@***alex***
Poate nu se uita la meci... Eu una astept sa treaca 2 ore sa pot sa ma uit la TV.
@***alex***
Poate nu se uita la meci... Eu una astept sa treaca 2 ore sa pot sa ma uit la TV.
Doamne ce echipa de 2 lei ne`a eliminat :cry: !
Sper sa reuseasca sa revina..si in min.89 sa castige Sevilla ..sa simta si ei ce am simtit si noi ! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
is this the end of boro? i hope so!
Era si timpul...
2-0 pt sevilla...ma bucur pt ei...ce tristete pe rrapizi...!!!
3-0 die die boro :twisted:
ha ha ha ...Midllesbought umilita !!
ASA LE TREBUIE ! :evil:
Gata, s-a terminat.
Concluzie: orice echipa cu antrenor poate sa bat pe Boro !
Englezii sunt groggy.... 8O s-a facut dreptate
Olaroiu sper sa se fi uitat la acest meci! Este o lectie!
4-0
Afara cu Olaroiu !
4-0 gracias sevilla!
BORO-sevilla 0-4...Oli sper ca ai invatat si tu ceva din meciul asta...!!!
FC Sevilla castiga Cupa UEFA.... :lol:
sa moara de ciuda milogii si maidaneziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Felicitari Sevilla... Oras cu placute amintiri pentru noi.
Vom urmari diseara o finala cu o castigatoare deja stiuta: Sevilla. Victorie categorica a spaniolilor, va fi show, Saviola omul meciului :wink:
Later edit: Uitasem de Luis Fabiano
Am avut dreptate, a fost show. Cu totii la universitateeeee!!! :lol:
Mi-am dat seama ca ne`a eliminat o echipa de 2 lei..la 2-0 trebuie sa atacam n continuare sau macar sa nu ne retragem...
Am pierdu finala din cauza lui Oli :evil: ,niciodata nu il voi agreea pe acest antrenor pt ce a facut in anglia :evil:
sincere felicitari sevilla...au jucat superb, au avut inteligenta sa atace oricare era scorul
si ne-au si razbunat pe noi...nimic nu putea fi mai dulce in seara asta decat umilirea lui boro
la 3-0 ma mai rugam pt unul :twisted: :evil: . gracias sevilla
ce bine , au patit ca si noi si basel , adica si-au luat 3 goluri dupa pauza :lol: :lol: :lol: :lol: si 4 in total adica exact ce au facut ei cu noi si elvetienii numa ca s-a intamlpat pe dos .......cu noi si basel au dat 4 goluri dintre care 3 dupa pauza si ultimu in min 90 acum s-a intamlat acelasi lucru dar invers ...... :lol: S-A FACUT DREPTATE
S-a facut dreptate desi nu noua dar macar Dumnezeu le-a dat englezilor ce-au meritat cand le era lumea mai draga. FORZA Steaua ! See you next year stronger Europe!
4 - 0 ! Aproape incredibil.
Sevilla a practicat un fotbal care m-a incantat.De mult nu am mai vazut o echipa atat de buna.
Momentul cheie a fost cand englezii s-au concentrat pe atac si au ignorat propria aparare.Atunci si-au facut perfect efectul contraatacurile taioase ale spaniolilor.
Sevilla,o echipa de vis cu un fotbal de vis,iar jucatorii adevarati magicieni.
Si ce nume : Luis Fabiano,Maresca,Kanoute...
Eu unul nu pot sa ma bucur. intr-un fel imi pare bine ca a invins echipa care a jucat mai mult fotbal dar atat. Din prisma unui suporter stelist nu pot decat sa ma oftic mai rau la gandul ca far Oli am fi servit lui Boro aceeasi lectie pe care a predat-o astazi sevilla
ps suma data pentru Carlos era suficienta pentru a-l tine pe Protasov inca un an si nici nu se punea problema sa pierdem in acest mod la BOro.
ARMANOVICI!!!
I LOVE SEVILLA,
nu la Sevilla a castigat Steaua CCE???
sa inteleg ca nu mai am dreptul la opinie?
..sau cutitul si painea sunt la tine in mana???..nu stiu de ce o sa ma aleg cu un ban pe forum..
PS Ms ARMANOVICI!
Ascultati comentatorul spaniol la golul 4 al lui Sevilla :
http://www.cadenaser.com/player.html?audio...csrcsrdep_5.Aes