FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Asta seara finala Cupei UEFA !

«123»
Virgil10.05.2006 10:19

Ultimul act al Cupei UEFA,se va juca asta seara pe stadionul "PSV" (Philips SportVerein) din Eindhoven,avand o capacitate de 45.000 de locuri pe scaune.

Toate biletele pentru acest eveniment au fost epuizate,fanii celor doua echipe,Sevilla si Middlesbrough primind cate 14.500 de bucati.

Noi Stelistii cu cine tinem ?

 

Citeste mai mult aici :

 

http://www.7plus.ro/index.php?a=9148&shift=1

antonika10.05.2006 10:20

sa le dea 3-4 goluri la englezi!!! :twisted: :twisted: :twisted:

DTP-Ludacris10.05.2006 10:34

Nici nu ma intereseaza ! :evil: :cry:

STARforce10.05.2006 11:08

Sper ca boro sa fie in lacrimi la final si sa ramana cu gustul amar ca au avut noroc si ajutor sa ajunga in finala!!!!!!!!!!

Ionut_stelistu10.05.2006 11:35

Sper sa castige Sevilla

antonika10.05.2006 11:48

poate.... un 3-0 boro la pauza si sa castige sevilla cu 4-3? e de acord lume cu mine? sau sunt eu prea rau?

cannavaro10.05.2006 12:00

Orice ar fi sa castige Sevilla in minutul 94 :) Sau la 11m

I.N.Money10.05.2006 12:03

E cea mai dureroasa finala pe care o privim,merg pe mana echipei spaniole,dar e greu de zis,englezii sunt o echipa prea ciudata...

Vladinho10.05.2006 12:12

Forzza Sevilla!!

Virgil10.05.2006 12:18

Finala va incepe la ora 21:45 si va fi condusa la centru de arbitrul german Herbert Fandel.

 

 

In varsta de 42 de ani, Fandel, va arbitra pentru prima oara un meci in care sunt implicate cele doua echipe si devine primul arbitru din Germania care oficiaza la o finala de Cupa UEFA. In viata de zi cu zi, Fandel este un pianist care conduce propria sa scoala de muzica.

 

Herbert Fandel va fi ajutat la cele doua linii de compatriotii sai Carsten Kadach si Volker Wezel, iar Florian Meyer va fi rezerva.

 

Citeste mai mult : http://www.totalsport.ro/stiri/Cupe-europe...UEFA_22641.html

I.N.Money10.05.2006 12:20

Florian Meyer.."amicul nostru" de la Liverpool :?

vlad7510.05.2006 12:26
Finala va incepe la ora 21:45 si va fi condusa la centru de arbitrul german Herbert Fandel.

 

 

In varsta de 42 de ani, Fandel, va arbitra pentru prima oara un meci in care sunt implicate cele doua echipe si devine primul arbitru din Germania care oficiaza la o finala de Cupa UEFA. In viata de zi cu zi, Fandel este un pianist care conduce propria sa scoala de muzica.

 

Herbert Fandel va fi ajutat la cele doua linii de compatriotii sai Carsten Kadach

si Volker Wezel, iar Florian Meyer va fi rezerva.

 

Citeste mai mult : http://www.totalsport.ro/stiri/Cupe-europe...UEFA_22641.html

Pacat ca nu joaca Dica ,ca aluat galben la Boro in retur.Dar nu-i nimic revin Paraschiv si Banel.Cat despre Ogararu i-a facut bine ca n-a jucat agresiv la Boro ca altfel lua si el cartonas galben si rata si el finala.....sau a ratat-o??!!

Ce dezamagire o sa aiba Ogararu diseara cand o sa vada ca nu joaca finala,ca doar el n-a luat galben la BORO.Dar o sa-si revina cand o sa vada ca nu joaca nimeni de la Steaua finala.era si pacat ca ceilalti sa joace si el nu.

P.S.Pt el era pacat.

Virgil10.05.2006 12:27

@ I.N.Money

 

Cel care i-a refuzat penalty-ul lui Claudiu Raducanu.

Un papagal si asta,vorba lui Gigi.

ManiaCU10.05.2006 12:29

Neinteresant meci , nici nu ma uit la el ... e prea dureros :cry: :cry: :cry: ...... offf doamne mai bine nu se mai tinea finala :evil:

alinush8910.05.2006 14:53

Off...nu cred ca ma voi putea uita la aceasta finala..merg pe mana spaniolilor

redandblue10.05.2006 14:56

nu ma intereseaza finala...cine e mai bun sa cistige!!!

Bogdan4Steaua10.05.2006 16:22

Eu unul nu pot sa ma uit la finala. Cand ma gandesc ca acum ar fi trebuit sa fiu acolo....asta este...nu a fost sa fie.

forever_STEAUA10.05.2006 16:45

Nu am de gand sa ma uit la finala. Sper sa castige Sevilla. Ce zi urata!

alex_Ra210.05.2006 16:50

nu ma uit, m-ar durea prea tare...nici nu mai vreau/pot sa zic altcevaq in legatura cu acest subiect... :cry:

IL_Diablo10.05.2006 16:52

Nu pot sa ma uit la meci. Nici nu deschid televizoru sa nu dau din greseala pe tvr. Intr-adevar urata seara pentru stelisti. Dar nu conteaza. Important acum e sa batem cluju.

Virgil10.05.2006 17:09

Un ultim amanunt.Partida se transmite in direct pe TVR 1,de la 21:35.

Bafta Boro !

***alex***10.05.2006 17:37

Vom urmari diseara o finala cu o castigatoare deja stiuta: Sevilla. Victorie categorica a spaniolilor, va fi show, Saviola omul meciului :wink:

 

Later edit: Uitasem de Luis Fabiano

alex ripper10.05.2006 19:27

boro nu is echipa.si noi si basel am pierdut din vina noastra nu ca a fost adversarul mai bun.

sper sa aiba boro un 2-0 la pauza sa se simta castigatori si sa le dea sevilla un 3-2 poate chair 4-2. :twisted:

redandblue10.05.2006 19:28

se pare ca o sa aiba sevilla 1-0 la pauza...

m... BORO!!!

***alex***10.05.2006 19:28

Cum sa dea boro 2-0 la pauza ca e deja 1-0 pentru Sevilla! :D

«123»