Fiecare din ultimele 4 meciuri ale Stelei in acest campionat,este decisiv in lupta pentru castigarea titlului.
Al 5-lea,cel cu Bacaul,reprezinta asul din maneca.
Orice pas gresit poate costa imens Steaua,asa cum orice pas gresit al adversarelor va creste sansele Stelei.
Parca suntem blestemati.Anul trecut ni s-a intamplat aproape acelasi lucru.Sau poate ca nu suntem blestemati si asa e firesc sa se intample dupa ce ai mai jucat o jumatate de campionat in Europa,in paralel cu campionatul la zi.
Iata ultimele 4 meciuri ale Stelei :
Et. 27 CFR Cluj (acasa)
Et. 28 Sportul (deplasare)
Et. 29 Jiul (acasa)
Et. 30 FC Vaslui (deplasare)
Plus asul din maneca :
17 mai FCM Bacau (d) restanta
Toate sunt echipe de batut.Ne trebuie doar mobilizare exemplara,arbitri corecti si un dram de noroc.
E nevoie de un adevarat tur de forta.Cred ca suntem capabili sa invingem peste tot.Trebuie sa invingem !
