alt "domn" umbla cu paraciuni :
Steaua, reclamată la Primărie!
Becali îl acuză pe Copos că ar fi depus o reclamaţie la Primăria Sectorului 6 în care a spus că roş-albaştrii nu au autorizaţie pentru reamenajarea stadionului Ghencea
Sebastian STAN
Finanţatorul Stelei a declarat că giuleştenii doresc răul echipei din Ghencea şi că vor neapărat ca roş-albaştrii să fie depunctaţi.
"Rapidul s-a ţinut scai. Lăsaţi-mă pe mine cu vrăjeala lui Copos! Credeţi că nu ştia că Rapid a făcut memoriu?", a spus revoltat Gigi. Ca să întărească acest lucru, latifundiarul din Pipera a dezvăluit că George Copos a făcut o reclamaţie la Primăria Sectorului 6 pe motiv că Steaua nu avea autorizaţie pentru reamenajarea stadionului Ghencea (foto). "Cu Copos degeaba te împaci, că nu ştii ce alte manevre face pe la spate. Să-şi retragă reclamaţia de la Primăria Sectorului 6, cu investiţiile Stelei în arenă, pentru că mi-a făcut reclamaţie că Steaua face lucrări fără autorizaţie! Vrea să facă doar rău Stelei. Bine că şi-a dat demisia din Guvern, că oricum nu avea nicio treabă acolo!", a spus Becali.
Arena din Ghencea a intrat în reparaţii în luna martie, urmând a avea loc schimbarea totală a suprafeţei de joc, amenajarea unui sistem de drenare, montarea unui sistem de încălzire a gazonului şi a unui circuit de aspersoare.
*articol din prosport

