FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga Campionilor FCSTEAUA.RO

«123»
dani@steaua4ever22.09.2006 09:39

e nu cum sa nu mearga:))

marianb22.09.2006 13:41

B3: i0nutz83 - marianbolohan 3-3 in tur, retur duminica

Prodigy_andrey22.09.2006 20:34

Andrey_gogo vs adiy_ronney

 

Dubla mansa !! Scor general 7-2 pt mine

i0nutz8324.09.2006 13:05
i0nutz83 - marianbolohan 3-1 in retur, 6-4 in total
hurricane_msg24.09.2006 13:10

hurricane_msg - robinho_2903 = 5-3 :D

RobYnho24.09.2006 13:11

tur: hurrican_msg 2 - 0 robinho_2903

 

retur: robinho_2903 3 - 3 hurricane_msg

 

Puteam sa obtin mai mult din retur. Am condus cu 3-0 si hurricane a reusit sa ma egaleze. 2 suturi in bara, alte ratari, etc. bafta hurricane

ManiaCU24.09.2006 13:20

julica_maniaku - blind1ro 3-0 tur

blind1ro - julica_maniaku 4-2 retur

and I WIN ! 8) cu emotii dar I WIN !

blindica24.09.2006 13:24

Tur : Julica_maniaku - Blind1ro 3-0

Retur:Julica_maniaku-Blind1ro 2-4

 

 

Am fost aproape, oricum sunt semne bune pt Liga 1 :D, macar yo am jucat preliminarii, el nino a fost eliminat de peste tot :D

johnny0624.09.2006 16:23

lol ce grupa "usoara" am eu!! numa cu anonim, ionutz si julik_maniacu... se anunta o lupta interesanta pentru semifinale 8)

Prodigy_andrey24.09.2006 16:23
julica_maniaku - blind1ro 3-0 tur

blind1ro - julica_maniaku 4-2 retur

and I WIN !  8) cu emotii dar I WIN !

vrei sa zici i won :D
ManiaCU24.09.2006 20:46

@Prodigi , am folosit o veche vorba a unui tovarash mai colorat :lol: :lol: :lol: sa moara tatutzelu si Parisel daca te mint !

Prodigy_andrey25.09.2006 12:20

tare :D

i0nutz8325.09.2006 16:42

Grupa A

 

danutz12345

andrey_gogo

hurricane_msg

danny1ok

 

Grupa B

 

omul_anonim

julica_maniaku

i0nutz83

alex_filip2003

 

 

 

Etapa I

 

Grupa A

 

danutz12345-andrey_gogo

hurricane_msg - danny1ok

 

Grupa B

 

omul_anonim - julica_maniaku

i0nutz83- alex_filip2003

 

Se joaca pana duminica, 1 octombrie, ora 17.00

ManiaCU25.09.2006 21:32

Ce grupa smecherita avem :D Lupta pt podium va fi una tare :twisted:

hurricane_msg26.09.2006 13:25

nici nu se compara...grupa A este mult mai dificila... :( ... spre finala :arrow: :D

i0nutz8327.09.2006 11:51

i0nutz83 - alex_filip 4-5.

 

Am gresit tactica.. Am inceput cu 424 si in minutul 40 era 0-4..

johnny0627.09.2006 17:09

andrey_gogo nu poate intra pe net in aceste zile pentru ca are niste probleme legate de furnizarea acestuia. sa speram insa ca si le va rezolva pana la urma :D

i0nutz8327.09.2006 17:25

Sa joace de pe mobil, ca am vazut ca toata ziua e online pe mess :)

Prodigy_andrey29.09.2006 12:32

am revenit !! :D Danutz sa te pregatesti de meci :)

El_nin0_T0rr3s29.09.2006 12:33
Tur : Julica_maniaku - Blind1ro 3-0  

Retur:Julica_maniaku-Blind1ro 2-4

 

 

Am fost aproape, oricum sunt semne bune pt Liga 1 :D, macar eu am jucat preliminarii, el nino a fost eliminat de peste tot :D

 

sa iti aduc aminte primul si ultimul rezultat care a fost intre noi? :roll: ....mai bine taci....ti-am zis doar....dak faci un calcul simplu si pui alea 7 etape anulate pe CORECT ...recunosc....the rules are rules...era campion...deci taci...!!!..iar in cupa am fost eliminat de Ion...l-am facut fericit pe taticu nostru...:P...tu nu vrei niciodata sa faci cate un cadou parintilor?=))

blindica29.09.2006 17:35

am crezut k tu esti adoptat 8) ce repede te mai ataci Dumnezeule :)), calm down k yo glumesc

DannY_129.09.2006 22:22

Danny1ok-Hurricane_msg 5-1

hurricane_msg29.09.2006 22:24

mda ... am pierdut cu dany :D ... dar dupa 5 ore de fifa 07 in Cariera :lol:

sincer nu prea mai am nicio motivatie in competitia asta ... n-am mai jucat 06 d cand s-a incheiat camp...asa ca ... nu ma supar daca imi dati meciurile pierdute cu 3-0 :P

mihai141130.09.2006 05:54

asa am patit eu cu danutz,am jucat 2 zile 07 si apoi la 06 facea schemele de la 07,cand sa dau cu capul apasam 1 singura data :)

Prodigy_andrey30.09.2006 06:59

2007 ii realistic in unele faze !! da in altele zici k ii sf !! si cum noi eram obisnuitzi cu 2006 campionatu viitor o sa fie crek cel mai strans !!si yo am avut probleme k am jucat demo-u si dupaia am jucat cu adinho si am luato :( da noah

«123»