Indiferent de decizie, Steaua nu se va califica in grupele CL. Nu are cum. A plecat Rusescu, va pleca Chiriches, Chipciu e rupt. Astia 3 au fost coloana Stelei anul trecut. Fara ei, echipa e aproape 0. Cine sa dea gol? Nikolic? Rocha a plecat deci clar nu mai are cine sa dea gol.
Adi Popa ce ar mai putea sa faca ceva dar ma indoiesc ca va califica echipa de unul singur.
Cand te bazezi pe Tanase si Nikolic, e clar ca nu o sa joci in Cupe Europene.
Si daca se apuca acum careva sa imi aduca aminte ca Steaua i-a transferat pe Iancu si Stanciu, stati linistiti! Pe aia ii veti vedea jucand titulari la Steaua prin 2017.
