FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Schalke 04 - Steaua 3-0 (0-0)

«12345»
Alex31418.09.2013 09:14

Transmite cineva meciul din Youth League de la 16.00?

Arsenal1886Steaua194718.09.2013 11:43

Eurosport stiu ca are drepturile pentru Youth League. Acum nu stiu daca transmit Steaua.

Virgil18.09.2013 13:57

E deja 1-0 pentru Schalke.

Arsenal1886Steaua194718.09.2013 15:10

S-a terminat 3-0 pentru Schalke Youth. Pacat. Nu investesti in juniori nu ai rezultate. Simplu. Nu cred ca o sa faca punct in competitia Youth. Sper sa ma contrazica.

dmb18.09.2013 15:52

abia le scoate aerele de vedeta din cap.

Virgil18.09.2013 16:11

Reghe s-a decis asupra primului "11":

 

Tatarusanu - Georgievski, Szukala, Gardos, Latovlevici - Pintilii, Bourceanu - Adi Popa, Stanciu, Tanase - Piovaccari.

 

In fapt echipa standard.

 

 

Korado18.09.2013 16:21

Voi va referiti la junioprii de la Viitorul sau de unde au fost adusi ei, Steaua pana acuma 2 luni nici nu a avut o asemanea echipa.

TOP RUSINICA aici.

ADRIAN080818.09.2013 17:19

Sa speram ca Steaua cea mare va castiga ...

 

Din sondajul referitor la participarea in grupele UCL , unde au votat 540 de suporteri rezulta ca :

 

1. 22,6 % sunt superoptimisti si ne vad pe locul 1 in grupa

2. 52,6 % sunt optimisti si considera ca vom ocupa locul 2

3. 16,9 % sunt realisti si cred ca ne vom califica in EL la primavara

4. 8 % sunt pesimisti si spun ca vom fi ciuca batailor ...

 

Cred ca dupa meciul din seara aceasta ne vom da seama unde ne situam exact ...

 

Victorie !!!!!

Alex31418.09.2013 17:45

Am inteles ca 3-0 la youth a fost putin, putea sa fie mult mai mare scorul. Kapetanos titular, sa vedem daca duce fizic un meci de asemenea nivel.

iNsTiGaToR18.09.2013 19:30

Sper sa nu vad vreun titlu de genul ''Duelul printilor'' maine

S.Mariuss18.09.2013 19:32

Adi popa trebuie schimbat urgent

SuperstaR1818.09.2013 19:38

Primele 25 de minute au apartinut clar nemtilor, iar apoi meciul s-a echilibrat.

 

Adi Popa ma imbolnaveste de nervi.

Tanase si Stanciu se ridica la nivelul unui meci de Champions League. Din pacate foarte putine mingi au ajuns la Kape.

 

Edit: Interesant este ca la ocazii si la suturi de poarta, conducem. Ce ti-e si cu statistica asta...

dmb18.09.2013 19:38

Jucam in 10, la nivelul asta nu poti sa-l tii pe Kapetanos la pomana. Exista posibilitata sa luam cel Putin un punct dar trebuie inca un plus pe Linga ce au aratat si poate LemnTanase sa mai dea drumul la minge din cind in cind.

iNsTiGaToR18.09.2013 19:46
Adi popa trebuie schimbat urgent

Cu cine?

S.Mariuss18.09.2013 19:47
Cu cine?

 

Iancu, Cristea..

iNsTiGaToR18.09.2013 19:50
Iancu, Cristea..

Nu i-am vazut jucand pana acum acolo...dar in cazul lui Popa si Tatarusanu ar juca mai bine.

S.Mariuss18.09.2013 19:57

Cristea a mai jucat cand era la aia din groapa. E obisnuit cu postul

iNsTiGaToR18.09.2013 19:58
Cristea a mai jucat cand era la aia din groapa. E obisnuit cu postul

Deci nu e un mit ca s-au pregatit de Champions League :))

dmb18.09.2013 20:11

1-0 asta-i al doilea gol in top dupa autogolul lui Nicolita!!! :wacko:

iNsTiGaToR18.09.2013 20:14

Gata, Printzu vs Prince

dmb18.09.2013 20:20

nu ma mai uit ca ACUM INCEPE MACELUL!

strezahuzum18.09.2013 20:28

Sampons Lig ! Ce frumos e sa joci in Sampons Lig ! Eu zic sa iesim cu totii sa ne manifestam imensa bucurie produsa de faptul ca "stam la masa bogatilor" si "auzim muzica Sampons Lig".

 

A, si sa nu uit, mai ales sa ne bucuram de "meleoanele" ce vor curge in buzunarele oligofrenului. Nu-i asa ca merita ?

 

PS : Multumiri deosebite conducerii MM & Prodanca. Dupa vinderea lui Chiriches si Rusescu plus accidentarea lui Chipciu .... au venit Neagu (n-a prins lotul), Kapetanos (nu daduse gol in 2013) si Varela. Toti in ultima secunda posibila, c-asa se leaga echipa mai bine, cu 3 zile inainte de meci.

Cata2318.09.2013 20:29

Din pacate am avut dreptate n-avem ce cauta in Champions League. Din moment ce cazi asa psihic dupa ce incasezi un gol norocos dai dovada ca nu ai ce cauta in aceasta competitie.

dmb18.09.2013 20:31

Cred ca noi sintem natiunea care ne auto-distrugem si nu conteaza ca-i economie, politica sau...fotbal. Noi sintem capabili de fiecare data sa ne punem singuri piedica. Dam vina pe unul si pe altul dar vina-i a noastra.

Primul gol a lui Schalke este frate cu autogolul lui Banel si cu alte mii de gafe care ne fac dintr-o echipa redutabila (sau natiune daca nu-i vorba de fotbal) intr-o adunatura de clowni. Sigur toti gresim dar la noi gresim tocmai cind sintem pe cale sa cistigam (dupa ce ne-am dat sufletul pt asta). Nu stiu daca-s furios, mi-e grata sau sunt doar trist...

GRYG18.09.2013 20:35

Mai bine intra Piti talent :steag_sah_mic: facea o cantare si iesea mai bine

«12345»