Rusia - Brazilia se rejoaca.
Rusia - Brazilia se rejoaca.
Argentina(julica_maniaku) 0-2 Italia(omul_anonim)
Rusia - Brazilia : 6-3
meci frumos...anonime te astept in semifinala...![]()
SEMIFINALE
TARA GALILOR - FRANTA 7-0
ITALIA - RUSIA 3-4
Se joaca sambata, 24 iunie.
Franta - Tara Galilor 7 0
Rusia - Italia : 4-3
baga'mi'as pic....in min 35 am avut 3-0 si a iesit ...mortzi masi de net....dupa care mi'am iesit din mana...ca ma si enervasem si mi-a dat anonim 2 boabe asa repede...dupa aia am mai dat io si am facut 4-2 cum ar veni....si el a facut 4-3 la urmatoarea faza...incepusem sa tremur..
:D...mai erau 15 min de jucat....10 min am mai jucat fotbal dupa care ultimele 5 am tras de timp ...pana in min 57 ....cu alea 30 face 90+2....
...m-am calificat da cu mare greutate ....mama lui de rds...aa danutz ai grija ca rusii sunt mai buni dekt romanii...
:D:D
omul_anonim 3-4 kamaciuki
un om de nimic, fara pic de demnitate, se vede la conducere si incepe sa paseze in careu.
nu poti vorbi cu el, are un limbaj execrabil, si ma tot acuza pe mine ca mi-a picat netu.
cred ca nu-s primu, propun excluderea lui din concurs, nu ca as vrea sa trec de semifinale prin chestia asta, dar cu asemenea oameni nu se poate juca.
repet, propun excluderea lui, si ca urmare danutz sa castige cupa
sincer mi s-a facut scarba de atatea ori cat am jucat cu el
loooooll....ce urat fac astia cand pierd....propun si io excluderea ta ma smechere ca m-ai jignitt destul...saracu de tine...probabil ca te'ai rugat zi si noapte sa prinzi si tu finala asta....iar veniti aici cu scuze penibile... :roll: sau acum vrei si tu rejucare ca s-a blocat...ba dak ma bateai nu mai ziceai nimic...si am spus mai sus toata istoria meciului...dak nu se intrerupea probabil luai 6...da asa mi-am iesit din mana si ai inceput sa dai tu goluri...in **** mea ce interes aveam sa ies la scoru ala cand tu stateai cu curu in poarta si te dominam categoric,,???...cine ar fi fost nebun...sa fim seriosi...m-am saturat si io cu d'astia ca tine...ar trebui sa infiintati o rubrica de plangeri impotriva lui kamaciuki...
:D:D:D:D:D:D
arata-mi tu mie o singura jignire de-a mea. una singura
chiar 2....un om de NIMIC...fara pic de DEMNITATE....am impresia ca folosesti cuvinte grele la adresa mea...si eu nu ti'am zis nici macar da'te mai incolo...asa ca... :roll:
omul_anonim 3-4 kamaciuki
un om de nimic, fara pic de demnitate, se vede la conducere si incepe sa paseze in careu.
nu poti vorbi cu el, are un limbaj execrabil, si ma tot acuza pe mine ca mi-a picat netu.
cred ca nu-s primu, propun excluderea lui din concurs, nu ca as vrea sa trec de semifinale prin chestia asta, dar cu asemenea oameni nu se poate juca.
repet, propun excluderea lui, si ca urmare danutz sa castige cupa
sincer mi s-a facut scarba de atatea ori cat am jucat cu el
si eu propun la fel....azi imi zice cica ca l-a incurcat pe danutz si i-am spus si ce imi zici mie...si cica sa nu mor prost...si-a luat iar ignore pt ca e un copil fara pic de minte si respect pt ceilalti
dak al dati afara pe kamaciuki se anuleaza meciu meu din campionat cu el??pls pls pls:D:D:D:D:D
chiar 2....un om de NIMIC...fara pic de DEMNITATE....am impresia ca folosesti cuvinte grele la adresa mea...si eu nu ti'am zis nici macar da'te mai incolo...asa ca... :roll:
looool, astea sunt jigniri? pai pfoai frate daca arat la lume ce mi-ai zis tu se cruceste
FINALA CM fcsteaua.ro:
FRANTA (danutz12345) - RUSIA (kamaciuki)0-4
FINALA CM:
FRANTA - RUSIA : 0-4
si se pare ca am castigat inca un trofeu important...sper ca si campionatu macar o data...
..am un alt ID si se pare ca imi aduce noroc...
:P...EL_nin0_T0rr3s...hahaha...apropo..chair nu imi dau seama cum de a jucat danutz atat de slab totusi...ai fost in forma proasta frate??
:D:D
mda pm am jucat prost de la caldura asta...cred k sunt 50 de grade la mine in camera:)
E asta e se pare k am o problema cu astia care joaca cu ekipe din astea mici...ba iau bataie ba fak egal..si numai cu kamaciuki:)
e asta e mai tre sa ia si altii trofee ,felicitari kamaciuki.
PS:din campionatu viitor va incepe hegemonia:P
"hegemonia"...stai sa caut in doctionar.. :roll: ...![]()