FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CM fifa06 - grupe, meciuri

«1234»
i0nutz8305.06.2006 15:26

Faza grupelor: 6 iunie - 20 iunie.

 

GRUPA A

i0nutz83 (Anglia)

ady_adinho (Portugalia)

antonio_bytzu (Nigeria)

andrey_gogo (Spania)

 

GRUPA B

 

danutz12345 (Franta)

joker_sarbu (Uruguay)

aditza_stelistu (Norvegia)

ionescusrn (Tara Galilor)

 

GRUPA C

 

omul_anonim (Italia)

big_aly_for_ever (Grecia)

kamaciuki (Rusia)

 

savubogdanus(USA)

 

GRUPA D

 

julika_maniaku (Argentina)

ionut_hp_steaua (Paraguay)

mihai1411 (Brazilia)

hurricane_msg (Romania)

 

 

Meciurile de baraj se joaca intr-o singura mansa. Au avut prioritate la inscriere (cap de serie) jucatorii din Divizia A. Mihai1411 a prins direct faza grupelor avantajat de pozitia de la inscrieri. Ceilalti 6 divizionari B precum si 2 dintre cei nou-inscrisi vor sustine baraj pentru accederea in grupe.

Meciurile de baraj se joaca pana miercuri, 7 iunie, ora 16.00, intr-o singura mansa.

 

Promoveaza din fiecare grupa echipele clasate pe primele doua locuri.

 

Program sferturi:

A1- B2

A2- B1

C1- D2

C2- D1

 

Program semifinale:

 

S1: W(A1-B2) - W(A2-B1)

S2: W(C1-D2) - W(C2-D1)

Prodigy_andrey05.06.2006 18:24
BARAJ andrey_gogo 5-3 marinescu_dani2005 pot sa spun k a fost unul din cele ma grele meciuri si cred k ar fii trebuit sa fie si el la cupa mondiala dar am picat prost si sunt jucatori mai slabi k el care au ajuns in grupe da asta-i fotbalul :( !! oricum bafta frate si succes pe mai departe !! sa promovam impreuna:D
PoWeR05.06.2006 18:58

ionutz, eu am ales "Republic of Ireland" nu Irlanda de Nord ... sa nu fie discutii dupa aia

i0nutz8305.06.2006 21:45

daca dupa 90min e egal, mergeti in prelungiri si, daca e nevoie, la 11m.

hurricane_msg06.06.2006 14:08
Baraj:hurricane_msg / b4you_bbogdan = 4 / 2 :D
Un!t3d Roon3y06.06.2006 20:00

Baraj: ionescusrn 4-3 power_steaua_6

geegee2107.06.2006 08:59

Meciul meu de baraj se pare ca nu am cu cine juca.

aspm nu mi-a dat accept pe mess,i-am dat mesaje si nimika. Nici nu cred ca a mai intrat pe mess. Ce fac?

dani@steaua4ever07.06.2006 12:46

danutz12345 - joker_sarbu 8 0

mihai141107.06.2006 17:44

hurricane_msg -mihai1411 1-4

 

a dat adriano ,idolul meu pt ca tin cu inter, 3 boabe :D,f slab Lobont azi 8O

gabynumber_107.06.2006 18:45

antonio_bytzu - andrei_gogo - 2 - 5 (ami cer scuze pt injurii aduse adversarului si se pare in 1 luna am sticat ce-a dea 2 tastatura ) (ia sarit space, alt, b,v,plus cei mai grav Enter , si sa si crapat pe spate) oricum de acum inainte o sa joc doar de placere si nu ma mai oftik pt nimik (asta e iau bataie ca sunt prost de bubui) (sper sa nu te superi gogule ca te-am injurat)

Prodigy_andrey07.06.2006 18:54
antonio_bytzu - andrei_gogo - 2 - 5 (ami cer scuze pt injurii aduse adversarului si se pare in 1 luna am sticat ce-a dea 2 tastatura ) (ia sarit space, alt, b,v,plus cei mai grav Enter , si sa si crapat pe spate) oricum de acum inainte o sa joc doar de placere si nu ma mai oftik pt nimik (asta e iau bataie ca sunt prost de bubui) (sper sa nu te superi gogule ca te-am injurat)
Andrey_gogo 5-2 antonio_bytzu nu-tzi fa griji frate nu ma supar yo asa repede :D intzeleg k te-ai enervat si nu-i nici o problema !! bafta pe mai departe. P.s si oricum nu dadeam navala pe forum k tea-ai scapat si tu cu o injuratura acolo :D
gabynumber_108.06.2006 07:47

Grupa A

ady_adinho - antonio_bytzu = 3-4 cu un meciu extraordinar facut de portaru nigeriei si de O. Martins (e bine cand joc linistit si nu am mai oftic pt orice faza)

Prodigy_andrey08.06.2006 08:05

andrey_gogo 5-1 ady_adniho Barosh 4 goluri si koller 1 urma al saselea da in minutu 80 adversarul a iesit :( asta este bafta pe mai departe ady

i0nutz8308.06.2006 08:34

In afara barajelor, niciunul din meciurile jucate nu se ia considerare.. Am postat eu programul si nu stiu? Nu cred.. Sa asteptam deci sa se joace si ultimul meci de baraj, veti vedea apoi programul meciurilor si puteti incepe sa jucati..

Prodigy_andrey08.06.2006 11:03
In afara barajelor, niciunul din meciurile jucate nu se ia considerare.. Am postat eu programul si nu stiu? Nu cred.. Sa asteptam deci sa se joace si ultimul meci de baraj, veti vedea apoi programul meciurilor si puteti incepe sa jucati..
Ionutz savubogdanus a zis k aspm nu i-a dat accept pe mess si nici mie nu mi-a dat ! vad k omu asta s-a inscris cam degeaba :( stam totzi dupa el :evil:
i0nutz8308.06.2006 11:33

aspm are id gabipaduraru !

geegee2108.06.2006 12:18

savubogdanus - gabipaduraru 4-2 (Baraj)

i0nutz8308.06.2006 12:20

Etapa I

 

GRUPA A

 

Anglia – Spania 2-0

Portugalia – Nigeria 1-1

 

 

GRUPA B

 

Franta – Tara Galilor 5-1

Uruguay – Norvegia 2-3

 

GRUPA C

 

Italia – USA 9-1

Grecia – Rusia 0-8

 

 

GRUPA D

 

Argentina – Romania 4-3

Paraguay – Brazilia 2-8

 

 

Meciurile se joaca pana sambata, 10 iunie, ora 16,00.

Prodigy_andrey08.06.2006 13:53
Etapa I I0nutz83 2-0 andrey_gogo meci foarte slab :( nush ce am avut da nu am fost deloc in forma ............ oricum felicitari ionutz :P
i0nutz8308.06.2006 13:53

Anglia - Spania 2-0.

 

Meci la discretia englezilor, 9-2 suturi pe poarta, dubla Rooney pentru un debut promitator.

ManiaCU08.06.2006 16:34

julika_maniaku (Argentina) - hurricane_msg (Romania) 4-3 ... un meci slab , victorie la limita ... daca ma simteam si eu mai bine poate bateam mai clar dar e bine si asa :wink:

hurricane_msg08.06.2006 17:34

daca aveam si eu echipa mai buna ... castigam eu ;) ... asta e... ne descurcam cum putem :)

mihai141109.06.2006 06:34

las ca ti-ai luat in div b cea mai buna echipa :P

dani@steaua4ever09.06.2006 15:35

Franta – Tara Galilor 5 1

aditza_stelistu09.06.2006 15:36

Grupa B

 

joker_sarbu (Uruguay)- aditza_stelistu (Norvegia) 2-3

«1234»