Un lucru bun este k noi ne intoarcem in Ghencea !!
Un lucru rau este k desi este renovat .... nu are fatza de Champ League .
1--Prea putine locuri
2--Nu este acoperit (a zis Gigi k il acopera in curand ) da asta o sa dureze ceva timp
3--Prob nu avem o statzie de amplificare bun
DAR cel mai important este NR MIC DE LOCURI
O sa jucam in Champions League , dar avem nevoie de zeci de mi de suporteri nu de vreo 20000 k presupun k nu este permis umplerea stadionului .
Ghencea are 23000 de locuri . Lia Manoliu are 60000
si doar cu 55000 cum se auzea . Ganditzi cum o sa se auda cu 20000.
Gigi ar trebui sa il mareasca si sa il acopere si pe urma sa revenim pe Ghencea . PE MAnoliu o ducem bine si asa o sa fie si mai multzi suporteri la meciurile cu REAl si Lyon ![]()
