poate era mai bine sa nu ne fi prezentat.....scapam mai usor! sintem penibili .....
poate era mai bine sa nu ne fi prezentat.....scapam mai usor! sintem penibili .....
poate era mai bine sa nu ne fi prezentat.....scapam mai usor! sintem penibili .....
Momentan,tu esti singurul penibil de aici.Tu ce vrei de la o echipa romaneasca vs Chelsea?Sa dea 10 goluri,sa faca spectacol?Steaua a avut si ghinion.Chelsea a dat 2 goluri din prostie
Georgievski provoaca mila, dupa ce a jucat extrem de prost si-a mai si dat gol saracu... si nici nu am inteles logica acestor lovituri libere batute in lateralul careului advers, dupa mine un loc mai prost de a da mingea cand careul e plin de jucatori nu este... daca reusesc adversarii sa respinga e ca si cum le-ai pune-o pe tava, exact pe margine unde ei aveau ca obiectiv sa o respinga
Asta e si ghinion....
Da, **tui in gura-pe mama lor. mai au si noroc! Sa fim seriosi, chiar daca este o formula des uzitata: Norocul, chiar tine cu cei puternici!!!
Cred ca ne apropiem de performanta alora de la Levski Sofia =)
http://en.wikipedia.org/wiki/2006%E2%80%93...hampions_League
Avem sanse mari ![]()
Hei, ce-i asta ? De ce nu exultam ? Toata lumea topaia de bucurie ca "am ajuns la masa bogatilor", nu ? Poftim, asa-i la masa bogatilor. Noi ramanem cu "muzica de sampons lig". Si Jjidiotul cu "meleoane ba zdrentelor".
BASEL 0 - 0 SCHALKE 04 (HT)
Printre altele. Ganditi-va bine pe care o doriti contracandidata la locul 3 ![]()
BASEL 0 - 0 SCHALKE 04 (HT)Printre altele. Ganditi-va bine pe care o doriti contracandidata la locul 3
Daca se termina asa, celsi e contracandidata ![]()
Da, **tui in gura-pe mama lor. mai au si noroc! Sa fim seriosi, chiar daca este o formula des uzitata: Norocul, chiar tine cu cei puternici!!!
Norocul ti-l face singur. ![]()
Hei, ce-i asta ? De ce nu exultam ? Toata lumea topaia de bucurie ca "am ajuns la masa bogatilor", nu ? Poftim, asa-i la masa bogatilor. Noi ramanem cu "muzica de sampons lig". Si Jjidiotul cu "meleoane ba zdrentelor".
Exact, punct ochit punct lovit, fix asta e problema ca au ajuns aici, nu ca-s depasiti multi jucatori pe toate planurile ... ce buni ar fi fost in divizia B, nu?
Norocul conteaza atunci cand ai echipe de valori apropiate. Ori aici este aceeasi diferenta ca cea dintre noi si Barsana.
Georgievski ne-a ingropat de vii ... Incredibil in ce pasa proasta poate sa fie! Nu era suficient ca e jalon, mai o baga si in atze ca un tantalau ...
Dupa mine nu cifra 2 din scor e problema ci felul cum snt ko cam multi jucatori...depasiti total...joaca prea putini de la egal al egal cu ei....sunt pe drumul bun spre 4-5 .. schimbari perfecte ...hai cu jenibilul ![]()
Exact, punct ochit punct lovit, fix asta e problema ca au ajuns aici, nu ca-s depasiti multi jucatori pe toate planurile ... ce buni ar fi fost in divizia B, nu?
Scuza-ma...tu consideri ca Steaua de acum are fata de Champions League? Raspunde-mi sincer. DA sau NU?
Scuza-ma...tu consideri ca Steaua de acum are fata de Champions League? Raspunde-mi sincer. DA sau NU?
E vreo echipa din zona asta a Europei care are ? Daca da spune-mi si mi care este aceea.
Scuza-ma...tu consideri ca Steaua de acum are fata de Champions League? Raspunde-mi sincer. DA sau NU?
De UCL are fata daca a ajuns aici, nua re fata de Chelsea....
E vreo echipa din zona asta a Europei care are ? Daca da spune-mi si mi care este aceea.
Da FC Shakhtar Donetsk
E vreo echipa din zona asta a Europei care are ? Daca da spune-mi si mi care este aceea.
La ce te referi prin zona? Romania sau Estul Europei?
@White_R Eu nu cred ca are fata. Daca e cum zici tu nu are fata nici de Schalke. Si nu am o presimtire prea buna despre meciurile cu Basel.
Momentan,tu esti singurul penibil de aici.Tu ce vrei de la o echipa romaneasca vs Chelsea?Sa dea 10 goluri,sa faca spectacol?Steaua a avut si ghinion.Chelsea a dat 2 goluri din prostie
Sa-ti fie rusine pustule! Da, eu vreau ca o echipa care joaca in CL sa arate ca merita sa joace acolo! NU vreau 10 goluri dar m-asi multumii daca n-ar trece adversarul pe Linga noi ca pe Linga jaloane. M-asi multumii sa vad alt joc decit "da-o inainte poate iasa ceva" sau "da-i-o lui Lemntanase sa o invirta pina o pierde" Mi-ar place sa nu ne mai dam autogoluri, sa nu mai dormim cind mingea sta un an in aer si apoi intra in poarta. Mi-ar place sa declaram "n-avem teoretic nici-o sansa" dar ne vom bate pina in ultima secunda" In loc de "vom face peste 10 puncte" "vom cistiga grupa" Steaua a avut ghinion? Cind a avut ghinion? Nu-i ghinion cind atacantii adversi ajung ca la antrenament in careul nostru si fac ce vor. Asta e prostie? Pai daca am da goluri si noi dupa prostie, LemnTanase ar da cite un sac de goluri de fiecare data!
La ce te referi prin zona? Romania sau Estul Europei?
Europa Centrala si de Est. Excludem Ucraina, Rusia si Turcia.
Asadar echipe din : Bulgaria, Romania, Ungaria, Polonia, Cehia, Slovacia, statele ex-Iugoslave.
Hai cu 5-u ![]()
Georgievski partea III.
Europa Centrala si de Est. Excludem Ucraina, Rusia si Turcia.Asadar echipe din : Bulgaria, Romania, Ungaria, Polonia, Cehia, Slovacia, statele ex-Iugoslave.
Totusi, am spus cumva ce vreo alta echipa din zona asta are fata?
Singura echipa din tarile enumerate mai sus care e in grupele UCL e Viktoria Plzen...care si ea a inceput cu un 3-0.
Exact, punct ochit punct lovit, fix asta e problema ca au ajuns aici, nu ca-s depasiti multi jucatori pe toate planurile ... ce buni ar fi fost in divizia B, nu?
Nu ... problema e ca echipa asta si-a fixat ca obiectiv "ajungerea in grupe". Atat. Participarea si banutul. Problema e ca inca foarte multi nu-si dau seama ca participarea iti face foarte mult rau si nici un bine.
Deci asa petarda,cum a fost georgievski in meciul asta,nu am mai avut de pe vremea lui Lovin.. oribil,penibil,patetic de slab
Nu ... problema e ca echipa asta si-a fixat ca obiectiv "ajungerea in grupe". Atat. Participarea si banutul. Problema e ca inca foarte multi nu-si dau seama ca participarea iti face foarte mult rau si nici un bine.
Ce rau sa faca? ca ii bate bine? pai le prinde bine sa mai invete si ei ceva fotbal