FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Asta seara finala Cupei UEFA !

«123»
gabriela10.05.2006 22:37

Ma bucur ca a castigat Sevilla. Boro a primit ce merita: 4 goluri! :lol: Mi-a placut mult cum a jucat Sevilla, asa trebuia sa jucam si noi in Anglia. Abia am rezistat sa ma uit la meci, cand ma gandeam ca Steaua trebuia sa fie pe teren, nu Boro... :(

KroNos^11.05.2006 09:48

In momentul in care erau premiatzi jucatorii de la Middlesbrough unul dintre comentatori a spus ca Boro a murit frumos, nefiind zgarcita cu fotbalul. Si a mai spus ca antrenorii romani ar trebui sa se mai duca si prin Anglia, Olanda sa se uite la antrenamente NU numai in Italia.

Oare la cine a facut referire comentatorul? :lol:

«123»