Ce e mai grav ? ce a facut MM sau Moggi ca vb de mari presedinti si campioane ale europei. Dopaj, manevre etc. peste tot. MM incearca sa fie bun manager si tipa cand vede ca vin altii si se iau de munca lui de ceea ce incearca sa faca si cand nu este apreciata valorea Stelei.
1. Badoi s-a folosit de noi sa i creasaca salriu la Rapid, nu a fost parolist si probabil ca merita sa fie injurat.
2. Sapunaru nici nu stie ce a facut in fotbal, ce a jucat si ca sa fie bine vazut s-a luat de Steaua si a mai si declarat aluziv ca isi doreste sa fac jocul bun pe care l-a facut cand l-a rupt pe Iacob.
Si MM ce a facut caterinca nu cred ca ii injura de fata cu propii copii si de fata cu lumea de la oficiala. In legatura cu faptul ca trebe sa ii multumim ca am luat campionatele astea ... dc nu era el era PITI asa ca... poate are mare dreptate
