Am auzit acum ca pe Banel sa oferit o suma de peste 20 de mil de euro!!Refuzarea acestei sume arata puterea Stelei!!
Va da-ti seama ca cineva a dat pe Banel cat ar da cineva pe toata echipa lui Dinamo+ rapid
Am auzit acum ca pe Banel sa oferit o suma de peste 20 de mil de euro!!Refuzarea acestei sume arata puterea Stelei!!
Va da-ti seama ca cineva a dat pe Banel cat ar da cineva pe toata echipa lui Dinamo+ rapid
ceeeee? 20 mil .. ????? nu cred...dak ai si dovada..ar fi super :lol:
a fost acum pe stiri la Pro TV !!!Cica au si refzat , nici mie nu mi-a venit sa cred, dar asa au spus .NU-i asa ca e spectaculos?
hai ma, ce naiba, tu chiar ai crezut "perla" asta
pai pe banii astia nici n-ar mai discuta , de maine n-ar mai fi la Steaua :lol: , eu unu nu cred
Ce-ai mah....cine sa dea 20 de milione???? si dak ar fi dat..pentru 20 de milioane ar fi trebuit sa il dea....sa fim seriosi....
Frate eu nu mint.Nici eu nu credeam daka nu auzeam de la stiri!Spunea MM ca in urma acestei cupe UEFA suma pentru vanzarea unui jucator sa dublat
Eu nu prea cred zvonul asta despre oferta de 20 de milioane de euro,pur si simplu nu pot sa cred ca o echipa ar da atatia bani pe un jucator din europa de est... nu spun ca nu ar valora...
sa fim seriosi..dak ar aparea o oferta de 20 mil de EURO Gigi l-ar vinde fara sa stea pe ganduri :wink:
Da..am vazut si eu...dar tre sa fii copil sa crezi ca au refuzat astia ...sau o sa refuze 20 de milioane....sa fim seriosi...tu dak ai fi presedinte sau patron la Steaua...ai refuza 20 de mil pentru Nicolita? Raspunde-mi te rog..da sa fii sincer
Sincer nu stiu , l-as pastrat si i-as creste valoarea.ADica gandestete daka dau atat cat o sa dea in finala
In foarte scurt timp Banel a ajuns un jucator de mare valoare.
Nici mie nu-mi prea vine sa cred ca ar da cineva pe el o suma atat de mare,dar chiar daca ar da,Banel ar trebui pastrat.
Nu uitati ca speram sa intram in grupele CL si nu ne putem lipsi de un astfel de jucator.Face parte din acel nucleu de 6-7 jucatori de care Steaua nu se poate lipsi.Cel putin inca 2-3 ani.
Oricum va da-ti seama daca dau acuma 2- de mil pe el cat o sa dea cand castigam finala.Plus cica Gigi va da pentru castigarea supersupei europei o prima mai mare decat prima brazilie pentru castigarea cupei mondiale 8O .Deci cred ca e in bani!
si cine e in stare sa dea 20mil, real, barc, Manchester, cine??
Intr-adevar stirea am vazut si eu la Pro TV, dar nu cred asa ceva, in primul rand pentru ca Nicolita nici nu valoreaza atat, sa fim seriosi daca vreo echipa a facut oferta de 20 de milioane, cu acesti bani cumperi un jucator cu nume din Europa, deja cunoscut.
Nu au spus dar tind sa cred ca Ajax-ul ,spuneau ceva de antrenorul alora de la Ajax la un meci
Intr-adevar stirea am vazut si eu la Pro TV, dar nu cred asa ceva, in primul rand pentru ca Nicolita nici nu valoreaza atat, sa fim seriosi daca vreo echipa a facut oferta de 20 de milioane, cu acesti bani cumperi un jucator cu nume din Europa, deja cunoscut.
da dar un jucator cu renume e deja batran si nu mai e gata sa alerge si sasi dea viata pe teren... deci ar putea valora 20 mil
Cu 20 de mil nu-ti iei un jucator de genul lui Ronaldinho , Vieri( adica nu-ti iei super-jucatori)
Ci iti iei un Hasellbaink , Mutu , Chivu .....-jucatori pe care Banel a aratat ca ii depaseste la viteza.Cred ca acest jucator are un viitor stralucit( dupa mine)
Oricum Meme a declarat ca Banel nu pleaca !! Daca jucatori ca Ramos,Baptista sau Robinho costa peste 20 de mil si sunt mediocrii , de ce un jucator de calitatea lui Nicolita nu ar costa atat?
Intr-adevar stirea am vazut si eu la Pro TV, dar nu cred asa ceva, in primul rand pentru ca Nicolita nici nu valoreaza atat, sa fim seriosi daca vreo echipa a facut oferta de 20 de milioane, cu acesti bani cumperi un jucator cu nume din Europa, deja cunoscut.
da dar un jucator cu renume e deja batran si nu mai e gata sa alerge si sasi dea viata pe teren... deci ar putea valora 20 mil
Un jucator cu renume e si Messi si are 19 ani.
Oricum Meme a declarat ca Banel nu pleaca !! Daca jucatori ca Ramos,Baptista sau Robinho costa peste 20 de mil si sunt mediocrii , de ce un jucator de calitatea lui Nicolita nu ar costa atat?
:lol: da mediocru mai e Robinho.Sau Ramos.Sa nu uitam ca astia mediocrii :lol: joaca in nationalele lor si Banel nu!
Tu ai vazut ca au arat ceva la Real?? Uite-te in ce hal joaca echipa aia,iar acesti jucatori au costat enorm impreuna...
Alo ,trezitiva!Noi nu mai suntem de mult la nivelul diviziei A.Noi am intrat in gratile europei de cand cu villareal!.Adica prin villareal avem ceva acum in comun cu juve.Suntem totusi pe locul 3 in coeficenti.
Noi la momentul asta suntem una din cele mai bune echipe , de ce sa nu coste un jucator titular din aceasta minunata echipa sa nu coste 20 de mil de euro?
Ce vi se pare exagerat 20 de mil pentru o echipa de pe locul 3 in coeficenti si pentru viitoarea castigatoare a cupei UEFA ?Mie unul nu!
@ winner_007
nu mai da nimeni 20 mil pe hasselbaink si nici macar pe Mutu,poate doar pe Chivu...
Corect.In schimb Banel s-a impus prin viteza,participarea la ambele faze,prin goluri,etc.Si asta in Cupa UEFA.
@ winner_007 ![]()
singurul lucru care ma face sa nu cred zvonul asta pentru ca suntem in europa de est nicidecum ca Banel nu ar avea valoare sau ca Steaua nu e una din echipele mari ale lumii,nu cred ca o sa plece prea curand un jucator din europa de est pe 20 de milioane de euro,poate sa fie cel putin la fel de bun cum e Ronaldinho..chiar si atunci..