FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Interviu Jean Pavel

«123»
soulstorm16.07.2006 19:35

iar se delireaza,interviul se tot amana.

Biliboaca17.07.2006 09:06

Jan a fost un mare ciorditor. E adevarat ca primea bani de la jucator, bani de coregrafii, bani de deplasari, etc...

 

De la Paunescu a primit si un Cielo. A furat bani la greu de la clubul Steaua si de la suporteii ei (vindea bilete gratuite etc...)

 

Pe de alta parte era stelist adevarat 100% si in prima perioada a "domniei" sale in peluza intradevar era un adevart lider.

 

Deci cam asta e totl despre Jan Pavel. In ultimul timp nu prea il mai interesa de Steaua, bani sa iasa. A ajuns sclavul banilor, nu mai avea spiritul de suporter adevarat.

ultras_paul17.07.2006 09:19

vreau si eu sa il intreb pe JEAN PAVEL daca s va mai intoarce vreodata la carma peluzei nord si daca da ar uni toate brigazile (inclusiv pe cea din sud)intr-o singura brigada??ce ii place si ce nu ii place lui JEAN in tot ceea ce tine de galerire??

albanezul17.07.2006 09:35

chiar nu era nevoie sa deschizi inca un topic..cu aceeashi intrebare pusa de 2 ori.intelege ca Jean nu se mai intoarce ca sa conduca galeria.e bine asa cum e acum.e chiar super bine.geezas.ce ati patit?ati fost la un meci cu Jean..si gata..v-a placut cum era?intr-adevar,se canta altfel..pt ca erau si alti oameni atunci.si noi care am crescut cu Jean ca lider de galerie,stiam cum sa invatam cantece noi.nu ca acum cand te chinui 7 etape sa inveti lumea din peluza un cantec de altfel simplu.

«123»