FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Noi inscrieri !

«123»
Ionut_stelistu08.07.2006 17:15
:oops: noi mei adversari :P sper sa castig B-ul :D
Prodigy_andrey10.07.2006 13:17

Mah ionutz yo vad k astia nu se mai inscru :(:(:( ce ne facem ????? :roll: o sa fie diviza B de 5 echipe

mihai141110.07.2006 14:55

tu esti in a,ce treaba ai cu bul :P?

i0nutz8310.07.2006 17:03

In cazul in care pana la data stabilita nu se vor completa locurile in Divizia B, vom suplimenta cu 48-72 de ore perioada de inscrieri iar daca nici asa nu vom ajunge la un rezultat multumitor vom fi nevoiti sa renuntam la divizia B, sau, mai probabil, sa renuntam la plata taxei de inscriere pentru acest esalon.

Ionut_stelistu10.07.2006 18:38

Lol da ionutz sa renunti la taxa de inscriere :P

Valius10.07.2006 19:35

da dc lumea sub 16 ani nu poate sa joace??ca m-as fi inscris si io da nu se poate am sub 16 ani...

Prodigy_andrey11.07.2006 08:34
da dc lumea sub 16 ani nu poate sa joace??ca m-as fi inscris si io da nu se poate am sub 16 ani...
da catzi ani ai k cine stie poate face ionutz o exceptzie ;)
mihai141111.07.2006 09:11

valius daca erai smecher nu spuneai varsta =)) hahhahahahahh Doamneeeeeeee

i0nutz8311.07.2006 09:25

Apreciem sinceritatea. Problemele raman acum de ip si conexiune;)

blindica11.07.2006 11:07

man...eu acuma tre sa ma inscriu la facultate si nu prea am bani, adica n-am deloc:(, eu joc orice meci, oricand, doar sa fie fara taxa...seriozitate maxima ;)

blindica11.07.2006 11:12

id - blind1ro am i.p. routabil...conexiunea buna...calcu` e mai asa...256 sdram ;) dak e bine..ok? si fara taxa dak e :D :roll:

i0nutz8311.07.2006 11:28

Ramane de vazut..

Valius11.07.2006 12:37

hmmm am ip rootabil conexiune buna(modem), 13 ani, da nush can incepe campionatu ca pe 22 plec in vacantza si vin cam pe 6-7 august poate se pot amana niste meciuri dak se poate si cu taxa de inscriere mai e o problema :D

mihai141111.07.2006 13:01

da,pai si la mine si la danutz si la aia de au votat fara taxa dar "nu au argumentat" =)) e o problema,ca suntem zgarciti :lol: :lol: si mai e faza ca nu am chef sa merg pana la banca ca imi e o lenee :lol: :lol:

Ionut_stelistu11.07.2006 13:18

Ionutz poti sa il bagi pe Valius iun camp in Divizia B ca stie bine regulamentul si are o conexiune buna....

Valius11.07.2006 13:19

de abia astept sa joc sa va arat ce stiu :D da ramane problema cu vacantza...

Prodigy_andrey11.07.2006 13:27
Ionutz poti sa il bagi pe Valius iun camp in Divizia B ca stie bine regulamentul si are  o conexiune buna....
Va sustzinetzi k avetzi amandoi 13 ani ;) Bft
i0nutz8311.07.2006 13:35

O sa gasim solutii asa incat sa multumim pe toata lumea..

johnny0611.07.2006 13:35

oricum eu iau B-ul :P :twisted: :D

i0nutz8311.07.2006 13:56

Sa te trec de pe acum la Hall of Fame ?;;) Sau mai asteptam, macar sa se completeze lista ?;)

Valius11.07.2006 16:05

am uitat sa zic id de mess -> valius_the_greatest (pe yahoo normal :D)

johnny0611.07.2006 17:37
Sa te trec de pe acum la Hall of Fame ?; Sau mai asteptam, macar sa se completeze lista ?

te las pe tine sa decizi :D you've got the power :lol:

Prodigy_andrey11.07.2006 18:46
Sa te trec de pe acum la Hall of Fame ?; Sau mai asteptam, macar sa se completeze lista ?

te las pe tine sa decizi :D you've got the power :lol:

Tzeapa :P k numa castigatorul diviziei A se trece la Hall of Fame nu si castigaorul Diviziei b

asa k :P:P:P:P:P:P:P

johnny0611.07.2006 23:11

si ala nu vei fi tu ! ! ! :P:P:P:P:P

Ionut_stelistu12.07.2006 07:08
Ionutz poti sa il bagi pe Valius iun camp in Divizia B ca stie bine regulamentul si are  o conexiune buna....
Va sustzinetzi ca avetzi amandoi 13 ani ;) Bft

 

Ete na...am vb cu el pe mess si chiar stie baiatu`

si man...eu am 12 ani nu 13 ;)

«123»