FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Asta seara finala Cupei UEFA !

«123»
forever_STEAUA10.05.2006 19:30

@***alex***

 

Poate nu se uita la meci... Eu una astept sa treaca 2 ore sa pot sa ma uit la TV.

DTP-Ludacris10.05.2006 19:37

Doamne ce echipa de 2 lei ne`a eliminat :cry: !

 

Sper sa reuseasca sa revina..si in min.89 sa castige Sevilla ..sa simta si ei ce am simtit si noi ! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

alex ripper10.05.2006 20:21

is this the end of boro? i hope so!

I.N.Money10.05.2006 20:23

Era si timpul...

redandblue10.05.2006 20:24

2-0 pt sevilla...ma bucur pt ei...ce tristete pe rrapizi...!!!

alex ripper10.05.2006 20:27

3-0 die die boro :twisted:

DTP-Ludacris10.05.2006 20:27

ha ha ha ...Midllesbought umilita !!

 

ASA LE TREBUIE ! :evil:

Motanu D10.05.2006 20:27

Gata, s-a terminat.

Concluzie: orice echipa cu antrenor poate sa bat pe Boro !

I.N.Money10.05.2006 20:28

Englezii sunt groggy.... 8O s-a facut dreptate

Ayrton10.05.2006 20:28

Olaroiu sper sa se fi uitat la acest meci! Este o lectie!

Motanu D10.05.2006 20:32

4-0

Afara cu Olaroiu !

alex ripper10.05.2006 20:32

4-0 gracias sevilla!

redandblue10.05.2006 20:33

BORO-sevilla 0-4...Oli sper ca ai invatat si tu ceva din meciul asta...!!!

DTP-Ludacris10.05.2006 20:34

FC Sevilla castiga Cupa UEFA.... :lol:

alsign10.05.2006 20:37

sa moara de ciuda milogii si maidaneziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

mariuss_d10.05.2006 20:40

Felicitari Sevilla... Oras cu placute amintiri pentru noi.

***alex***10.05.2006 20:45
Vom urmari diseara o finala cu o castigatoare deja stiuta: Sevilla. Victorie categorica a spaniolilor, va fi show, Saviola omul meciului  :wink:

 

Later edit: Uitasem de Luis Fabiano

 

Am avut dreptate, a fost show. Cu totii la universitateeeee!!! :lol:

DTP-Ludacris10.05.2006 20:45

Mi-am dat seama ca ne`a eliminat o echipa de 2 lei..la 2-0 trebuie sa atacam n continuare sau macar sa nu ne retragem...

 

Am pierdu finala din cauza lui Oli :evil: ,niciodata nu il voi agreea pe acest antrenor pt ce a facut in anglia :evil:

martzafoi10.05.2006 20:47

sincere felicitari sevilla...au jucat superb, au avut inteligenta sa atace oricare era scorul

 

si ne-au si razbunat pe noi...nimic nu putea fi mai dulce in seara asta decat umilirea lui boro

 

la 3-0 ma mai rugam pt unul :twisted: :evil: . gracias sevilla

steaua_forewer10.05.2006 20:54

ce bine , au patit ca si noi si basel , adica si-au luat 3 goluri dupa pauza :lol: :lol: :lol: :lol: si 4 in total adica exact ce au facut ei cu noi si elvetienii numa ca s-a intamlpat pe dos .......cu noi si basel au dat 4 goluri dintre care 3 dupa pauza si ultimu in min 90 acum s-a intamlat acelasi lucru dar invers ...... :lol: S-A FACUT DREPTATE

Florin200410.05.2006 20:56

S-a facut dreptate desi nu noua dar macar Dumnezeu le-a dat englezilor ce-au meritat cand le era lumea mai draga. FORZA Steaua ! See you next year stronger Europe!

Virgil10.05.2006 21:00

4 - 0 ! Aproape incredibil.

Sevilla a practicat un fotbal care m-a incantat.De mult nu am mai vazut o echipa atat de buna.

Momentul cheie a fost cand englezii s-au concentrat pe atac si au ignorat propria aparare.Atunci si-au facut perfect efectul contraatacurile taioase ale spaniolilor.

Sevilla,o echipa de vis cu un fotbal de vis,iar jucatorii adevarati magicieni.

Si ce nume : Luis Fabiano,Maresca,Kanoute...

iancu dragosh10.05.2006 21:00

Eu unul nu pot sa ma bucur. intr-un fel imi pare bine ca a invins echipa care a jucat mai mult fotbal dar atat. Din prisma unui suporter stelist nu pot decat sa ma oftic mai rau la gandul ca far Oli am fi servit lui Boro aceeasi lectie pe care a predat-o astazi sevilla

 

 

 

ps suma data pentru Carlos era suficienta pentru a-l tine pe Protasov inca un an si nici nu se punea problema sa pierdem in acest mod la BOro.

vlad7510.05.2006 21:02

ARMANOVICI!!!

I LOVE SEVILLA,

nu la Sevilla a castigat Steaua CCE???

sa inteleg ca nu mai am dreptul la opinie?

..sau cutitul si painea sunt la tine in mana???..nu stiu de ce o sa ma aleg cu un ban pe forum..

PS Ms ARMANOVICI!

Virgil10.05.2006 21:22

Ascultati comentatorul spaniol la golul 4 al lui Sevilla :

 

http://www.cadenaser.com/player.html?audio...csrcsrdep_5.Aes

«123»