FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Noi inscrieri !

«123»
i0nutz8304.07.2006 10:44

In perioada 4 - 14 iulie, www.fcsteaua.ro organizeaza inscrieri pentru cele 10 locuri ramase libere in Campionatul de FIFA 2006 - Divizia B.

 

Conditii obligatorii:

- IP rootabil (posibilitatea de a face host fara softuri suplimentare gen hamachi)

- disponibilitate de timp (1 meci la 48 de ore)

- conexiune buna la net (exclus dial-up)

- taxa inscriere 10 RON (doar pentru cei ce vor fi acceptati).

- varsta minima 16 ani

 

 

Toti candidatii vor fi testati in ordinea inscrierii, lista celor acceptati pentru a juca in campionat urmand a fi afisata cel mai tarziu duminica, 16 iulie.

 

Noul campionat va debuta la sfarsitul lunii iulie sau inceputul lui august, data urmand sa fie aleasa chiar de voi (se va organiza un poll dupa definitivarea listelor participantilor).

 

Inscrierile se fac exclusiv pe ACEST TOPIC, precizand si ID-ul de Yahoo!Messenger.

johnny0604.07.2006 10:50

YM: alex_filip2003

ip routabil, conexiune buna, disponibil, 18 ani, etc...

i0nutz8305.07.2006 13:37

Oare de ce nu se (mai) inghesuie lumea ? :oops:

johnny0605.07.2006 15:04

cre k de la taxa. ii zgarcita lumea in ultimu timp. nu ar da nici macar 10 ron. :?

i0nutz8305.07.2006 15:20

Probabil ca plata acestei taxe presupune de la sine o anume doza de seriozitate, negarantata pana acum..Tocmai de asta cred ca introducerea acestei conditii suplimentare la inscriere este in folosul competitiei, eliminandu-se din start posibilitatea de a avea printre noi persoane care nu vor duce la capat campionatul.

PoWeR05.07.2006 16:50

pfay .. si cand ma gandesc ce era la inscrierile de sezonul trecut :)

johnny0605.07.2006 16:57

o da. hai lume inscrieti-va la campionat acum cat mai puteti!! castigati si premii daca jucati bine si castigati divizia b si promovati in a :wink: !!

Dani200505.07.2006 20:42

nu e necesar...bani sa ai:D

StefanIanculescu05.07.2006 21:32

Vreau sa ma inscriu si eu. Am ip rootabil conexiune buna , platesc cu cea mai mare placere aceasta taxa simbolica , id-ul meu este ianculescustefan.

i0nutz8306.07.2006 08:30
M-as inscrie, dar imi trebuie si jocul, nu ? Sa fac si eu rost de el...

 

E timp.. Pana in 1 august nu cred ca dam drumu' la treaba.. Jocul il gasesti la diverta, parca 120 ron :)..

dani@steaua4ever06.07.2006 10:38

io mai trebuie sa platesc avand in vedere k sunt campionul antitre?!?

NU k nas avea 100mii dar totusi nu castig si io ceva macar:P

i0nutz8306.07.2006 11:23

Tu ar trebui sa platesti dublu, sa uitam de suspiciunile care planeaza asupra ultimului titlu..;)

johnny0606.07.2006 11:33

lol... si aici se fac blaturi??

mihai141106.07.2006 12:09

se fac ca la Vaslui :lol: :lol: :lol:

johnny0606.07.2006 13:46

shhhh ca aud tiganii!! :wink:

Antonio_bytzu07.07.2006 07:00

in cazul in care mai vreti sa ma primiti as vrea sa ma inscriu si as da si cei 10 RON (in divizia B desigur) ip routabil am , id de mess il stiti (antonio_bytzu) si cred ca mi-am rezolvat problemel de comportament

Prodigy_andrey07.07.2006 07:33

Moama deci pana acuma ar fi cam 3 !! :? Da nu-i nik hai k progresam :D

johnny0607.07.2006 07:34

hai k incet incet se aduna :D

i0nutz8307.07.2006 08:32

gabynumber_1

 

Replies: 431

Views: 17953

 

Forum: Arhiva forumului Posted: 11 Jun 2006 16:55 Subject: Divizia A - Procesul etapei

 

va spun pa eu nu mai joc in camp vostru ca e praf si in caz ca nu ati observat i0nutz83 asi baga pt el multe meciuri de 3-0 la masa verde pt el ..aveti grija cand aveti etapa cu el sa nu spuneti nimik ...

 

Ne pare rau, domnule bitzu! Credem ca valoarea dvs v-ar impiedica sa evoluati intr-un campionat de asemenea factura. Meritati ceva mai bun, mult succes la cautari!

dani@steaua4ever07.07.2006 09:37

mamaa ce suspciuni ma ale ultimului titlu??k eram de mult campion dak nu ami anulai tu cateva meciuri..eu nam facut niciodata nici un blat cu nimeni:)

i0nutz8307.07.2006 10:24

Tu cu altii, nu.. Dar altii cu tine ?;))

sammy_boy08.07.2006 08:50

Yahoo messenger: adam_corny

Ip routabil, conexiune foarte buna, disponibil oricand ptru a participa la acest concurs, 19 ani,

sammy_boy08.07.2006 08:55

Si am si o intrebare, ¿Cum por sa platesc, daca nu sunt in Romania?

i0nutz8308.07.2006 09:30

Vom gasi o solutie..

sammy_boy08.07.2006 09:39

Ok, e bine atunci ;)

«123»