deci s-au inscris 6 cu doi retrogradatzi din A sunt 8
!! incet incet o scoatetzi voi ![]()
deci s-au inscris 6 cu doi retrogradatzi din A sunt 8
!! incet incet o scoatetzi voi ![]()
O scoatem, a?![]()
Precizare: sunt doar 5 posibil acceptati, antonio_bytzu nu va mai juca niciodata in acest campionat.
nu mai vrea nimeni sa intre in campionat? sezonu trecut se batea lumea pt a prinde un loc...acu se poate desfiinta divizia b
dar in divizia b nu se alege o ecihpa cu care sa joci mereu? daca da io aleg Man Utd
Echipa ti-o alegi cand se va da drumu la campionat,daca se va mai da,cum nu prea sunt candidati ![]()
cand ajung la verificat
?
id danny1ok,i.p.routabil,conexiune buna,calc. e tare 512 RAM,e ok
io o sa plec sambata la mare 2 sapt dak se da drumu la camp o sa am si io 2-3 meciuri amanate, dar dupa ce vin inapoi promit serizitate maxima de aceea vreau Man Utd ca nu o sa fiu aici can incepe camp si nu vreau sa o ia altcineva
Rezervare la Iaki nu vrei? Ceva animatoare? 2-3 negrese sa te maseze seara ?
id: adelp1er0 8)
p.s. am avut ceva probleme cu netu .. ca nu aveam ip calumea.. dar acum s-au rezolvat si totul e ok
Ionut, imi permiti si mie sa ma inscriu in Liga inferioara de aici ... adica divizia B ?
id YM: drlv85
P.S. O sa regreti ca m-ai vrut inapoi ![]()
EDITAT DE moderatori
nu stiu de ce mai apar in lista celor din Divizia A...am zis intr-un topic mai demult ca ma retrag deoarece am bacu anul asta...sunt doar 12 min dar tot trebuie sa stau pana gasesc adversarul si nu cred ca o sa am timp...sper sa ma intelegeti si poate o revenire la anul bineinteles cu fifa 2007 sau 2008 pe atunci...imi pare rau daca va produc neplaceri dar mai bine sa se rezolve inainte de inceperea campionatului...mi-a facut placere sa joc aici,si cum am zis poate ne mai auzim...bafta tuturor
De la 1 iulie cand am inceput sa vb de noul campionat ati avut tot timpul din lume sa spuneti daca vreti sa continuati sau daca nu. Acum va treziti toti, unul ca are bacul la anul si nu mai poate juca, altul ca nu merge la tara si n-are ip real, etc. Ar fi fost normal sa spuneti lucrurile astea mai din timp, nu sa ametim listele cu inscrieri zilnic.
bully_stelistu
si n-are ip real, etc.
Eu ma spus-o si am incercat sa fac rost de IP real
As dori sa ma inscriu si eu in acest campionat.....ip routabil si real.....conexiune buna ID de mess robinho_2903....ms SAl!
De la 1 iulie cand am inceput sa vb de noul campionat ati avut tot timpul din lume sa spuneti daca vreti sa continuati sau daca nu. Acum va treziti toti, unul ca are bacul la anul si nu mai poate juca, altul ca nu merge la tara si n-are ip real, etc. Ar fi fost normal sa spuneti lucrurile astea mai din timp, nu sa ametim listele cu inscrieri zilnic.
omule am mai spus o data ca renunt si am specificat foarte clar si atunci si de aceea am ramas surprins ca inca mai apar acolo...mi-am adus si aminte in ce topic am scris,era despre votul pt kamaciuki si am scris un PS pt ca in alta parte nu aveam unde sa scriu..imi pare rau daca am creat probleme
Nu e nicio problema din partea mea.. Ideea e sa gasim tot timpul oameni care sa se inscrie, astfel incat balanta sa fie in favoarea celor care vor sa joace..
Si unul din aia care vor sa joace sunt eu ...
Probabil, dar atata vreme cat nu indeplinesti conditiile de inscriere ramai doar cu dorinta..
YM: niraymond
ip routabil, conexiune buna, disponibil, 28 ani
manuel_rotaru
as vrea sa ma inscriu si eu daca se mai poate
id meu de mess: adiy_rooney
Ca sa te retragi dupa 5 etape?
Id-ul meu este nicks18us. Abea astept sa inceapa competitia. ![]()
Vreau la matineuuu
Serie B ![]()