Aha. Si la meciul cu Dinamo cand refuza sa mai intre pe teren si s-au rugat coechipierii de el, cum o fi fost ? Mare profesionist si Arlauskis, trebuie sa recunosc.
Mai are sens sa mai vorbesc de felul in care a privit el Steaua ? Mi s-a luat pana-n gat de amarasteni d-astia care dau lectii dupa ce-au reusit sa prinda un amarat de contract in Occident. Poate era mai bine cand freca banca la Rubin Kazan, nu ?
Referitor la discutia anterioara. Romanul vrea si cere, dar practic nu inlesneste cu nimic activitatea patronatului, nici macar acolo unde sunt oameni decenti si cu imagine nepatata. Nu exista o cultura a fotbalului, nici macar una sportiva. La asa societate, asa fotbal.
