FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Jucatori "umflati"

«123»
Melku16.05.2006 21:27

Ba da, Florentin Petre a fost la vremea lui umflat de presa si de impresari si singurul motiv pentru care el nu a reusit sa se transfere afara pana acum este ca nu a rupt gura targului, probabil pretentiile au fost exagerate si echipele nu au avut motive sa insiste pentru el.

antonika17.05.2006 07:21

"FLORENTIN, DUTE DUPA Catalin!"

axl2317.05.2006 07:54

haldan? nu crezi ca esti cam extremista, ca sa nu zic funebra?

antonika17.05.2006 08:10

nu sunt EXTREMIST si da Catalin Hildan... am boala pe amandoi!!!!!!

axl2317.05.2006 08:20

scuze, m-a pacalit nick-ul tau. :D

si cu mortii, chiar daca-s de la Dinamo, n-ar trebui facute glume.

adica tu vrei sa spui ca-i doresti moartea lui Petre?

«123»