Ce jucatori din campionatul nostru, si nu numai, credetzi ca sunt umflati sau care credetzi ca sunt prea mediatizati si in realitate sunt mult sub ceea ce se cred a fii.
As incepe eu prin Zicu....acest baiat care se spunea ca este noul Hagi si ca va avea un viitor stralucit.
Astept si alte pareri,si nu numai din campionatul nostru
