10.05.2006 22:37
Ma bucur ca a castigat Sevilla. Boro a primit ce merita: 4 goluri! :lol: Mi-a placut mult cum a jucat Sevilla, asa trebuia sa jucam si noi in Anglia. Abia am rezistat sa ma uit la meci, cand ma gandeam ca Steaua trebuia sa fie pe teren, nu Boro... ![]()
