iar se delireaza,interviul se tot amana.
iar se delireaza,interviul se tot amana.
Jan a fost un mare ciorditor. E adevarat ca primea bani de la jucator, bani de coregrafii, bani de deplasari, etc...
De la Paunescu a primit si un Cielo. A furat bani la greu de la clubul Steaua si de la suporteii ei (vindea bilete gratuite etc...)
Pe de alta parte era stelist adevarat 100% si in prima perioada a "domniei" sale in peluza intradevar era un adevart lider.
Deci cam asta e totl despre Jan Pavel. In ultimul timp nu prea il mai interesa de Steaua, bani sa iasa. A ajuns sclavul banilor, nu mai avea spiritul de suporter adevarat.
vreau si eu sa il intreb pe JEAN PAVEL daca s va mai intoarce vreodata la carma peluzei nord si daca da ar uni toate brigazile (inclusiv pe cea din sud)intr-o singura brigada??ce ii place si ce nu ii place lui JEAN in tot ceea ce tine de galerire??
chiar nu era nevoie sa deschizi inca un topic..cu aceeashi intrebare pusa de 2 ori.intelege ca Jean nu se mai intoarce ca sa conduca galeria.e bine asa cum e acum.e chiar super bine.geezas.ce ati patit?ati fost la un meci cu Jean..si gata..v-a placut cum era?intr-adevar,se canta altfel..pt ca erau si alti oameni atunci.si noi care am crescut cu Jean ca lider de galerie,stiam cum sa invatam cantece noi.nu ca acum cand te chinui 7 etape sa inveti lumea din peluza un cantec de altfel simplu.