locul 3 Liga 2

- locul 4 Liga 1 - locul 4 Liga 2

- locul 5 Liga 1 - locul 5 Liga 2

- locul 6 Liga 1 - locul 6 Liga 2

 

Meciurile din turul preliminar se vor juca in dubla mansa.

RobYnho29.08.2006 04:19

Ce inventiv este i0nutz :P

mihai141129.08.2006 06:46

ionute e aiurea asa...mai bine locul 2 din 1 cu locul 6 din 2....locul 3 din 1 cu locul 5 din 2...nu e mai corect asa?ca asa aia buni joaca intre ei..si cei mai slabi intre ei....

i0nutz8329.08.2006 16:27

E mai bine asa. Sa nu fie diferente mari intre jucatori..

mihai141130.08.2006 03:46

treaba ta...dar de ex...sa zicem termina anonim pe 2 si gogo pe 2..joaca intre ei...1 iese desi e mai bun ca ala de pe 4-5 din b

Prodigy_andrey30.08.2006 05:11

poi mah ionutz nu o sa fie diferente mari acuma in preliminarii !! da in Liga Campionilor(de pe www.fcsteaua.ro)sa nu ne confunde cu Liga adevarata =)) =)) o sa vezi numa scoruri astronomice !! Yo-s de acor cu Mihai locu 2 cu 6 3-5 ............Asa se joaca in toate competitziile :D:D

PoWeR30.08.2006 05:24

in competitii se ia dupa coeficient :D ... asa ca mai bine cu tragere la sorti :D (capi de serie alea alea :) )

blindica08.09.2006 10:34

of, sa nu mai trag la careul de asi in Liga a 2 a...poate pic cu gogo..cu miha1411, danutz,,, hal de egalitate :)) mai bine termin pe 7 :D, da` dupa aia nu promovez...damn :|

El_nin0_T0rr3s10.09.2006 18:21

poate cazi cu mine ma blindica...:D:D

blindica11.09.2006 00:51

pai cu tine cad numa` dak nu ma clasez 1-6 :twisted:

El_nin0_T0rr3s11.09.2006 02:02

cum spui tu jupane...;)...mai vedem noi...nush de ce am impres k o se iei un sca de goluri...:)))

DannY_111.09.2006 04:27
cum spui tu jupane...;)...mai vedem noi...nu stiu de ce am impres ca o se iei un sca de goluri...:)))
,Nu cunosti tactica lui Blindica!!:))))Eu zic ca te bate:)
RobYnho11.09.2006 04:31
cum spui tu jupane...;)...mai vedem noi...nu stiu de ce am impres ca o se iei un sca de goluri...:)))

 

Blindica loveste tare cand nu te astepti :!:

El_nin0_T0rr3s11.09.2006 13:41

ok...e agil k un sarpe sa inteleg...musca at cand te astepti mai putin..=))...te provoc la un amical ma blindica ma...sa te vad...:D

blindica11.09.2006 15:32

suntem offtopic el nino :D...ce rost amicale, am jucat amicale pierdute si am scos puncte in oficiale, merci lui danny1 si robynho pt sustinere :)), sper k nu te-ai suparat

Prodigy_andrey12.09.2006 10:11

Eu tot sunt de parere k ar trebui schimbat sistemul si sa se joace locu 2 cu 6 si asa mai departe k dupaia ies totzi aia buni ;) poate ar trebui sa se dea la vot!!

mihai141116.09.2006 07:59

asa e logic (1-6,2-5),1-1 2-2 e cam naspa,dar oricum jucam cum vrea ionut,mie 1 imi convine 6-6 5-5 ca sa nu joc cu 1 mai tare din b :))

i0nutz8320.09.2006 11:12

Liga Campionilor

 

Modificare sistem competitional

 

 

Direct in grupe:

 

- castigatorul Ligii 1 (grupa A)

- castigatorul Ligii 2 (grupa B)

 

Tur preliminar:

 

- locul 2 Liga 1 - locul 7 Liga 2 (A2)

- locul 3 Liga 1 - locul 6 Liga 2 (B2)

- locul 4 Liga 1 - locul 5 Liga 2 (A3)

- locul 5 Liga 1 - locul 4 Liga 2 (B3)

- locul 6 Liga 1 - locul 3 Liga 2 (A4)

- locul 7 Liga 1 - locul 2 Liga 2 (B4)

i0nutz8320.09.2006 15:11

MECIURI DE BARAJ:

 

A2: andrey_gogo - adiy_rooney 7-2

 

B2: julica_maniaku - blind1ro

 

A3: hurricane_msg - robinho_2903 5-3

 

B3: i0nutz83 - marianbolohan 6-4

 

A4: mihai1411 - danny1ok 7-8

 

B4: ady_adinho - alex_filip2003 2-3

 

 

Direct in grupe:

 

danutz12345 (A1)

omul_anonim (B1)

 

Barajele se disputa in dubla mansa, dupa regulile cunoscute (doua meciuri de cate 90 minute; daca egalitatea persista la finalul dublei manse, se disputa meci decisiv, mergandu-se pana la lovituri de la 11m).

Prodigy_andrey21.09.2006 11:23

acuma yo cu cine joc ?? k am vazut k ii incorect clasamentu in b si rooney ii pe 6 si blindro pe 7 !! :D deci joc cu blindro ?

El_nin0_T0rr3s21.09.2006 11:41

iti multumec mult ioane k ai scos castigatorul cupei...ce sa zic...ti-ai respectat cuvantul....;)

DannY_121.09.2006 18:40

Danny1ok-Mihai1411 8-7 scor general,2-2 in tur.... si 6-5 in al doilea meci,o calificare meritata in grupele Champions League:))

johnny0621.09.2006 19:47

adi_adinho 2-1 alex_filip2003 (tur)

alex_filip2003 2-0 adi_adinho (retur)

 

Scor general: alex_filip2003 3-2 adi_adinho=> welcome to shampions lig!!

hurricane_msg21.09.2006 20:03

in Liga Campionilor trebuie sa jucam cu aceiasi echipa cu care am jucat in campionat?

mihai141122.09.2006 03:41
Danny1ok-Mihai1411 8-7 scor general,2-2 in tur....   si 6-5 in al doilea meci,o calificare meritata in grupele Champions League:))

nu as zice meritata,tinand cont cum ai dat 4 din cele 8 goluri, oricum 2 meciuri disputate

 

ps:bine ca la 2007 nu mai merge sa dai gol din respingere :x

«123»