FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CM fifa06 - grupe, meciuri

«1234»
Un!t3d Roon3y15.06.2006 18:54

Grupa B : Uruguay 0-9 Tara Galilor 8)

dani@steaua4ever15.06.2006 20:57

Franta - Norvegia 4 2

i0nutz8316.06.2006 09:07

Toate meciurile se disputa pana astazi, 16 iunie, ora 22.00 !

Sonic16.06.2006 12:48

omul_anonim 3-3 kamaciuki

kamaciuki16.06.2006 12:50

Italia(anonim)-Rusia(kamaciuki) : 3-3...

 

si se pare ca am castigat grupa...:D...Mihai te astept...;)

mihai141117.06.2006 08:07

propun cei care nu au jucat sa fie descalificati nu depunctati daca nu au motive plauzibile pt cele 12 minute ale unui meci :roll:

i0nutz8317.06.2006 08:10

Clasamente finale

 

 

Grupa A

 

1. Anglia 3 2 1 0 5-2 7p

2. Portugalia 3 1 2 0 6-5 5p

3. Spania 3 1 0 2 10-8 3p

4. Nigeria 3 0 1 2 4-12 1p * (exclus)

 

Grupa B

 

1. Franta 3 3 0 0 14-6 9p

2. Tara Gal. 2 1 0 1 10-5 3p

3. Norvegia 2 1 0 1 5-6 3p

4. Uruguay 3 0 0 3 5-17 0p

 

Grupa C

 

1. Rusia 3 2 1 0 14-3 7p

2. Italia 3 2 1 0 14-5 6p

3. Grecia 3 1 0 2 5-10 3p

4. USA 3 0 0 3 1-16 0p

 

Grupa D

 

1. Argentina 3 3 0 0 11-4 9p

2. Brazilia 3 2 0 1 14-5 6p

3. Romania 2 0 0 2 4-9 0p

4. Paraguay 2 0 0 2 2-13 0p

i0nutz8317.06.2006 08:13

SFERTURI DE FINALA:

 

ANGLIA - TARA GALILOR

FRANTA - PORTUGALIA

RUSIA - BRAZILIA

ARGENTINA - ITALIA

 

Meciurile se disputa intr-o singura mansa, in caz de egalitate dupa 90 min urmand sa se joace prelungiri si, daca este nevoie, penaltyuri.

 

Sferturile de finala se joaca pana marti, 20 iunie, ora 16.00

mihai141117.06.2006 09:55

rusia-brazilia 3-1....tin sa va anunt ca ma retrag din camp pt ca nu patesc prima oara ce am patit acum in acest camp..

kamaciuki17.06.2006 10:21

care era vroba lui??...aia cu "get a life"...its only a game...aham...uite poftim ca ti-ai gasit si tu nasul ca prea mult te-ai increzut...banuiesc ca nici nu apucasi sa iesi din fifa si imi dadusi ignore...nu vrusasi sa discuti barbateste si sa accepti infrangerea...da asta e...pacat dak te retragi din campionat ca dak intrai in A il mai bateai si tu pe danutz ca pt noi ne e f greu...dar cum tu esti F BUN il bati tot timpu...IOnutz sa nu mia zici niciodata ca sunt eu ofticat ca exista si cazuri mai mari!!(dupa cum ai obs in ultima vreme)..acum sa vad cu cine joc semifinala...JULIK/Anonim,,..dupa care ma gandesc sa intru si io in finala cu danutz..:D:D:D

PoWeR17.06.2006 10:27

da ce s-a`ntamplat ?

kamaciuki17.06.2006 10:31

pretinde ca as fi iesit eu din joc in min 63 la scorul de 2-0 pt mine cand pt el urma un contraatac...nu e deloc asa...s-a blocat pur si simplu vi s-a intamplat si voua...a stat 5-10 sec blocat dupa care a aparut conection lost!!!...asta e ...oftik asta roade uneori rau de tot!!

mihai141117.06.2006 11:32

lol pt mine chiar e numai un joc,nu ma oftic chiar cu nimic....dar joc pe alt site de fifa,facut special pt fifa,nu al altui club,de mult...iar acolo chiar se joaca fifa,acolo sunt regulile mult mai bine stabilite si nu exista oameni care triseaza trag de timp etc...bafta

 

ps: vad ca tu traiesti numai din fifa kamakuci,cand bati pe cineva scrii 7 randuri numai cu prostii + greseli gramaticale la 2-3 cuvinte; eu n-am zis nimic de tine,nu ti-am dat ignore....asta banuiesti tu ca ma oftic sau etc...de aia nu mai pot sa beau eu berea de la danutz,ca m-ai batut tu =))...oricum pe celalalt site cred ca 4-5 rezista de aia...omul anonim m-a batut ..tot respectul e mai bun,hurricane la fel...dar tu pm esti penibil ,auziti ce-mi zice...ca el iesea cand sa-i dea gol adinho ca cica avea ala patchuri si nu putea sa ii dea gol =)) ce terminat

i0nutz8317.06.2006 12:45

Rezultatul meciului dintre kamaciuki si mihai1411 nu este, deocamdata, omologat. Nu este prima data cand adversarii reclama comportamentul sau atitudinea fata de joc a lui kamaciuki, astfel ca voi fi obligat sa iau masuri. S-a ajuns prea departe, la jigniri, iesirea din joc a fiecaruia dupa bunul sau plac, etc.

O decizie in cazul meciului kamaciuki - mihai1411 va fi luata luni, 19 iunie, ora 12.00.

dani@steaua4ever17.06.2006 12:52

pot sa fak parte din comisie plsss:D

i0nutz8317.06.2006 12:56

Poti sa faci orice pentru comisie, dar parte nu ;)

dani@steaua4ever17.06.2006 12:57

las k o sa ami fak io comisia mea..toti o sa fie Pro danutz:P

Inainte razboinicii mei pt titlu 3:)))

i0nutz8317.06.2006 12:58

Un palmares mic / asa va ramane vesnic !

kamaciuki17.06.2006 13:55
lol pt mine chiar e numai un joc,nu ma oftic chiar cu nimic....dar  joc pe alt site de fifa,facut special pt fifa,nu al altui club,de mult...iar acolo chiar se joaca fifa,acolo sunt regulile mult mai bine stabilite si nu exista oameni care triseaza trag de timp etc...bafta

 

ps: vad ca tu traiesti numai din fifa kamakuci,cand bati pe cineva scrii 7 randuri numai cu prostii + greseli gramaticale  la 2-3 cuvinte; eu n-am zis nimic de tine,nu ti-am dat ignore....asta banuiesti tu ca ma oftic sau etc...de aia nu mai pot sa beau eu berea de la danutz,ca m-ai batut tu =))...oricum pe celalalt site cred ca 4-5 rezista de aia...omul anonim m-a batut ..tot respectul e mai bun,hurricane la fel...dar tu pm esti penibil ,auziti ce-mi zice...ca el iesea cand sa-i dea gol adinho ca cica avea ala patchuri si nu putea sa ii dea gol =)) ce terminat

 

de asta ce mai zici mey ionutze...uite aici jigniri,,,terminat auzi si tu,,,aham...inteleg...a facut tot pos sa iasa cum vrea el...auzi ma pune 8-0 pt el ca poate asa se potolesc spiritele..da-o naiba de treaba...e posibil sa stea conex blocata 10 secunde si dupa care sa zica ca am iesit eu cand spune clar connection lost??...e penibila faza sincer..s-a recunoscut invins...nu inteleg de ce te mia bagi tu!! e clar ca ai ceva cu mine!!..dak vrei sa ma vezi exclus spune ca ma retrag si singur asta ca sa vezi ca nu ma int asa de mult camp asta..cum spune Mihai asta..poate il bagi si pe le in comisie..:D..uite ce spun eu...dak vrea mia jukm o data ca mie sincer imi face placere sa joc cu din astia mai buni dar din pacate Mihai e numia cu gura ca pe teren nu demonstreaza nimik...de cate ori m-a jignit si nu i s-a zis nik...de cate ori au injurat astia pe forum si nu li s-a facut nik...pe cand mie,,,care m-am comp finutz cu toti...excluzand pe Mihai asta..hai sa zicem ca uneori am mai avut niste iesiri pe care le regret da ce vrei ...la nervi se mai intanpla...pana la urma mai ramanem 5 in campionat!! imi pare rau pt ca la un moment dat incepusem sa ma inteleg bine cu tine ...exista si oameni super de treaba pe aici,,cum ar fi Julik big aly adinho chiar tu ,insa doar cand vrei...danutz la fel...doar cand vrea..cu stress nu am luat leg dekt at cand am jucat...am avut o mik neintelegere dar a tercut...in retur n-a fost nici o problema..cu anonim la fel...yo nu am nik cu nimeni...dak unii au ce au cu mine si dak unii ca Mihai iti arata arhiva sa iti arate ca l-am facut cretin ...si asta e jignire ...(sorry)...el m-a facut terminat cap sec...si se inteleg mai multe din asta...dak ma mai scoate-ti si pe mine din campionat moare danutz si tot el castiga camp...:D..de ce ai ales ziua de luni ca drept judekta?? sa pui 3-0 pt el si sa nu mia am ce face??..eu am zis ..sunt de acord sa rejoc cu el pt ca stiu ca il bat si gata...

PoWeR17.06.2006 15:08
auziti ce-mi zice...ca el iesea cand sa-i dea gol adinho ca cica avea ala patchuri si nu putea sa ii dea gol =)) ce terminat

 

eu n-am nici un amestec in tot scandalu` asta, nu tin partea nimanui, dar faza asta chiar se intampla daca unul din jucatori are multi`tool pe legendar ;)

kamaciuki17.06.2006 15:14

aham...deci baiatu avea multitool si probabil de aia nu a mers...dupa ce si-a inst fifa din nou a mers...nu am mai avut nici o problema cu el dupa...respect...asa ca sa nu mai comentezi Mihai...

mihai141117.06.2006 15:22

asta demonstreaza ca e putin ce am spus despre tine...intelege ca n-am nimic cu tine,nu ma oftic niciodata cand pierd,dar faza aia a fost prea prea......cu power la fel pateam din CAUZA FLUShURILOR NETULUI (daca stii ce inseamna,daca nu intreaba un provider) se tot bloca cate 5-10-20 secunde si revenea..cat despre faptul ca nu am jucat nimic,asta e eu sunt slab la fifa,tu esti tata lor :roll: ...oricum esti penibil....auziti adinho avea patch si nu putea sa dea gol de aia iesea =)) =)) PENIBILE SCUZE,probabil ca cine le rosteste...

 

PS: nu te mai grabi cand scrii ca te faci de rusine

PSS: cat despre faptul cu patchuri,eu habar n-am nici cum se numesc ,dar sa le mai si instalez...vreti print screenuri etc? :lol: :lol:Si faza tare e ca mie nu mi-a iesit decat cu savubogdan 1 data...dar la tine vad ca mereu zice cate unul ca ba iesi,ba nus ce le zici

ady_4steaua18.06.2006 09:07

bey baieti dak aveam patch cum zic uni dintre voi nu credti ca eram si yo in primi 5 ? asa sunt la retrogradare.....si pt mine fifa e doar distractie..nu tre sa castig neaparat..

i0nutz8318.06.2006 09:44

sunteti off-topic!

dani@steaua4ever18.06.2006 17:29

franta - Portugalia 4 2

«1234»