sa mor nu lipsesc de la meciurile Stelei ..si ma duc de cate ori pot si imi permite timpul..de ex returul trecut am lipsit 3 meciuri..si merg la stadion ca prostul..cum fac .,.cu cine trebuie sa vb sa fac parte si yo dintr-o brigada dasta organizata,,,ca la mneiul cu GORICA am stat la cei de la TRIADA...si la Craiova ...jos la ULTRAS(sau care sunt aia dezbracatzi)..cine vrea sa imi explice ce si cum..sa intre pls pe id meu...cata_dragutzul
Tre' sa te remarce ei...
Oricum 3 meciuri din 7 sau 8 e cam mult...
