e nu cum sa nu mearga:))
e nu cum sa nu mearga:))
B3: i0nutz83 - marianbolohan 3-3 in tur, retur duminica
Andrey_gogo vs adiy_ronney
Dubla mansa !! Scor general 7-2 pt mine
hurricane_msg - robinho_2903 = 5-3 ![]()
tur: hurrican_msg 2 - 0 robinho_2903
retur: robinho_2903 3 - 3 hurricane_msg
Puteam sa obtin mai mult din retur. Am condus cu 3-0 si hurricane a reusit sa ma egaleze. 2 suturi in bara, alte ratari, etc. bafta hurricane
julica_maniaku - blind1ro 3-0 tur
blind1ro - julica_maniaku 4-2 retur
and I WIN ! 8) cu emotii dar I WIN !
Tur : Julica_maniaku - Blind1ro 3-0
Retur:Julica_maniaku-Blind1ro 2-4
Am fost aproape, oricum sunt semne bune pt Liga 1
, macar yo am jucat preliminarii, el nino a fost eliminat de peste tot ![]()
lol ce grupa "usoara" am eu!! numa cu anonim, ionutz si julik_maniacu... se anunta o lupta interesanta pentru semifinale 8)
vrei sa zici i wonjulica_maniaku - blind1ro 3-0 turblind1ro - julica_maniaku 4-2 retur
and I WIN ! 8) cu emotii dar I WIN !
@Prodigi , am folosit o veche vorba a unui tovarash mai colorat :lol: :lol: :lol: sa moara tatutzelu si Parisel daca te mint !
tare ![]()
Grupa A
danutz12345
andrey_gogo
hurricane_msg
danny1ok
Grupa B
omul_anonim
julica_maniaku
i0nutz83
alex_filip2003
Etapa I
Grupa A
danutz12345-andrey_gogo
hurricane_msg - danny1ok
Grupa B
omul_anonim - julica_maniaku
i0nutz83- alex_filip2003
Se joaca pana duminica, 1 octombrie, ora 17.00
Ce grupa smecherita avem
Lupta pt podium va fi una tare :twisted:
nici nu se compara...grupa A este mult mai dificila...
... spre finala :arrow: ![]()
i0nutz83 - alex_filip 4-5.
Am gresit tactica.. Am inceput cu 424 si in minutul 40 era 0-4..
andrey_gogo nu poate intra pe net in aceste zile pentru ca are niste probleme legate de furnizarea acestuia. sa speram insa ca si le va rezolva pana la urma ![]()
Sa joace de pe mobil, ca am vazut ca toata ziua e online pe mess ![]()
am revenit !!
Danutz sa te pregatesti de meci ![]()
Tur : Julica_maniaku - Blind1ro 3-0Retur:Julica_maniaku-Blind1ro 2-4
Am fost aproape, oricum sunt semne bune pt Liga 1
, macar eu am jucat preliminarii, el nino a fost eliminat de peste tot
sa iti aduc aminte primul si ultimul rezultat care a fost intre noi? :roll: ....mai bine taci....ti-am zis doar....dak faci un calcul simplu si pui alea 7 etape anulate pe CORECT ...recunosc....the rules are rules...era campion...deci taci...!!!..iar in cupa am fost eliminat de Ion...l-am facut fericit pe taticu nostru...
...tu nu vrei niciodata sa faci cate un cadou parintilor?=))
am crezut k tu esti adoptat 8) ce repede te mai ataci Dumnezeule
, calm down k yo glumesc
Danny1ok-Hurricane_msg 5-1
mda ... am pierdut cu dany
... dar dupa 5 ore de fifa 07 in Cariera :lol:
sincer nu prea mai am nicio motivatie in competitia asta ... n-am mai jucat 06 d cand s-a incheiat camp...asa ca ... nu ma supar daca imi dati meciurile pierdute cu 3-0 ![]()
asa am patit eu cu danutz,am jucat 2 zile 07 si apoi la 06 facea schemele de la 07,cand sa dau cu capul apasam 1 singura data ![]()
2007 ii realistic in unele faze !! da in altele zici k ii sf !! si cum noi eram obisnuitzi cu 2006 campionatu viitor o sa fie crek cel mai strans !!si yo am avut probleme k am jucat demo-u si dupaia am jucat cu adinho si am luato
da noah