Sambata, 1 martie 2014, de la ora 21:00, pe stadionul Steaua,
Steaua - Dinamo
Meci transmis de Digi Sport 1.
O partida in care pe teren va fi o singura echipa, Steaua. Se stie invingatoarea, asteptam cu rabdare si scorul cu care vom invinge.
O echipa cu jucatori platiti cu 2000 euro pe luna, si o numesc aici pe Dinamo, nu poate fi egala unor jucatori care incaseaza de la 120.000 la 400.000 euro pe an. Nu degeaba ci pentru valoarea lor.
In cele 152 de meciuri de pana acum, 45 s-au terminat la egalitate, 53 de victorii a obtinut Steaua si 54, Dinamo. Golaveraj, 220-210 in favoarea ros-albastrilor.
Finala Cupei Romaniei din 1988 nu a fost inclus in statistici, desi rezultatul final ne-a fost favorabil.
Sa umplem stadionul si sa ne bucuram de inca o victorie la scor! A saptea consecutiva!
Forza Steaua! Mu.e Dinamo!

