FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Chelsea 0-4 (0-2)

«1567»
MoWeed05.10.2013 22:11

@puyol

 

Apreciez dorinta cu care incerci sa-i explici omului dar adevarul trist este ca nu mai ai cu cine, nici macar aici, pe forumul asta. Gata, Steaua noastra a murit!

Korado06.10.2013 22:07

Din 2003 FC Steaua Bucuresti a devenit altceva.

Alexandru H.06.10.2013 22:30

Da, era numai lapte si miere pe vremea comunismului. Apropo, la cate tururi 2 de CCE participasera pana in sezonul 85/86?

«1567»