Ivanski, e bine sa investesti in marketing si sa le asiguri suporterilor facilitati (abonamente, bilete impartite corect atat on-line cat si la case, programe speciale alaturi de jucatori etc). Practic Dinamo a reusit sa isi readuca suporterii la stadion tocmai datorita unor astfel de lucruri. Ei bine, in momentul cand incerci sa faci favoruri galeriei, care cica se mai vrea si ultra', lucrurile devin sensibile. Sigur, poti sa le asiguri niste statii, poti sa faci niste presiuni la jandarmerie, firma de paza sau Liga in ceea ce priveste intrarea pe stadion cu portavoci, mesaje sau altele, poti sa le rezervi bilete. Insa nu poti sa le platesti coregrafiile. Tu ca suporter trebuie sa dai clubului tau bani, timp liber, emotii, nu sa stai ca o capusa si sa mai faci cate un smen, ba cu vanzarea de bilete, ba cu niste bani care vin de la conducere pentru coregrafii. Ceea ce fac ei se numeste IPOCRIZIE CURATA. Si noi avem din astia, dar sa vii sa spui pe toate site-urile ca dinamovistii sunt cei mai curati, cei mai ultra', cei mai frumosi, in conditiile in care tu ai fost pe blat cu jandarmeria, cu militia, in care te-ai batut cu ala de langa tine la comanda unor pseudo-patroni, mi se pare o nesimtire. Macar aia care se stiu curati sa taca sau sa vorbeasca numai in numele lor si nu in numele unei peluze murdarite si dezbinate. Pentru baietii cu mentalitate, tot respectul, indiferent de culorile pe care le sustin, pentru restul...mai putina vorba.