Intentionam sa facem o 'brigada' de cetateni! Asa ca daca sunteti din Bucuresti, mergeti la stadion frecvent nu din an in paste si sunteti genul cetateni care mergeti la stadion doar sa va sustineti echipa, hai sa insumam un grup de minim 20-30 de baieti si sa aratam ce pot face catatenii! Chiar vreau sa facem si tricouri personalizate si tot tacamul! Veniti cu propuneri! ![]()
