FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cel mai iubit antrenor

«123»
bijoux_bz27.04.2006 11:55

Walter Zenga!!!! mare antrenor. o sa ajunga la echipe mai mari sunt sigur. oricum lui ii datoram totul. daca nu totul cel putin 90% . el ne-a aratat k putem orice.

Virgil27.04.2006 15:41

@ poisonsnakebite2002

 

Si eu te salut !

poisonsnakebite200229.04.2006 10:21
Eu cred ca pe Victor Piturca nici nu mai trebuia sa il bagi acolo... !

 

pobabil se va uita si el pe forum si va vedea...candva...asta e si ideea...in fine...ar trebui sa voteze mai multa lume...sa putem trace o concluzie. Oricum am auzit ca Walter s-ar putea sa antreneze in Serie A, de la anul...stiti voi ce vreau sa zic.

outcry29.04.2006 10:28

Eu cred ca trebuie sa incurajam echipa si stafful actual. eu l-am votat pe Olaroiu

sile-jardel29.04.2006 11:24

Oleg Protasov.Se juca altceva cu el.Adevarat ca am pierdut si cu el puncte aiurea,dar incepea sa se inchege ehipa si a plecat.Daca raminea luam cupa sigur.Nu-l suport pe acest baiat gretos[Oli]

Vladinho29.04.2006 12:16

Walter Zenga fara discutii :)

radooku_steaua29.04.2006 12:24

cel mai iubit antrenor la orice echipa e cel care aduce victorii, care scoate rezultate bune in meciuri dificile, care este aproape de suporteri si de jucatori si nu in ultimul rand cel care creaza spectacol. Din acest punct de vedere as putea spune ca mi-a placut de Protasov, dar avand in vedere modul in care a parasit echipa pot spune ca Walter si Olaroiu sunt in viziunea mea in top la cei mai iubiti antrenori. Si desigur nu trebuie uitat EMERIC Ienei !!

Vladinho29.04.2006 12:25
cel mai iubit antrenor la orice echipa e cel care aduce victorii, care scoate rezultate bune in meciuri dificile, care este aproape de suporteri si de jucatori si nu in ultimul rand cel care creaza spectacol. Din acest punct de vedere as putea spune ca mi-a placut de Protasov, dar avand in vedere modul in care a parasit echipa pot spune ca Walter si Olaroiu sunt in viziunea mea in top la cei mai iubiti antrenori. Si desigur nu trebuie uitat EMERIC Ienei !!

 

@off-topic...cati ani ai?

 

Eu nu am prins sa vad cum antrena Ienei.....stiu ca sa castigat sub comanda lui Cupa Campionilor mai mult nu stiu despre el...

radooku_steaua29.04.2006 12:44

@vladinho nu am multi ani dar nu trebuie sa ai multi ani ca sa iti dai seama ca emeric Ienei a fost un mare antrenor si ca a fost iubit in Ghencea. Alaturi de [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] cred ca Ienei este un simbol pentru Steaua ceva ce nu trebuie uitat.

offtopic vladinho tu cati ani ai? poa si un id de mess... mai schimbam o parere :)

Vladinho29.04.2006 12:59

18...vladinho87 id :)

DTP-Ludacris30.04.2006 20:11

As vrea ca Zenga sa vina inapoi,nu cred ca ar refuza o oferta din partea Stelei :cry:

armanovici30.04.2006 21:59

Ienei:singurul care a stiut sa duca un traseu european pana la capat: SEVILLA '86!...suntem singurii invingatori!

 

Restul nu conteaza!

spre_2430.04.2006 22:13

da si io as vrea ! el stia tot..avea tactici..urmarea adversarii ! le ridica moralu baietilor...:( Zenga TE IUBIM ! INAPOI TE VREM:d ..

anonymus_girl01.05.2006 12:41

Zenga cu siguranta e cel mai iubit...de la el a pornit totul...acum se vad roadele la ce a construit el...pacat ca a plecat d ela Steaua :(

radooku_steaua01.05.2006 12:44

gresesti... nu a plecat... a fost dat afara...

Kristy_Cj01.05.2006 12:52

Zenga fara nici o discutie,Protasov a fost un antrenor bun dar nu era legat de Steaua,nu iubea echipa,ci era angajat la echipa...Zenga traia pentru Steaua si faptul ca a fost dat afara ar trebuie sa le fie rusine si sa-l aduca repede inapoi...omul asta chiar stia ce face si iubea echipa asta

Zenga...Zenga...Zenga...Zenga...Zenga...Zenga...Zenga

spre_2401.05.2006 13:13

cand vbea Zenga cu baietii intrau pe teren ca la razboi :twisted: :twisted: si sunt sigur ca acu cu rapidu..ii mancam de vii !

Mirel_Radoi01.05.2006 16:55

Am o idee.

Sa trimitem mail la c***@*** si sa le spunem sa puna un sondaj

 

Oli trebuie sa plece:

Da

Nu

 

Ce ziceti?

ramonik_stelista01.05.2006 17:06

Este adevarat ca de la Walter Zenga a pornit totul, dar acum Olaroiu ne-a adus in semifinale si pt asta trebuie sa-i fim reunoscatori...pe Zenga nu-l voi uita niciodata pt ce a facut pt Steaua..INTODEAUNA ALTURI DE Steaua

***alex***01.05.2006 17:39
Am o idee.

Sa trimitem mail la c***@*** si sa le spunem sa puna un sondaj

 

Oli trebuie sa plece:

Da

Nu  

 

Ce ziceti?

 

Zicem TARE NU!

radooku_steaua01.05.2006 18:22
Am o idee.

Sa trimitem mail la c***@*** si sa le spunem sa puna un sondaj

 

Oli trebuie sa plece:

Da

Nu  

 

Ce ziceti?

zic ca se vede ca ai 13 ani .... cu ce ocazie sa plece Olaroiu? si daca mintea ta crezi ca vor pune aia de pe site-ul oficial un asemenea sondaj e clar.... ai vazut tu undeva in lume sa puna un sondaj pe site-ul oficial al vreunei echipe daca sa demita antrenorul sau nu? SI IN ULTIMUL RAND Olaroiu NU ARE DE CE SA PLECE !! ARE UN CAMPIONAT DE CASTIGAT !!

Mirel_Radoi01.05.2006 19:17

bai nu mai are voie omu sa spuna ceva ca sariti toti cu gura

antonika01.05.2006 19:20

gata, a avut Oli 2 meciuri proaste si trea sal dam afara..... nu va ganditi echip a joaca si nu el??......

***alex***01.05.2006 19:44

Ai voie sa spui ce vrei, dar gandeste inainte sa scrii!

poisonsnakebite200202.05.2006 13:55
Am o idee.

Sa trimitem mail la c***@*** si sa le spunem sa puna un sondaj

 

Oli trebuie sa plece:

Da

Nu  

 

Ce ziceti?

 

pai ma gandesc eu ca parerea noastra nu ar conta. In plus, vrei sa ajungem ca cei de la Dinamo,(ma uit sub masa dar nu-i vad) care schimba antrenorii ca pe absorbante?(scuzati cuvantul antrenorii). :) Si in plus, vrei din nou sa fie nebuneala pe sfarsit de sezon? Ar putea afecta echipa. Salut

«123»