FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Grup The Others

«123»
besliud23.03.2014 17:16
Voi nu stateati cu sudu'?

 

De obicei noi stam la Sud, dar pentru acest meci de cumun acord s-a preferat Peluza Nord.

 

 

besliud28.03.2014 09:45

Multumesc baietilor din grup pentru prezenta la Steaua - Dinamo :)

image.jpg

image.jpg

SteauaToronto28.03.2014 18:47

Astept sa va alegeti un nume si sa faceti un baner...cred ca va ajunge bine acest proiect !

besliud02.04.2014 00:38

Cu baietii la Steaua-Botosani

 

Steaua_Botosani_1.jpg

 

besliud02.04.2014 14:23

Atentie!! Duminica facem liste si strangem bani pentru meciul retur cu pisicile! Detalii aveti pe grupul privat FB.

choli02.04.2014 14:26
Atentie!! Duminica facem liste si strangem bani pentru meciul retur cu pisicile! Detalii aveti pe grupul privat FB.

 

pot eu sa strang banii? :))

Arsenal1886Steaua194715.04.2014 14:15

Mergeti la meci flacai ? Ma refer la grupul organizat de voi :D

eMagic16.04.2014 11:38
Mergeti la meci flacai ? Ma refer la grupul organizat de voi :D

 

¡Sí Señor! :steag_cruce_invers:

besliud18.04.2014 05:31

The Others

Suntem multi si colorati :) La dinam0-Steaua cu baietii!

Grup_Dinamo_Steaua.jpg

 

Grup_Dinamo_Steaua_2_editata.jpg

 

Grup_Dinamo_Steaua_3_editata.jpg

SteauaToronto06.05.2014 21:25

ceva poze mai noi ?

«123»