FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Votati cea mai activa brigada ultra!

«123»
Crush16.06.2006 21:32

tradizione merita , arata ca vor sa faca din ce in ce mai multe

ady4steaua16.06.2006 23:33

T

alexandru_mare17.06.2006 00:35

asta inseamna daca castigati sa nu isi ia nasu la purtare si sa nu priveasca de sus oamenii putin mai vechi ca ei!in rest bravo lor!

Dubios17.06.2006 05:37

Titanu' nu s-a desfintat?

sile2217.06.2006 06:57
T Apreciez gestu tau, daca scriai si corect era mai bine , cat despre voturile de la id peste NOAPTE o sa vb dupa ce se termina votarea .
soulstorm17.06.2006 09:08

superioritatea provine din munca noastra,ce nu poate fi stearsa cu buretele. viata virtuala dupa net nu poa sterge truda Tradizione .

critic17.06.2006 10:04

Ce bun era topicul asta daca se vota doar si nu scria nimeni.....

Respect tuturor care tin steagul sus - NORD/SUD

George Stan17.06.2006 10:40
Ce bun era topicul asta daca se vota doar si nu scria nimeni.....

Respect tuturor care tin steagul sus - NORD/SUD

Din pacate nu se putea dpdv tehnic, am incercat.

IPR17.06.2006 12:26

Peluza Sud!!!

VACARM!!!

 

am votat ultras!!

SteauaTeam17.06.2006 12:40

UltraS :) :twisted:

marcko17.06.2006 13:38

ultras

ManiaCU17.06.2006 21:09

Toate cele 3 grupari sunt super originale insa ULT*RAS are ceva aparte :wink: Respect ULT*RAS , respect pentru toti suporterii adevarati care vin la stadion si isi sustin echipa tot meciul 8) afara cu samantzarii din peluze :evil: !

hooltras17.06.2006 21:35

parerea mea e ca daca luam fiecare brigada in parte(dintre cele trei), fiecare ar merita "premiul", deoarece ult*ras-ul n-a fost prea activ sezonul asta cred ca ar trebui sa se decida intre Tradizione si Desant(parerea mea)

bafta celor ce merita :twisted:

punkRipper8718.06.2006 05:10

anul acesta....TDS!!!obiectiv vorbind,in materie de comportAMent in peluza,au fost cei mai buni!ULT*RAS nu poate castiga din moment ce aproape tot anul nu au facut mai nimic in ps(poate au facut incidente,nush)...oricum revenirea in Forza cat si trecutul sunt de admirat..tot respectul pt ei!!!

ady4steaua18.06.2006 07:13
T

....imi era foame :lol: ...oricum mersi ca m-ai corectat :D

oscar18.06.2006 08:03

Sud

 

In cazul de fata , Ultras

superstar18.06.2006 09:34

tradizione ! mi-a placut foarte mult coregrafia de la revenirea lui [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] in Ghencea...si...alt motiv..ar.fi..culoarea care au dato PN sezonul asta. RESPECT restul brigazilor din PN si PS

SSK18.06.2006 11:49

Desi sunt din Peluza Sud, mi se pare foarte...bizar cum voteaza unii aici. Pentru cei care nu stiu, Ultras (si intreaga Peluza Sud) s-au autosuspendat in etapa a IV-a a acestui sezon. Grupul Ultras si-a facut revenirea la meciul tur cu Middlesborough (adica in aprilie !). Restul grupurilor din Peluza Sud inca n-au revenit.

 

In aceste conditii, sa votati atat de siguri pe voi si nonsalanti Ultras si Peluza Sud mi se pare foarte ciudat ! Dar in acelasi timp si destul de elocvent in ce priveste gradul de "aflare in treaba" sau macar de obiectivitate al celor care voteaza.

 

In fine, numai bine tuturor grupurilor steliste.

Allen18.06.2006 11:58

Ar trebui completat titlul sondajului si sa sune ceva de genul: "votati cea mai activa brigada ultra...in sezonul tocmai incheiat". Eu cred ca multi au votat Ult*ras pt toata activitatea lor de pana in prezent si asa as fi votat si eu.

Intre Desant si TDS e foarte greu sa ma pronunt, as spune ca amandoua. :D

bebe_lazio18.06.2006 16:42

INSURGENTII

albanezul18.06.2006 18:50

la meciul cu lens.prima a fost aceea cu OLD NO. 7 si la pauza am avut-o noi,cea cu portretul lui Laca pe o panza..iti reamintesti tu sotto!

albanezul18.06.2006 20:27

ce tare ai fost aici..:)pai nu ai fost la meci?:)..uita-te pe aici pe site..ca e un filmuletz..cu coregrafia filmata de la tribuna 1.

ultras200418.06.2006 20:52
INSURGENTII

 

tu vorbesti la misto?

bogdan_p19.06.2006 06:40

Desant,de departe cel mai activ grup,ei au muncit pt toata peluza,coregrafii de peluza,cat si de grup,mesaje,iei noi,etc.Ultras,de departe cel mai organizat si activ de la sud.

grasutzuu19.06.2006 13:42

depinde la ce va referiti cand spuneti cei mai tari...la batai la astea sau la ce se face pe stadion coregrafii astea...la batai eu zic ca Hunters iar pe stadion ULT*RAS ..cam astea sunt cele mai tari brigazi !

«123»