Triada
vreau sa ii felicit prin modul cu sau prezentat la acest meci ![]()
Triada
vreau sa ii felicit prin modul cu sau prezentat la acest meci ![]()
Defapt sunt 2
Armata 47 Vest!
Deci PTM, Infanterie si Tradizione s-au unit intr-un grup numit TRIADA ? Asa se vede din coregrafia aia, care a iesit super bine.
Da, cele 3 brigazii s-au unit
wow super ! felicitari si La multi ani ! ![]()
cati membri sunt ?
nu conteaza cantitatea ci calitatea 8)
Multa bafta ![]()
daca ati facut bannere si o mini coregrafie la un meci cu Gorica, se anunta un an spectaculos pt voi
bafta!
wow super ! felicitari si La multi ani !![]()
cati membri sunt ?
ce faci tata cu poza mea in avatar?
pai cu drepturile de autor ce facem?![]()
felicitari pt triada s-au lansat frumos
,si la armata47 vest nu am vazut decat un steag atat....
Armata 47 vest a avut un steag mare si 9 japoneze...si e doar inceputul....
Felicitari pt prezenta si un La multi ani! pt ambele grupuri
Vedeti ca am pus eu niste poze cu Armata 47 la albume ![]()
hai tot la mai multe steaguri pe 2 betze sa umplem stadionul ...............BV pt cele 2 grupuri si astept si de la ceilaltzi oameni din peluza sa ia aceelasi exemplu
Abia Astept meciul cu rapid din Ghencea, o sa fie INFERN
ce tare au intepretat ziaristii ashtia fraeri lansarea Triada,mai bine zis coregrafia Triada.au spus ca mesajele:"Am inceput separat/Continuam impreuna"..erau adresate jucatorilor din partea suporterilor stelisti. :lol: vai duoamne!
Prosti tare aia de la TVR...
nu conteaza cantitatea ci calitatea 8)
adevarat, ca numai oameni alesi pe spranceana ![]()
nu mai e mult Maresale , nu mai e mult Rezista :twisted:Abia Astept meciul cu rapid din Ghencea, o sa fie INFERN
Moco_Triada
da nici putin nu e :evil:
Armata 47 vest a avut un steag mare si 9 japoneze...si e doar inceputul....
va rog din nou: TERMINATI IN PM ODATA CU "JAPONEZELE" ASTEA...se numesc "STEAGURI PE 2 BETE"
ca sa nu mai vorbesc despre faptul ca in loc sa va faceti mii de brigazi a cate 7 insi ati fi putut sa va "lipiti" la cele deja consacrate...
scuze de off-topic.
Abia Astept meciul cu rapid din Ghencea, o sa fie INFERN
Corect! :twisted: