FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

O noua brigada la Nord

«123»
verdichio02.08.2006 21:25

Triada

 

vreau sa ii felicit prin modul cu sau prezentat la acest meci ;)

Alex1402.08.2006 22:29

Defapt sunt 2 ;) Armata 47 Vest!

Triphat02.08.2006 23:28

Deci PTM, Infanterie si Tradizione s-au unit intr-un grup numit TRIADA ? Asa se vede din coregrafia aia, care a iesit super bine.

Alex1402.08.2006 23:39

Da, cele 3 brigazii s-au unit

dbd03.08.2006 08:26

wow super ! felicitari si La multi ani ! :)

cati membri sunt ?

cannavaro03.08.2006 08:47

nu conteaza cantitatea ci calitatea 8)

AmuntBoy03.08.2006 09:46

Multa bafta ;)

daca ati facut bannere si o mini coregrafie la un meci cu Gorica, se anunta un an spectaculos pt voi

bafta!

Dan_Original_TB9603.08.2006 10:03
wow super ! felicitari si La multi ani !  :)  

cati membri sunt ?

ce faci tata cu poza mea in avatar?:) pai cu drepturile de autor ce facem?:)

Katau03.08.2006 10:58

felicitari pt triada s-au lansat frumos :) ,si la armata47 vest nu am vazut decat un steag atat....

l4yl0w03.08.2006 12:32

Armata 47 vest a avut un steag mare si 9 japoneze...si e doar inceputul....

bodanelu03.08.2006 12:33

Felicitari pt prezenta si un La multi ani! pt ambele grupuri

l4yl0w03.08.2006 13:00
s301001aaaaaaaa5bd8.th.jpg
l4yl0w03.08.2006 13:01
s3010014gh1.th.jpg
Alex1403.08.2006 13:02

Vedeti ca am pus eu niste poze cu Armata 47 la albume ;)

l4yl0w03.08.2006 13:05

postitsw8.th.jpg

 

post2lc2.th.jpg

verdichio03.08.2006 13:10

hai tot la mai multe steaguri pe 2 betze sa umplem stadionul ...............BV pt cele 2 grupuri si astept si de la ceilaltzi oameni din peluza sa ia aceelasi exemplu

Maresal03.08.2006 15:26

Abia Astept meciul cu rapid din Ghencea, o sa fie INFERN

albanezul03.08.2006 19:17

ce tare au intepretat ziaristii ashtia fraeri lansarea Triada,mai bine zis coregrafia Triada.au spus ca mesajele:"Am inceput separat/Continuam impreuna"..erau adresate jucatorilor din partea suporterilor stelisti. :lol: vai duoamne!

_yang03.08.2006 20:55

Prosti tare aia de la TVR...

unuldinmultime03.08.2006 21:44
nu conteaza cantitatea ci calitatea 8)

adevarat, ca numai oameni alesi pe spranceana :oops:

Moco_Triada03.08.2006 22:07
Abia Astept meciul cu rapid din Ghencea, o sa fie INFERN
nu mai e mult Maresale , nu mai e mult Rezista :twisted:
El Nino_903.08.2006 22:08

Moco_Triada

da nici putin nu e :evil:

Moco_Triada03.08.2006 22:13
oricum pana la meciu cu tziganii , mai avem un meci important acasa ..returu cu Standard sa stiti ca nu o-sa fie asa usor :wink:
ult_ras04.08.2006 05:34
Armata 47 vest a avut un steag mare si 9 japoneze...si e doar inceputul....

 

va rog din nou: TERMINATI IN PM ODATA CU "JAPONEZELE" ASTEA...se numesc "STEAGURI PE 2 BETE"

 

ca sa nu mai vorbesc despre faptul ca in loc sa va faceti mii de brigazi a cate 7 insi ati fi putut sa va "lipiti" la cele deja consacrate...

 

scuze de off-topic.

Piece of Mind04.08.2006 05:44
Abia Astept meciul cu rapid din Ghencea, o sa fie INFERN

 

Corect! :twisted:

«123»