...iar Steaua castiga Champions League, nu? iar Dinamo, Şampions Lig..
hai sa-mi dau si io cu parerea... Franta merita sa castige, Zidane a facut ceea ce probabil ai fi facut si tu Dawson dk ai fi fost in locul lui (da, acuma, la rece, fii sigur ca si pe Zizou dk il intrebi "ai fii in stare sa ii arzi un cap in piept lui Materazzi, intr-o finala de CM, indiferent ce ti-ar zice/face?" probabil ca ar raspunde ca nu, in nici un caz... si la fel gandesti si tu acuma, dar dk erai tu pe teren in locul lui... n-ai de unde sa stii ce iesea), iar cel mai bun jucator, in cazul in care se califica si Romania, ar fi fost Iencsi. Fara doar si poate.

