FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cel mai iubit antrenor

«123»
poisonsnakebite200226.04.2006 10:07

Care este cel mai iubit antrenor al Stelei (din ultimii ani, bineinteles).

Motanu D26.04.2006 10:14

L-am votat pe Walter. De la el a plecat totul !

codrutaandreea26.04.2006 10:22

de la el a pornit totul dar acum Oli este cel mai iubit antrenor. daca peste 10 ani intreaba cineva care este cel maiiubit antrenor al Stelei va raspunde ca cel care a calificat Steaua in Cupa UEFA ,dar mai iubit este cel cu care a castigat cupa.

asta e parerea mea.

poisonsnakebite200226.04.2006 10:29
L-am votat pe Walter. De la el a plecat totul !

asta e si parerea mea...am zis la topicul cu privire la Walter, ca el este "piciorul drept" cu care Steaua a calcat in UEFA.salutari

Meth0dMan26.04.2006 11:22

Eu cred ca pe Victor Piturca nici nu mai trebuia sa il bagi acolo... !

I.N.Money26.04.2006 11:40

Greu de zis cine este cel mai bun din ultimii ani,fiecare dintre ei avand cate un rol esential.

bodanelu26.04.2006 11:55

mda.. grea decizie.. dar l`am ales pe Walter!

IONUTZ-CIPRIAN26.04.2006 12:13

:evil: >>>>Walter Zenga,bineinteles,el a facut ca Steaua sa fie unde este acum,insa fiecare din cei enumerati au si ei cate o mica mare parte la tot cea ce se intampla acum la Steaua!!>>> :twisted:

Madeleine26.04.2006 15:41

Hmmm... Raspund dupa meciul de maine. Acum as zice Zenga, dar daca ne calificam imi schimb optiunea.

Melku26.04.2006 16:33

Oleg Protasov!!! 8)

spre_2426.04.2006 16:50
Hmmm... Raspund dupa meciul de maine. Acum as zice Zenga, dar daca ne calificam imi schimb optiunea.

ne calificam sigur ! dar Zenga e cel mai iubit ! si o sa fie Oli pt ca cu el o sa lom UEFA !

Mirel_Radoi26.04.2006 17:01

Oleg pentru ca cu el am castigat 22.Dar sa vad meciu de maine seara

cristian01426.04.2006 17:29
Oleg pentru ca cu el am castigat 22.Dar sa vad meciu de maine seara

 

N-am castigat cu Oleg 22, ci cu Walter + Dumitriu in ultimele 3 etape.

Zenga ramane cel mai iubit.Oleg daca nu parasea echipa in modul in care a facut-o, cand eram in frunte in campionat si in UEFA, pe primul loc in grupa, fara gol primit devenea cel mai indragit antrenor.

Respect pentru toti !

Mirel_Radoi26.04.2006 17:37

*ups* scrisai gresit.Confundai.Da Walter

redandblue26.04.2006 17:38
Walter Zenga
DTP-Ludacris26.04.2006 17:43

Walter :cry: yo am votat din greseala Oleg :evil:

Cristty_bossul26.04.2006 17:56

pe Piturca nu-l mai iubeste chiar nimeni? :lol: :P :twisted:

" Walter Zenga "

***alex***26.04.2006 18:16

Walteeer Walteeer Zenga Zenga!!!

Virgil26.04.2006 18:16

Sa fim corecti si sa recunoastem ca fiecare din cei 4 antrenori are partea lui de contributie La formarea Stelei de acum.

Ca lot de jucatori,mentalitate,pofta de joc si de goluri si disciplina.

 

In ordinea celor enumerate inainte pot fi regasiti Piturca,Zenga,Protasov si Olaroiu.

Fiecare din ei mi-a placut si nu as putea sa decid daca Oli e mai bun decat Oleg,daca Oleg a fost mai bun decat Walter sau Walter decat Piti.

 

Fiecare dintre ei a preluat un nucleu de jucatori bine pregatit si valoros pe care l-a modelat in joc dupa capacitatea sa,dar si influentati de cererea expresa a patronului.

 

Nu vreau sa dezavantajez pe nimeni asa incat nu o sa votez,dar in inima mea ramane Oleg care a dat o noua fata Stelei,atunci cand intrase in blocaj.

Marturisesc ca a inceput sa-mi placa si Oli,si sa-mi inspire incredere.

El Nino_926.04.2006 18:49

Olaroiu...pentru ultimele performante, dar... ramane de vazut dupa meci

winner_00726.04.2006 19:08

Walter Zenga ca el a fost primul care a scos capul sus si a reusit sa conduca Steaua spre victorie!!!Dupaia ar fi Oleg dar , acum , in mintea mea se desfasoara un fel de intrecere ,pentru locul 2-3, intre Oleg si Oli

antonika26.04.2006 19:19

Oleg Protasov... daca ramanea la Steaua, eram deja calificati in finala... cat a fost el Steaua a jucat cel mai frumos fotbal care la jucat dupa revolutie...

poisonsnakebite200227.04.2006 10:27
pe Piturca nu-l mai iubeste chiar nimeni?  :lol:  :P  :twisted:  

" Walter Zenga "

 

Probabil daca va avea rezultate la nationala, va avea si el voturi....

:evil: asta e!

poisonsnakebite200227.04.2006 10:32
Sa fim corecti si sa recunoastem ca fiecare din cei 4 antrenori are partea lui de contributie La formarea Stelei de acum.

Ca lot de jucatori,mentalitate,pofta de joc si de goluri si disciplina.

 

In ordinea celor enumerate inainte pot fi regasiti Piturca,Zenga,Protasov si Olaroiu.

Fiecare din ei mi-a placut si nu as putea sa decid daca Oli e mai bun decat Oleg,daca Oleg a fost mai bun decat Walter sau Walter decat Piti.

 

Fiecare dintre ei a preluat un nucleu de jucatori bine pregatit si valoros pe care l-a modelat in joc dupa capacitatea sa,dar si influentati de cererea expresa a patronului.

 

Nu vreau sa dezavantajez pe nimeni asa incat nu o sa votez,dar in inima mea ramane Oleg care a dat o noua fata Stelei,atunci cand intrase in blocaj.

Marturisesc ca a inceput sa-mi placa si Oli,si sa-mi inspire incredere.

 

sunt de acord cu tine virgile, si sunt 100% sigur ca daca Oli va lua UEFA, el va fi cel mai iubit, iar ceilalti vor fi lasati in urma...desi nu ar fi drept.

Oricum si ei sunt atasati sentimental de Steaua, asa ca oricand ne putem baza pe ei in orice situatie...Salutari!

Motanu D27.04.2006 10:32
pe Piturca nu-l mai iubeste chiar nimeni?  

 

Lui Oli i s-a strigat din tribuna "Oleg Protasov". Lui Oleg i s-a strigat "Walter Zenga" iar lui Walter i s-a strigat "[color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color]". Oamenii nu blamau neaparat antrenorul ci se refereau la personalitati din istoria recenta a Stelei.

Lui Piti i s-a strigat de catre un intreg stadion "Piti Piti Piti lasa-ne !". Asta e diferenta !

«123»