Transmite cineva meciul din Youth League de la 16.00?
Transmite cineva meciul din Youth League de la 16.00?
Eurosport stiu ca are drepturile pentru Youth League. Acum nu stiu daca transmit Steaua.
E deja 1-0 pentru Schalke.
S-a terminat 3-0 pentru Schalke Youth. Pacat. Nu investesti in juniori nu ai rezultate. Simplu. Nu cred ca o sa faca punct in competitia Youth. Sper sa ma contrazica.
abia le scoate aerele de vedeta din cap.
Reghe s-a decis asupra primului "11":
Tatarusanu - Georgievski, Szukala, Gardos, Latovlevici - Pintilii, Bourceanu - Adi Popa, Stanciu, Tanase - Piovaccari.
In fapt echipa standard.
Voi va referiti la junioprii de la Viitorul sau de unde au fost adusi ei, Steaua pana acuma 2 luni nici nu a avut o asemanea echipa.
TOP RUSINICA aici.
Sa speram ca Steaua cea mare va castiga ...
Din sondajul referitor la participarea in grupele UCL , unde au votat 540 de suporteri rezulta ca :
1. 22,6 % sunt superoptimisti si ne vad pe locul 1 in grupa
2. 52,6 % sunt optimisti si considera ca vom ocupa locul 2
3. 16,9 % sunt realisti si cred ca ne vom califica in EL la primavara
4. 8 % sunt pesimisti si spun ca vom fi ciuca batailor ...
Cred ca dupa meciul din seara aceasta ne vom da seama unde ne situam exact ...
Victorie !!!!!
Am inteles ca 3-0 la youth a fost putin, putea sa fie mult mai mare scorul. Kapetanos titular, sa vedem daca duce fizic un meci de asemenea nivel.
Sper sa nu vad vreun titlu de genul ''Duelul printilor'' maine
Adi popa trebuie schimbat urgent
Primele 25 de minute au apartinut clar nemtilor, iar apoi meciul s-a echilibrat.
Adi Popa ma imbolnaveste de nervi.
Tanase si Stanciu se ridica la nivelul unui meci de Champions League. Din pacate foarte putine mingi au ajuns la Kape.
Edit: Interesant este ca la ocazii si la suturi de poarta, conducem. Ce ti-e si cu statistica asta...
Jucam in 10, la nivelul asta nu poti sa-l tii pe Kapetanos la pomana. Exista posibilitata sa luam cel Putin un punct dar trebuie inca un plus pe Linga ce au aratat si poate LemnTanase sa mai dea drumul la minge din cind in cind.
Adi popa trebuie schimbat urgent
Cu cine?
Cu cine?
Iancu, Cristea..
Iancu, Cristea..
Nu i-am vazut jucand pana acum acolo...dar in cazul lui Popa si Tatarusanu ar juca mai bine.
Cristea a mai jucat cand era la aia din groapa. E obisnuit cu postul
Cristea a mai jucat cand era la aia din groapa. E obisnuit cu postul
Deci nu e un mit ca s-au pregatit de Champions League ![]()
1-0 asta-i al doilea gol in top dupa autogolul lui Nicolita!!! ![]()
Gata, Printzu vs Prince
nu ma mai uit ca ACUM INCEPE MACELUL!
Sampons Lig ! Ce frumos e sa joci in Sampons Lig ! Eu zic sa iesim cu totii sa ne manifestam imensa bucurie produsa de faptul ca "stam la masa bogatilor" si "auzim muzica Sampons Lig".
A, si sa nu uit, mai ales sa ne bucuram de "meleoanele" ce vor curge in buzunarele oligofrenului. Nu-i asa ca merita ?
PS : Multumiri deosebite conducerii MM & Prodanca. Dupa vinderea lui Chiriches si Rusescu plus accidentarea lui Chipciu .... au venit Neagu (n-a prins lotul), Kapetanos (nu daduse gol in 2013) si Varela. Toti in ultima secunda posibila, c-asa se leaga echipa mai bine, cu 3 zile inainte de meci.
Din pacate am avut dreptate n-avem ce cauta in Champions League. Din moment ce cazi asa psihic dupa ce incasezi un gol norocos dai dovada ca nu ai ce cauta in aceasta competitie.
Cred ca noi sintem natiunea care ne auto-distrugem si nu conteaza ca-i economie, politica sau...fotbal. Noi sintem capabili de fiecare data sa ne punem singuri piedica. Dam vina pe unul si pe altul dar vina-i a noastra.
Primul gol a lui Schalke este frate cu autogolul lui Banel si cu alte mii de gafe care ne fac dintr-o echipa redutabila (sau natiune daca nu-i vorba de fotbal) intr-o adunatura de clowni. Sigur toti gresim dar la noi gresim tocmai cind sintem pe cale sa cistigam (dupa ce ne-am dat sufletul pt asta). Nu stiu daca-s furios, mi-e grata sau sunt doar trist...
Mai bine intra Piti talent
facea o cantare si iesea mai bine