FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Transferuri internationale

«13456713»
alexynho23.08.2007 11:34

@ Wally

 

Da ... s-a transferat pentru 5,5 milioane de euro ... nu stiu la ce bun pentru Chelsea , insa cred ca se gandeste Morinho ca daca va ajunge Chelsea in finala Ligii Campionilor , mai da Belletti un gol norocos si castiga CL ;)) ...

 

In plus , s-a realizat acest transfer , pentru ca a cazut afacerea D.Alves :P

c.ronaldo1703.07.2008 08:12

Vara 2008

 

Arsenal - Aaron Ramsey

Chelsea - Deco, Bosingwa

Liverpool - Philipp Degen

Manchester United - David Petrucci

Tottenham - G.Dos Santos, L.Modric, Heurelho Gomes

Barcelona - Dani Alves

Inter - Lampard

MoWeed03.07.2008 10:05

Roma- Jon Arne Riise

steaua_gloria03.07.2008 10:48

Ce echipa isi face Tottenham :noexpression: . O sa se bata la titlu , la ce antrenor are..

stelistul stelist03.07.2008 10:53

Dica - Catania

c.ronaldo1712.07.2008 08:41

Barcelona - Deco

Real Madrd - VanDerVaart

Arsenal - Nasri

 

LE: Sorry, vroiam sa zic Chelsea - Deco.

Ms de corectare MoWeed.

MoWeed12.07.2008 09:36
Barcelona - Deco

Probabil vroiai sa scrii Chelsea

 

Portsmouth-Peter Crouch

Bacrelona-Seidou Keita, Pique, Martin Caceres

Villareal-Edmílson, Ariel Ibagaza, Joseba Llorente

Atletico Madrid-Florent-Sinama Pongolle, Grégory Coupet, Tomas Ujfalusi, John Heitinga, Paulo Assunçao.

Betis-Mehmet Aurelio

Sevilia-Fernando Navarro

Fenerbahce-Dani Güiza

Galatasaray-Harry Kewell

K05m1n16.07.2008 12:50

Barcelona s-a inteles cu Milan pentru transferul lui Ronaldinho :) .A costat 18,5 milioane euro !

MoWeed16.07.2008 13:02

Milan si-a facut un mijloc beton cu Flamini, Kaka, Pirlo si Ronaldinho in lot....

metzzz16.07.2008 13:32

si v-a castiga Cupa , Campionatul si Cupa UEFA. La ce echipa au nici nu ma gandesc sa nu indeplineasca aceste obiective.

DelPiero1016.07.2008 13:33
Barcelona - Deco

Probabil vroiai sa scrii Chelsea

 

Portsmouth-Peter Crouch

Barcelona-Seidou Keita, Pique, Martin Caceres

Villareal-Edmílson, Ariel Ibagaza, Joseba Llorente

Atletico Madrid-Florent-Sinama Pongolle, Grégory Coupet, Tomas Ujfalusi, John Heitinga, Paulo Assunçao.

Betis-Mehmet Aurelio

Sevilia-Fernando Navarro

Fenerbahce-Dani Güiza

Galatasaray-Harry Kewell

Dani Alves,Hleb...

MoWeed16.07.2008 13:56
si v-a castiga Cupa , Campionatul si Cupa UEFA. La ce echipa au nici nu ma gandesc sa nu indeplineasca aceste obiective.

Mai vedem.

Cupa UEFA sunt mici sanse sa o rateze dar la fel se zicea si de Bayern anul trecut. Cat despre campionat sunt si alte echipe puternice in Serie A nu fii asa sigur. Inter este totusi campioana si cred ca este un castig mare aducerea lui Mourinho ca antrenor; oricat de detestabil ar fi ca persoana este totusi un antrenor mare. Juventus s-a intarit fata de anul trecut si o sa aiba un cuvant de spus, la fel ca si Roma care ramane aceeasi echipa frumoasa. Chiar si Fiorentina s-a intarit indeajuns incat sa puna oarece probleme...

 

@Del Piero 10

 

De Alves e scris mai sus si de Hleb am uitat; oricum au o echipa puternica anul asta. Nu cred ca vom avea aceeasi viata usoara Real Madrid ca anul trecut

 

 

Liverpool-Andrea Dossena,Philipp Degen, Diego Cavalierim,Nikola Saric

Inter-Mancini

Milan-Gianluca Zambrotta

Juventus-Amauri,Christian Poulsen,Olof Mellberg

Fiorentina-Alberto Gilardino,Felipe Melo,Gianluca Comotto,Jefferson,Juan Manuel Vargas,Marco Storari,Stevan Jovetic

Celtic-Georgios Samaras

Ajax-Miralem Sulejmani

Marseille-Hatem Ben Arfa

Bordeaux-Yohann Gourcouff

Sporting Lisabona-Fabio Rochemback,Helder Postiga

Lazio-Juan Pablo Carrizo,David Rozehnal

Manchester City-Jo

Lyon-Jean Makoun, Hugo Lloris

Feyenoord-Jon Dahl Tomasson,Fabio Da Silva

 

 

 

Fc Alin08.08.2008 06:49

Sar PuTeA sA AjUnGa c.Ronaldo lA Real Madrid !!

steaua_gloria27.08.2008 09:27

Tottenham - Roman Pavlyuchenko

 

 

Onlinesport.ro

 

Galata l-a transferat pe Milan Baros. :noexpression:

 

GOD27.08.2008 09:57

Am fost in Spania,si televiziunile de acolo insitau foarte multe ,ziceau ca Real negociaza cu C.Ronaldo . . . cred ca pana incep grupele il ia...

 

 

2.Cel care zicea ca ia Milan tot...

Asa avea si Real Madrid super echipa odata a luat in 2001/2003 numai stiu.

 

 

adidwu27.08.2008 10:14

Un transfer ciudat: decarul de la dynamo moscova Danny, pe 30 mil. la zenit.

Oare chiar e atat de valoros?

steaua_gloria27.08.2008 10:19
Un transfer ciudat: decarul de la dynamo moscova Danny, pe 30 mil. la zenit.

Oare chiar e atat de valoros?

L-au dat pe pavlyuchenko , probabil urmeaza arshavin . Chir sunt curios in legatura cu Danny asta.

Marius27.08.2008 10:34

1. Pavlyuchenko a plecat de la Spartak Moscova, nu de la Zenit :)

 

2. Aia cu 30 mil. pe Danny e chiar trasa de par... sunt sigur ca gaseau mijlocasi mai buni la banii astia...

 

3. Daca pleaca, Arsavin pleaca doar la Chelsea iar acum nu prea are loc acolo...

**alex**27.08.2008 11:32

S-ar putea sa aibe loc Arshavin la Chelsea, mai ales dupa intoarcerea lui Sheva la Milan.

MoWeed27.08.2008 11:53
Un transfer ciudat: decarul de la dynamo moscova Danny, pe 30 mil. la zenit.

Oare chiar e atat de valoros?

Asta chiar ca e un transfer pe care nu-l inteleg.

Tottenham iar are echipa foarte buna, dar parca vad ca vor fi ca anul trecut trompete

steaua_gloria27.08.2008 12:53
1. Pavlyuchenko a plecat de la Spartak Moscova, nu de la Zenit :)

Scz :kisstogether:

DelPiero1001.09.2008 13:43

Quaresma la Inter!Unul din jucatorii mei favoriti ajunge unde nu vreau...insa decat Porto...sper sa devina mai bun decat C Ronaldo,are potentialul,si la o echipa (mai) mare isi poate dezvolta calitatile mai bine...

bodrumdan_barkahan01.09.2008 14:45

necati ateș - real sociedad.

 

nu inteleg dece il vinde pe necati ai noștrii cand vede ca avem probleme la gol.

 

stie cineva cand se termina data de transfer?pana cand se poate cumpara fotbalisti pentru grupele si UEFA? vor ai nostri sal ia pe miguel dela valencia.sstie cineva cum e? e bun la linia dreapta a apararii?eu sincer nu stiu cum joaca...

c.ronaldo1701.09.2008 14:54

In Europa se termina pe 31 august ora 23:59:59! :P

In Romania se termina diseara la ora 19!

 

@

cat despre Miguel, era cel mai bun fundas dreapta din lume acum un an, doi. (parerea mea)

MoWeed01.09.2008 14:59

@bodrumdan_barkahan

 

De acum, poate-l mai ia la iarna pe Miguel....

«13456713»