FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Jucatori "umflati"

«123»
alinush8930.04.2006 10:38

Ce jucatori din campionatul nostru, si nu numai, credetzi ca sunt umflati sau care credetzi ca sunt prea mediatizati si in realitate sunt mult sub ceea ce se cred a fii.

As incepe eu prin Zicu....acest baiat care se spunea ca este noul Hagi si ca va avea un viitor stralucit.

Astept si alte pareri,si nu numai din campionatul nostru

I.N.Money30.04.2006 10:59

Mutu si Chivu,sincer m-am saturat sa aud numai de ei pe la stiri.

Motanu D30.04.2006 11:42
As incepe eu prin Zicu....acest baiat care se spunea ca   este noul Hagi si ca va avea un viitor stralucit.

 

Zicu chiar are talent. Dar nu are pic de minte !

 

Pe aceeasi lista: Stoican, Barcauan, Cl. Raducanu, Carlos, Cristea, Oprita, Plesan, A.Stoica, toti jucatorii straini de la Poli Timisoara, Pancu, Cassano, Mutu, Saviola, Gilardino, Robinho, ...

Si ar mai fii multi. E greu de epuizat acest subiect !

alinush8930.04.2006 11:46
Mutu si Chivu,sincer m-am saturat sa aud numai de ei pe la stiri.

In privinta lui Mutu iti dau dreptate.insa a lui Chivu nu prea,este un jucator mult mai complet si mai util decat Mutu.

Ca Mutu sunt foarte multi jucatori,insa ca,Cristi Chivu cred ca nu 15 in lume

vlad7530.04.2006 12:24

Zicu, evident!

DTP-Ludacris30.04.2006 13:00

PLESAN,ZICU ,MARICA ,Mutu,Cristea

 

Si de afara sunt o gramada ,i shtim cu totii !

Motanu D30.04.2006 13:04

Marica e mai putin umflat decat altii. Inca mai are sanse sa ajunga fotbalist !

DTP-Ludacris30.04.2006 13:21

Fiecare cu parerea lui... Eu nu vad la Marica decat fitze !

radooku_steaua30.04.2006 14:09

eu zic Cristea de la Steaua si de alte echipe nu ma intereseaza.. fiecare cu prostii lor

spre_2430.04.2006 14:31

hmmm zicu prea isi da talente..si nu gandeste deloc

Madeleine30.04.2006 14:35

Toti jucatorii care apar mai mult la stirile mondene decat la alea sportive sunt "umflati". Cap de lista Mutu

axl2330.04.2006 15:46

zicu

plesan

maftei

Cristea

red&blues30.04.2006 18:30

Carlos

Vladinho30.04.2006 20:08

Zicu clar...

alinush8930.04.2006 20:16

Of...se pare ca si Carlos....nsuh dak a gresit la primul gol al rapidului.pentru ca am stat la peluza si nu am vzt foarte calr,insa se vde ca nu prea da siguranta apararii :cry: :cry: :cry:

DTP-Ludacris30.04.2006 20:35

Da ! El a gresit ! A respins o minge care cred eu putea fi prinsa !

Vladinho01.05.2006 10:43

Da din pacate Carlos a gresit......

axl2312.05.2006 14:53

uite ca poate Carlos o sa ne arate cu CFR ca nu e asa de umflat cum pare.

Ionutdal13.05.2006 20:17

Plesan si Zicu 2 chiftelute ...umflate .

cristian01413.05.2006 21:21

Mutu, Chivu, Zicu, Maftei, Buga, Carlos.

IONUTZ-CIPRIAN14.05.2006 07:04

:evil: >>>IMPRESARII de pe la noi sunt foarte multi incepand de la juniori si pana la fotbalistii consacrati,dar cei mai de vaza, din fruntea IMPRESARILOR de 2 lei sunt :ZICU,MARICA,Constantin,PLESAN,sa nu uitam de Mutu si mai sunt dar nu am chef sa mai scriu!!>>>> :twisted:

***alex***14.05.2006 10:54

Cei de la Poli Timisoara sunt cei mai umflati, la ce salarii le da ar trebui ca echipa sa fie in primele 5!

alex ripper14.05.2006 13:10
Fiecare cu parerea lui... Eu nu vad la Marica decat fitze !

 

stiu din surse destul de sigure,ca marica este destul de serios. provine dintr-o familie cu bani si vrea sa dovedeasca ca poate sa ajunga mare fotbalist.

strezahuzum15.05.2006 08:25

Zicu - fiindca s-a nascut talent si o sa moara speranta ;

Oprita - fiindca e titular la Steaua si nimeni nu stie de ce ;

Plesan - probabil unicul jucator din lume caruia i-a crescut pretul dupa ce a retrogradat Craiova pentru prima data.

Hassan15.05.2006 08:37

Cea mai umflata echipa este clar : Poli Timisoara. TOTI jucatorii in afara de Balace si de pustiul ala pe care il tot baga Hagi (torja il cheama?!) sunt niste jucatori cu salarii de vedete, fitze de vedete, dar cam straini de acest joc fotbal. Au pierdut cam cu toata lumea din partea de sus a clasamentului, acum au pierdut si cu Farul. Acolo s-au bagat milioane de dolari si tot varza a iesit.

Despre jucatori individuali, mentionez doar pompatzii de la Dinamo (zicu, Niculescu, etc) intorsi cu bani si surle si trambite si care si-au demonstrat "valoarea" pierzand cu o nou-promovata.

«123»