Piccolo nu mi-l aduc aminte sa fi jucat niciiodata fundas stanga, doar central. cred ca asta cu piccolo este o inventie a presei ca sa ii creasca cota lui piccolo sa prinda si el un transfer seara asta, sau sa isi traga mai mult la bani.
Sau poate vine Piccolo dar pleaca seara asta un fundas central in speta Szukala. Ca daca nu pleaca nimeni este un numar incredibil de mare de fundasi centrali. Am mai avut noi prin 2011-2012 tot asa un numar enorm de fundasi (geraldo, gardos, galamaz, martinovic, iliev).
Ar fi senzational daca Bokila ar ajunge la noi dar singurii care spun despre el sunt doar dolce. Restul nu pomenesc nimic. Din experienta transferurilor anterioare chiar daca sunt cei mai slabi, aia de la Fanatik au fost cam primii cu informatiile. Seara asta este termenul limita pt Europa League.
