Nu vroiam sa vina Lacatus in momentul acesta la Steaua. Gigi Becali o sa-l umileasca asa cum a facut si cu Hagi. Daca pana si pe nasul sau l-a calcat in picioare, cu Lacatus nu se va lasa mai prejos.
Nu vroiam sa vina Lacatus in momentul acesta la Steaua. Gigi Becali o sa-l umileasca asa cum a facut si cu Hagi. Daca pana si pe nasul sau l-a calcat in picioare, cu Lacatus nu se va lasa mai prejos.
Cu un ochi plang si cu celalalt rad; sper ca Laca sa-si fi facut un contract ca lumea, in caz ca spune ceva naspa de el in public, sa-l taxeze la buzunare, si tot asa!
Pe fraier trebuie sa-l arda acolo unde trebuie, la cascaval!
Sper ca Laca sa faca treaba buna la echipa; oricum, "NENEA" Jiji... NU TE VOTEZ!
Vreau si eu poze cu Laca... poze cu o rezolutie cat mai buna... marimea conteaza. Astept...
Frumos meci, frumoasa revenire! Bravo celor care au fost aseara la stadion! Lacatus asa trebuie tratat in Ghencea, indiferent de rezultate, iar meciul de aseara ne arata ca aceasta mutare, indiferent de motivatia lui Gigi de a-l aduce, a fost o miscare benefica pentru psihicul jucatorilor... daca vor avea atmostfera in vestiar, vor veni rezultate si cu echipe mari si cu timpul si in Europa.
FELICITARI PENTRU MECIUL DE ASEARA!
Nu trebuie sa-i faca statuia, pentru ca ar fi doar un alt mijloc prin care ar atrage atentia "BRAVUL NOSTRU CONDUCATOR".
Trebuie doar sa fie tinut in inimile noastre asa cum a fost: un invingator, un om cu sufletul pentru Steaua. Statuia se face in Romania dupa moarte si el este cu noi, si ne ofera alte bucurii in stilul caracteristic.
:Lacatus-inima si sufletul Stelei. Daca nu s-ar fi nascut ar fi trebuit inventat.suporterii adevarati ai Stelei au avut nevoie de un mit "Marius Lacatus" il avem in curtea noastra sa-l respectam asa cum si el ne respecta sa avem rabdare cu el pentru. ca stim ca el vrea tot binele Stelei .Lacatus este portdrapelul cu care vom fii cei mai buni :
La Multi Ani, Marius Lacatus !!! Multa sanatate si bafta in viata... la cat mai multe meciuri pe banca Stelei si sa ne duca acolo sus :>
Domnule Lacatus,Draga Marius,Iubita FIARA...iti multumesc pentru ca mi ai dat aceasta pasiune.Iti multumesc ca m ai invatat sa iubesc si sa respect fotbalul,iti multumesc ca m ai facut sa ma indragostesc de Steaua. La Multi Ani! si sa ai parte de atata fericire cata ne ai adus tu noua!TE IUBIM!
Marius Lacatus, Marius Lacatus, Marius Lacatus!!! ![]()
La multi ani!
La multi ani Laca. La cat mai multi ani pe banca Stelei!
La mulți ani Lãcã! Ãsta sã fie cadoul tãu ![]()
LA MULTI ANI Laca!!!
Asa cum pe vecie voi iubi Steaua,asa pe vecie tu vei ramane in inima mea!Sunt prea multe motivele pentru a fi enumerate,sunt sigura ca as omite vreunul.Dar nu am sa uit niciodata sufletul pe care-l puneai in joc ( si acum am in fata ochilor determinarea cu ne indemnai pe noi suporterii sa sustinem echipa Romaniei dupa golul tau din meciul cu Franta),bucuria pe care o aveai pe chip dupa fiecare victorie!
Marius,nu stiu cum,dar tare imi doresc sa poti sa-ti determini elevii sa simta ce simteai tu atunci cand jucai.Multa putere,sanatate si bucurii!
La multi ani Laca!!Sper sa castigi campioantul asta ca un cadou....
Sa ne traiesti, Mariuse! Am acasa un tricou vechi de 20 de ani, pe spatele caruia scrie mare, cu crema de ghete:
7
LA MULTI ANI FIARO!!! ![]()
![]()
care o fi fost motivul ca la meciul cu Galati,nu a dorit sa faca nici o poza cu fanii stelisti,nici macar un autograf??... ![]()
O legenda pe masura Stelei!!!
Marius Lacatus TE IUBIM!!!!!!!!
O legenda pe masura Stelei!!!Marius Lacatus TE IUBIM!!!!!!!!
Acum il iubiti,il laudati dar saptamana trecuta dupa egalul cu Poli nici nu mai stiati cum sa-l faceti de kkat........
La cine te referi helena? L-a injurat bossy pe Marius saptamana trecuta?
La cine te referi helena? L-a injurat bossy pe Marius saptamana trecuta?
Mersi, YO_MARIUS.
Nu l-am injurat si nici nu il voi injura vreodata,il respect si il iubesc.
Helena_steaua,daca tu imi areti un citat dintr-un mesaj ce l-am postat eu,in care l-am injurat pe Laca, am sa-ti cer scuze,dar pana atunci te rog sa nu vorbesti in numele meu.
Mersi, YO_MARIUS.Nu l-am injurat si nici nu il voi injura vreodata,il respect si il iubesc.
Helena_steaua,daca tu imi areti un citat dintr-un mesaj ce l-am postat eu,in care l-am injurat pe Laca, am sa-ti cer scuze,dar pana atunci te rog sa nu vorbesti in numele meu.
Nu am zis in mod special de voi,ci in general pentru ca dupa meciul cu Poli mai toata lumea ii dadea lectii de antrenorat lui Lacatus,ceea ce nu este normal...Lasati omul sa-si faca treaba si atunci cu siguranta vom iesi campioni!
Acum...chiar daca nea scapat titlul ca prin urechile acului.. tot Marius Lacatus ramane cel mai bun antrenor al Stelei si cel care merita sa mai ramana la Steaua mult timp de aici incolo. Sa speram ca o sa aiba rezultatein CL.
![]()
Cel mai mare om ! Uitati-va pe Telesport , o sa va destindeti .