23.03.2014 17:16
Voi nu stateati cu sudu'?
De obicei noi stam la Sud, dar pentru acest meci de cumun acord s-a preferat Peluza Nord.
Voi nu stateati cu sudu'?
De obicei noi stam la Sud, dar pentru acest meci de cumun acord s-a preferat Peluza Nord.
Astept sa va alegeti un nume si sa faceti un baner...cred ca va ajunge bine acest proiect !
Atentie!! Duminica facem liste si strangem bani pentru meciul retur cu pisicile! Detalii aveti pe grupul privat FB.
Atentie!! Duminica facem liste si strangem bani pentru meciul retur cu pisicile! Detalii aveti pe grupul privat FB.
pot eu sa strang banii? ![]()
Mergeti la meci flacai ? Ma refer la grupul organizat de voi ![]()
Mergeti la meci flacai ? Ma refer la grupul organizat de voi![]()
¡Sí Señor! ![]()
ceva poze mai noi ?