FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Mai sunt 4 etape.Vom fi campioni de toamna!

«123»
serban2329.10.2004 19:54

Ce ma enerveaza catelusul asta prost .

I-si baga el coada peste tot.Nu inteleg de ce e asa interesat de echipa noastra .

"Catelusuuu" am si eu o rugaminte : scrie-ne niste ganduri despre echipa ta grozava .

P.S.:Daca nu ai ce scrie nu e nici o problema , te inteleg.

Virgil29.10.2004 21:00

Lasa-l ca e istet si daca sta mai mult printre noi poate-si schimba albul cu albastrul.

___________

Cu pacurarul când traiesti,trebuie sa te mânjesti.

sorin_77730.10.2004 06:22

il roade invidia... Nu are cu cine vorbi... La ei e pustiu...

Virgil30.10.2004 08:29

Nu,nu.Si mie mi s-a parut la început ca asa ar fi.Dar m-am convins de contrariu.Daca o sa-l privesti mai atent,o sa observi ca e un tip cu umor.De fapt nu e rau sa mai fie câte cineva care vede lucrurile altfel.Dar bineînteles sa le spuna la modul civilizat.Ce facem aici de fapt?Doar un schimb de pareri,de informatii,ne simtitm bine ca suntem între ai nostri,ca atmosfera e buna,etc. :) Cam asta ar fi...tigrule :)

 

PS Adevarat,la ei e pustiu.

serban2330.10.2004 14:03

Parerea mea e ca e doar un catelus care se tine de caterinca si se amuza pe seama unora si altora care ii dau nas(ca noi asa:) ).Nu mi-se pare deloc plin de umor pt ca nu am ras cand am citi posturile lui, doar m-am intrebat cam ce treaba are el aici.

Nu e nici o data obiectiv si se tine numai de mistouri, iar daca il acceptam nu cred ca dovedim ce inteligenti suntem intelegand umorul lui "subtil", cel putin nu in ochii lui(si nici ai mei).

Ar trebui pus un pic la punct.

reddog30.10.2004 16:57

Si de ce nu ma pui tu putin la punct, Serbane?

Ma indoiesc ca ai capacitatea asta, daca nu ai observat, am lasat-o mai moale cu mistourile, poate ca eu, spre deosebire de altii, m-am cam saturat sa atac atata timp cat nimeni nu ma ataca pe mine(ma refer acum la Dinamo)...

Calmeaza-te, sa nu cumva sa faci vreun infarct sau ceva de genu...

Virgil, ma bucur ca la unii va mai descretesc fruntile... (ma bucur si ca pe unii ii stresez, poate chiar o merita si nu stiu sa intretina un dialog civilizat). Iti repet: nimic nu e pierdut. Iar pe site-ul echipei CAMPIOANE nu se prea vorbeste momentan pentru ca unii sunt inca suparati dupa derby-ul cu rapidu ...(uite ca iar ma inraiesc numai cand imi amintesc de meci, dar isi revin ei!

Dar ce, la voi e agitatie mai mare, ca nu imi dau seama, la Poli aek e vanjoleala mare fata de voi...

RED DOGS BITE!

greco30.10.2004 19:05

Pe stadion, Rapidul e al cui vrei tu. Te rog sa nu mai postezi comentarii cu aluzii rasiste pe acest forum.

reddog30.10.2004 19:38

Ce aluzii rasiste am mai facut acum? Mai lasa-ma cu astea.

De altfel, nu sunt deloc rasist si daca am spus ceva jignitor la adresa rapidului sau a Stelei etc, atata timp cat si Dinamo suntem "javre"...

greco30.10.2004 21:01

Ai scris "rapidu tiganilor". Daca asta nu e rasism... ce e?

IL_Diablo31.10.2004 11:04

Eu am impresia ca puricosul asta care polueaza pe aici, incepe sa devina stelist. Vad ca e interesant pt el orice subiect cu Steaua... adevarul e ca de Dinamo... nu prea ai ce sa vb.

serban2331.10.2004 12:39

Mai draga reddogy vad ca te-ai enervat ce nu ai gustat "mishtoul" meu?

In alta ordine de idei chiar daca tu vrei sa pari baiat destept si poate uneori chiar pari si poate in realitate chiar esti, pe siteul asta esti mai prejos decat cel mai prost stelist.

Cat despre atacurile tale cu ""haz"" mu mai zic nimic continua asa pentru cei care "te inteleg".

reddog31.10.2004 12:45

Puricos nu am fost de cand ma stiu, pentru cel care a postat chestia cu puricii, inseamna ca ai avut parte de multi... daca ti-a fost cuvantul pe limbuta!

Ok, Greco, nu mai spun nimic rasist de rapid...

Serbane, tu nu prea le ai nici in clin nici in maneca cu mistourile!

Stelist nu voi fi niciodata, decat atunci poate cand var juca cu strainii, ca, spre deosebire de altii, sunt in primul rand roman (asta daca nu ma supara cineva de la voi pana atunci).

CAINA PANA LA MOARTE!

serban2331.10.2004 14:08
Serbane, tu nu prea le ai nici in clin nici in maneca cu mistourile!

Vezi ca nu ai inteles , tocmai ca nu am facut mishto(vezi ghilimelele).

Eu nu stau sa ma tin de caterinca si mishtouri proaste cand nu am altceva mai bun de zis.

Virgil31.10.2004 14:09

Rangul înscris sub nick-ul tau obliga.Nu mai poti vorbi vrute si nevrute daca te respecti.E pur si simplu un sfat de la un stelist cu adevarat înfocat.

IL_Diablo31.10.2004 14:36

Ciudat... aia ai voie sa zici cealalta nu. Si apropo de semnatura... voi mergetzi la stadion? Eu va salut cu respect si va doresc sa lasa-ti pe acest site totzi cainii sa spuna vrute si nevrute. Iar noi stelistii... o sa tacem. Exprimare libera? Libertate pt ultrasi? Unde? Aici?

George Stan31.10.2004 14:41
Ciudat... aia ai voie sa zici cealalta nu. Si apropo de semnatura... voi mergetzi la stadion? Eu va salut cu respect si va doresc sa lasa-ti pe acest site totzi cainii sa spuna vrute si nevrute. Iar noi stelistii... o sa tacem. Exprimare libera? Libertate pt ultrasi? Unde? Aici?

 

Atitudinea asta de gen "voi mergeti la stadion" este jalnica, Diablo. Pe bune. Te rog eu, departeaza-te putin de monitor si mai uita-te odata ce-ai scris: cum vine asta? cand cineva te sfatuieste sa fii civilizat, tu incepi sa acuzi?

greco31.10.2004 14:46
Ciudat... aia ai voie sa zici cealalta nu. Si apropo de semnatura... voi mergetzi la stadion? Eu va salut cu respect si va doresc sa lasa-ti pe acest site totzi cainii sa spuna vrute si nevrute. Iar noi stelistii... o sa tacem. Exprimare libera? Libertate pt ultrasi? Unde? Aici?

 

Nu asa se pune problema. Regulile vor fi aceleasi, atat pentru stelisti cat si pentru suporterii altor cluburi. Este adevarat ca pe stadion cu totii mai depasim masura, insa pe forum si pe site nu vor fi tolerate rasismul si violenta verbala.

IL_Diablo31.10.2004 15:03

8) Vad ca a-ti sarit totzi administratorii pe mine. Ok... astea sunt regulile inteleg. George... nu cred ca ne tragem de sireturi, incat sa imi dai sfaturi de civilizatie. Fotbalul e pasiune... si intodeauna mai sari calul. Dar... am o intrebare George. Asta e sit al stelistilor?... fragmentul pe care mi l-ati sters era de pe siturile armatei ultra si Steaua.com. Era un CITAT de acolo! Si de la ce a pornit discutzia?... De la faptul ca reddog spune ce vrea pe aici. Dar probabil ca e mai usor sa va luatzi de mine. Poate ar trebui sa vedeti ca nu numai cuvintele m..e de ex inseamna injurii. Injuriile si ironiile la adresa Stelei Stelei sunt ignorate. Inainte sa-mi sterge-ti un mesaj as aprecia sa cititi pe cele ale dinamovistilor. SUNT STELIST SI APAR Steaua!

George Stan31.10.2004 15:13

Drace, poti sa citezi si de pe site-ul Papei de la Roma, daca citezi injuraturi te contrazici cu regulamentul. De cand sunt Steaua.com si celalalt etaloane ? Daca tu asa consideri...atunci chiar ca nu ne tragem de sireturi.

Nimeni, nici reddog, nici tu, nici eu, nu poate sa injure pe siteul asta, arata-mi inraturi postate de reddog si voi lua masuri, probabil ca mi-au scapat.

 

Hai sa incheiem, chiar nu are rost sa ne certam intre noi, stelistii. E ultimul lucru care-l vreau. Eu ma opresc, daca vrei sa continuam discutia, cauta-ma pe privat.

sorin_77731.10.2004 15:17

Mai baieti... Topicul e cu totul altul aici... Se vorbeste de cum poate ajunge Steaua campiona de toamna... Sau acest lucru inraieste tabere adverse si vin inamicii peste noi sa bage strambe :)...

Acum plec la meci...

Forza Steaua - NATZIONAL 4-2

oradeanul31.10.2004 21:27

:)Ma bucur ca mai exista si caini cu bun simt. Felicitari Reddog. Pe asta o stiati?

"Care este diferenta dintre Dinamo si o mamaruta? Mamaruta are mai multe puncte."

Acum dupa meciul cu National ce mai putem zice? Sky is the limit...pardon, Cupa U.E.F.A. :)

Virgil31.10.2004 21:37
Steaua - NATZIONAL 4-2
Nu pot sa ma abtin sa nu remarc faptul ca Sorin a fost atât de aproape de a da scorul exact 5-1.Daca facem însa totalul,tot 6 sunt,desi ar fi trebuit sa fie vreo 8,9.Dar e bine si asa.A fost peste asteptarile multora.FORZA Steaua.
armanovici01.11.2004 22:17

cum am putea vedea inregistrari ale meciurilor pe site(fisiere avi,mpg) care sa le downloadam.Vb nu numai de rezumate ci de meciuri intregi..Nu se poate face o arhiva pt meciuri??in special pt cei de afara din tara care tanjesc sa vada un meci intreg!Ar fi super! :D

George Stan01.11.2004 22:25

Ar fi intradevar super insa deocamdata nu ne permitem, spatiul pe server e scump...

Eu zic otusi ca rezumatele meciurilor sunt un inceput bun si..cine stie ?

armanovici01.11.2004 22:46
Ar fi intradevar super insa deocamdata nu ne permitem, spatiul pe server e scump...

Eu zic otusi ca rezumatele meciurilor sunt un inceput bun si..cine stie ?

da daca s-ar face donari pentru marirea spatiului pe server???

«123»