FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Noi inscrieri !

«123»
Prodigy_andrey13.07.2006 11:47

deci s-au inscris 6 cu doi retrogradatzi din A sunt 8 ;) !! incet incet o scoatetzi voi ;)

i0nutz8313.07.2006 11:50

O scoatem, a?;)

 

Precizare: sunt doar 5 posibil acceptati, antonio_bytzu nu va mai juca niciodata in acest campionat.

Valius15.07.2006 17:11

nu mai vrea nimeni sa intre in campionat? sezonu trecut se batea lumea pt a prinde un loc...acu se poate desfiinta divizia b

dar in divizia b nu se alege o ecihpa cu care sa joci mereu? daca da io aleg Man Utd

ultras_andrei_i15.07.2006 18:17

Echipa ti-o alegi cand se va da drumu la campionat,daca se va mai da,cum nu prea sunt candidati :(

blindica17.07.2006 16:42

cand ajung la verificat :P?

DannY_118.07.2006 06:28

id danny1ok,i.p.routabil,conexiune buna,calc. e tare 512 RAM,e ok

Valius18.07.2006 12:55

io o sa plec sambata la mare 2 sapt dak se da drumu la camp o sa am si io 2-3 meciuri amanate, dar dupa ce vin inapoi promit serizitate maxima de aceea vreau Man Utd ca nu o sa fiu aici can incepe camp si nu vreau sa o ia altcineva

i0nutz8318.07.2006 13:00

Rezervare la Iaki nu vrei? Ceva animatoare? 2-3 negrese sa te maseze seara ?

ADelPiero18.07.2006 14:37

id: adelp1er0 8)

 

p.s. am avut ceva probleme cu netu .. ca nu aveam ip calumea.. dar acum s-au rezolvat si totul e ok

drlv8518.07.2006 19:39

Ionut, imi permiti si mie sa ma inscriu in Liga inferioara de aici ... adica divizia B ?

 

id YM: drlv85

 

P.S. O sa regreti ca m-ai vrut inapoi :))

 

EDITAT DE moderatori

aditza_stelistu18.07.2006 23:55

nu stiu de ce mai apar in lista celor din Divizia A...am zis intr-un topic mai demult ca ma retrag deoarece am bacu anul asta...sunt doar 12 min dar tot trebuie sa stau pana gasesc adversarul si nu cred ca o sa am timp...sper sa ma intelegeti si poate o revenire la anul bineinteles cu fifa 2007 sau 2008 pe atunci...imi pare rau daca va produc neplaceri dar mai bine sa se rezolve inainte de inceperea campionatului...mi-a facut placere sa joc aici,si cum am zis poate ne mai auzim...bafta tuturor

i0nutz8319.07.2006 08:33

De la 1 iulie cand am inceput sa vb de noul campionat ati avut tot timpul din lume sa spuneti daca vreti sa continuati sau daca nu. Acum va treziti toti, unul ca are bacul la anul si nu mai poate juca, altul ca nu merge la tara si n-are ip real, etc. Ar fi fost normal sa spuneti lucrurile astea mai din timp, nu sa ametim listele cu inscrieri zilnic.

bully19.07.2006 08:46

bully_stelistu

Ionut_stelistu19.07.2006 09:10
si n-are ip real, etc.

 

Eu ma spus-o si am incercat sa fac rost de IP real

Forzza STEAUA!!!19.07.2006 09:30

As dori sa ma inscriu si eu in acest campionat.....ip routabil si real.....conexiune buna ID de mess robinho_2903....ms SAl!

aditza_stelistu19.07.2006 09:44
De la 1 iulie cand am inceput sa vb de noul campionat ati avut tot timpul din  lume sa spuneti daca vreti sa continuati sau daca nu. Acum va treziti toti, unul ca are bacul la anul si nu mai poate juca, altul ca nu merge la tara si n-are ip real, etc. Ar fi fost normal sa spuneti lucrurile astea mai din timp, nu sa ametim listele cu inscrieri zilnic.

 

omule am mai spus o data ca renunt si am specificat foarte clar si atunci si de aceea am ramas surprins ca inca mai apar acolo...mi-am adus si aminte in ce topic am scris,era despre votul pt kamaciuki si am scris un PS pt ca in alta parte nu aveam unde sa scriu..imi pare rau daca am creat probleme

i0nutz8319.07.2006 09:46

Nu e nicio problema din partea mea.. Ideea e sa gasim tot timpul oameni care sa se inscrie, astfel incat balanta sa fie in favoarea celor care vor sa joace..

Ionut_stelistu19.07.2006 09:59

Si unul din aia care vor sa joace sunt eu ...

i0nutz8319.07.2006 10:04

Probabil, dar atata vreme cat nu indeplinesti conditiile de inscriere ramai doar cu dorinta..

niray19.07.2006 12:06

YM: niraymond

ip routabil, conexiune buna, disponibil, 28 ani

Ro__Ma19.07.2006 17:04

manuel_rotaru

Adiy66619.07.2006 22:02

as vrea sa ma inscriu si eu daca se mai poate :D id meu de mess: adiy_rooney

i0nutz8319.07.2006 22:14

Ca sa te retragi dupa 5 etape?

Nicksb20.07.2006 00:20

Id-ul meu este nicks18us. Abea astept sa inceapa competitia. :)

Sonic20.07.2006 09:34

Vreau la matineuuu :D Serie B ;)

«123»