05.10.2013 22:11
@puyol
Apreciez dorinta cu care incerci sa-i explici omului dar adevarul trist este ca nu mai ai cu cine, nici macar aici, pe forumul asta. Gata, Steaua noastra a murit!
@puyol
Apreciez dorinta cu care incerci sa-i explici omului dar adevarul trist este ca nu mai ai cu cine, nici macar aici, pe forumul asta. Gata, Steaua noastra a murit!
Din 2003 FC Steaua Bucuresti a devenit altceva.
Da, era numai lapte si miere pe vremea comunismului. Apropo, la cate tururi 2 de CCE participasera pana in sezonul 85/86?