FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Marius Lacatus

«123457»
fansteaua4628.10.2007 11:33

Nu vroiam sa vina Lacatus in momentul acesta la Steaua. Gigi Becali o sa-l umileasca asa cum a facut si cu Hagi. Daca pana si pe nasul sau l-a calcat in picioare, cu Lacatus nu se va lasa mai prejos.

IONUTZ-CIPRIAN28.10.2007 11:59

Cu un ochi plang si cu celalalt rad; sper ca Laca sa-si fi facut un contract ca lumea, in caz ca spune ceva naspa de el in public, sa-l taxeze la buzunare, si tot asa!

 

Pe fraier trebuie sa-l arda acolo unde trebuie, la cascaval!

 

Sper ca Laca sa faca treaba buna la echipa; oricum, "NENEA" Jiji... NU TE VOTEZ!

mARSHALL29.10.2007 07:56

Vreau si eu poze cu Laca... poze cu o rezolutie cat mai buna... marimea conteaza. Astept...

htoma01.11.2007 08:26

Frumos meci, frumoasa revenire! Bravo celor care au fost aseara la stadion! Lacatus asa trebuie tratat in Ghencea, indiferent de rezultate, iar meciul de aseara ne arata ca aceasta mutare, indiferent de motivatia lui Gigi de a-l aduce, a fost o miscare benefica pentru psihicul jucatorilor... daca vor avea atmostfera in vestiar, vor veni rezultate si cu echipe mari si cu timpul si in Europa.

 

FELICITARI PENTRU MECIUL DE ASEARA!

ionescu eugen01.11.2007 09:53

Nu trebuie sa-i faca statuia, pentru ca ar fi doar un alt mijloc prin care ar atrage atentia "BRAVUL NOSTRU CONDUCATOR".

 

Trebuie doar sa fie tinut in inimile noastre asa cum a fost: un invingator, un om cu sufletul pentru Steaua. Statuia se face in Romania dupa moarte si el este cu noi, si ne ofera alte bucurii in stilul caracteristic.

CRISDAN16.02.2008 12:56

:Lacatus-inima si sufletul Stelei. Daca nu s-ar fi nascut ar fi trebuit inventat.suporterii adevarati ai Stelei au avut nevoie de un mit "Marius Lacatus" il avem in curtea noastra sa-l respectam asa cum si el ne respecta sa avem rabdare cu el pentru. ca stim ca el vrea tot binele Stelei .Lacatus este portdrapelul cu care vom fii cei mai buni :

stelistu_604.04.2008 22:41

La Multi Ani, Marius Lacatus !!! Multa sanatate si bafta in viata... la cat mai multe meciuri pe banca Stelei si sa ne duca acolo sus :>

cristian8604.04.2008 23:06

La mijloc de drum.

lacatus3.jpg

Lacatus_Balint.jpg

SebahSTEAUA04.04.2008 23:52

Domnule Lacatus,Draga Marius,Iubita FIARA...iti multumesc pentru ca mi ai dat aceasta pasiune.Iti multumesc ca m ai invatat sa iubesc si sa respect fotbalul,iti multumesc ca m ai facut sa ma indragostesc de Steaua. La Multi Ani! si sa ai parte de atata fericire cata ne ai adus tu noua!TE IUBIM!

novac05.04.2008 07:34

Marius Lacatus, Marius Lacatus, Marius Lacatus!!! :steagcruce:

 

La multi ani!

bodanelu05.04.2008 07:40

La multi ani Laca. La cat mai multi ani pe banca Stelei!

forever_STEAUA05.04.2008 07:48

La mulți ani Lãcã! Ãsta sã fie cadoul tãu :hooray:

MMLMMN05.04.2008 08:21

LA MULTI ANI Laca!!!

Asa cum pe vecie voi iubi Steaua,asa pe vecie tu vei ramane in inima mea!Sunt prea multe motivele pentru a fi enumerate,sunt sigura ca as omite vreunul.Dar nu am sa uit niciodata sufletul pe care-l puneai in joc ( si acum am in fata ochilor determinarea cu ne indemnai pe noi suporterii sa sustinem echipa Romaniei dupa golul tau din meciul cu Franta),bucuria pe care o aveai pe chip dupa fiecare victorie!

Marius,nu stiu cum,dar tare imi doresc sa poti sa-ti determini elevii sa simta ce simteai tu atunci cand jucai.Multa putere,sanatate si bucurii!

MoWeed05.04.2008 08:25

La multi ani Laca!!Sper sa castigi campioantul asta ca un cadou....

axl05.04.2008 08:52

Sa ne traiesti, Mariuse! Am acasa un tricou vechi de 20 de ani, pe spatele caruia scrie mare, cu crema de ghete:

7

stelistul stelist05.04.2008 11:38

LA MULTI ANI FIARO!!! :drunk::beer2:

ultras steaua05.04.2008 15:25
fularsteaua2fular-campioniifularsteaua2 LA MULTI ANI :steag_sah_mic: Marius Lacatus :steagcruce:
helena_steaua20.04.2008 11:01

care o fi fost motivul ca la meciul cu Galati,nu a dorit sa faca nici o poza cu fanii stelisti,nici macar un autograf??... :whistle:

bossy25.04.2008 22:23

O legenda pe masura Stelei!!!

Marius Lacatus TE IUBIM!!!!!!!!

helena_steaua26.04.2008 16:44
O legenda pe masura Stelei!!!

Marius Lacatus TE IUBIM!!!!!!!!

 

Acum il iubiti,il laudati dar saptamana trecuta dupa egalul cu Poli nici nu mai stiati cum sa-l faceti de kkat........

yo_marius26.04.2008 16:52

La cine te referi helena? L-a injurat bossy pe Marius saptamana trecuta?

bossy26.04.2008 20:49
La cine te referi helena? L-a injurat bossy pe Marius saptamana trecuta?

Mersi, YO_MARIUS.

Nu l-am injurat si nici nu il voi injura vreodata,il respect si il iubesc.

Helena_steaua,daca tu imi areti un citat dintr-un mesaj ce l-am postat eu,in care l-am injurat pe Laca, am sa-ti cer scuze,dar pana atunci te rog sa nu vorbesti in numele meu.

helena_steaua28.04.2008 15:03
Mersi, YO_MARIUS.

Nu l-am injurat si nici nu il voi injura vreodata,il respect si il iubesc.

Helena_steaua,daca tu imi areti un citat dintr-un mesaj ce l-am postat eu,in care l-am injurat pe Laca, am sa-ti cer scuze,dar pana atunci te rog sa nu vorbesti in numele meu.

 

Nu am zis in mod special de voi,ci in general pentru ca dupa meciul cu Poli mai toata lumea ii dadea lectii de antrenorat lui Lacatus,ceea ce nu este normal...Lasati omul sa-si faca treaba si atunci cu siguranta vom iesi campioni!

Honik07.05.2008 20:24

Acum...chiar daca nea scapat titlul ca prin urechile acului.. tot Marius Lacatus ramane cel mai bun antrenor al Stelei si cel care merita sa mai ramana la Steaua mult timp de aici incolo. Sa speram ca o sa aiba rezultatein CL.

forzateaua

steaua_gloria28.08.2008 20:34

Cel mai mare om ! Uitati-va pe Telesport , o sa va destindeti .

«123457»