FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Banelinho , oferta de 20 de mil de euro?

«123»
winner_00724.04.2006 17:09

Am auzit acum ca pe Banel sa oferit o suma de peste 20 de mil de euro!!Refuzarea acestei sume arata puterea Stelei!!

Va da-ti seama ca cineva a dat pe Banel cat ar da cineva pe toata echipa lui Dinamo+ rapid

DTP-Ludacris24.04.2006 17:20

ceeeee? 20 mil .. ????? nu cred...dak ai si dovada..ar fi super :lol:

winner_00724.04.2006 17:22

a fost acum pe stiri la Pro TV !!!Cica au si refzat , nici mie nu mi-a venit sa cred, dar asa au spus .NU-i asa ca e spectaculos?

Cristty_bossul24.04.2006 17:23

hai ma, ce naiba, tu chiar ai crezut "perla" asta :)) pai pe banii astia nici n-ar mai discuta , de maine n-ar mai fi la Steaua :lol: , eu unu nu cred

alinush8924.04.2006 17:24

Ce-ai mah....cine sa dea 20 de milione???? si dak ar fi dat..pentru 20 de milioane ar fi trebuit sa il dea....sa fim seriosi....

winner_00724.04.2006 17:25

Frate eu nu mint.Nici eu nu credeam daka nu auzeam de la stiri!Spunea MM ca in urma acestei cupe UEFA suma pentru vanzarea unui jucator sa dublat

Melku24.04.2006 17:29

Eu nu prea cred zvonul asta despre oferta de 20 de milioane de euro,pur si simplu nu pot sa cred ca o echipa ar da atatia bani pe un jucator din europa de est... nu spun ca nu ar valora...

DTP-Ludacris24.04.2006 17:29

sa fim seriosi..dak ar aparea o oferta de 20 mil de EURO Gigi l-ar vinde fara sa stea pe ganduri :wink:

alinush8924.04.2006 17:31

Da..am vazut si eu...dar tre sa fii copil sa crezi ca au refuzat astia ...sau o sa refuze 20 de milioane....sa fim seriosi...tu dak ai fi presedinte sau patron la Steaua...ai refuza 20 de mil pentru Nicolita? Raspunde-mi te rog..da sa fii sincer

winner_00724.04.2006 17:32

Sincer nu stiu , l-as pastrat si i-as creste valoarea.ADica gandestete daka dau atat cat o sa dea in finala

Virgil24.04.2006 18:02

In foarte scurt timp Banel a ajuns un jucator de mare valoare.

Nici mie nu-mi prea vine sa cred ca ar da cineva pe el o suma atat de mare,dar chiar daca ar da,Banel ar trebui pastrat.

Nu uitati ca speram sa intram in grupele CL si nu ne putem lipsi de un astfel de jucator.Face parte din acel nucleu de 6-7 jucatori de care Steaua nu se poate lipsi.Cel putin inca 2-3 ani.

winner_00724.04.2006 18:05

Oricum va da-ti seama daca dau acuma 2- de mil pe el cat o sa dea cand castigam finala.Plus cica Gigi va da pentru castigarea supersupei europei o prima mai mare decat prima brazilie pentru castigarea cupei mondiale 8O .Deci cred ca e in bani!

antonika24.04.2006 18:12

si cine e in stare sa dea 20mil, real, barc, Manchester, cine??

***alex***24.04.2006 18:13

Intr-adevar stirea am vazut si eu la Pro TV, dar nu cred asa ceva, in primul rand pentru ca Nicolita nici nu valoreaza atat, sa fim seriosi daca vreo echipa a facut oferta de 20 de milioane, cu acesti bani cumperi un jucator cu nume din Europa, deja cunoscut.

winner_00724.04.2006 18:14

Nu au spus dar tind sa cred ca Ajax-ul ,spuneau ceva de antrenorul alora de la Ajax la un meci

antonika24.04.2006 18:17
Intr-adevar stirea am vazut si eu la Pro TV, dar nu cred asa ceva, in primul rand pentru ca Nicolita nici nu valoreaza atat, sa fim seriosi daca vreo echipa a facut oferta de 20 de milioane, cu acesti bani cumperi un jucator cu nume din Europa, deja cunoscut.

 

da dar un jucator cu renume e deja batran si nu mai e gata sa alerge si sasi dea viata pe teren... deci ar putea valora 20 mil

winner_00724.04.2006 18:22

Cu 20 de mil nu-ti iei un jucator de genul lui Ronaldinho , Vieri( adica nu-ti iei super-jucatori)

Ci iti iei un Hasellbaink , Mutu , Chivu .....-jucatori pe care Banel a aratat ca ii depaseste la viteza.Cred ca acest jucator are un viitor stralucit( dupa mine)

I.N.Money24.04.2006 18:22

Oricum Meme a declarat ca Banel nu pleaca !! Daca jucatori ca Ramos,Baptista sau Robinho costa peste 20 de mil si sunt mediocrii , de ce un jucator de calitatea lui Nicolita nu ar costa atat?

***alex***24.04.2006 18:22
Intr-adevar stirea am vazut si eu la Pro TV, dar nu cred asa ceva, in primul rand pentru ca Nicolita nici nu valoreaza atat, sa fim seriosi daca vreo echipa a facut oferta de 20 de milioane, cu acesti bani cumperi un jucator cu nume din Europa, deja cunoscut.

 

da dar un jucator cu renume e deja batran si nu mai e gata sa alerge si sasi dea viata pe teren... deci ar putea valora 20 mil

 

Un jucator cu renume e si Messi si are 19 ani.

***alex***24.04.2006 18:24
Oricum Meme a declarat ca Banel nu pleaca !! Daca jucatori ca Ramos,Baptista sau Robinho costa peste 20 de mil si sunt mediocrii , de ce un jucator de calitatea lui Nicolita nu ar costa atat?

 

:lol: da mediocru mai e Robinho.Sau Ramos.Sa nu uitam ca astia mediocrii :lol: joaca in nationalele lor si Banel nu!

I.N.Money24.04.2006 18:26

Tu ai vazut ca au arat ceva la Real?? Uite-te in ce hal joaca echipa aia,iar acesti jucatori au costat enorm impreuna...

winner_00724.04.2006 18:26

Alo ,trezitiva!Noi nu mai suntem de mult la nivelul diviziei A.Noi am intrat in gratile europei de cand cu villareal!.Adica prin villareal avem ceva acum in comun cu juve.Suntem totusi pe locul 3 in coeficenti.

Noi la momentul asta suntem una din cele mai bune echipe , de ce sa nu coste un jucator titular din aceasta minunata echipa sa nu coste 20 de mil de euro?

Ce vi se pare exagerat 20 de mil pentru o echipa de pe locul 3 in coeficenti si pentru viitoarea castigatoare a cupei UEFA ?Mie unul nu!

Melku24.04.2006 18:28

@ winner_007

nu mai da nimeni 20 mil pe hasselbaink si nici macar pe Mutu,poate doar pe Chivu...

Virgil24.04.2006 18:29

Corect.In schimb Banel s-a impus prin viteza,participarea la ambele faze,prin goluri,etc.Si asta in Cupa UEFA.

Melku24.04.2006 18:31

@ winner_007 :)

 

singurul lucru care ma face sa nu cred zvonul asta pentru ca suntem in europa de est nicidecum ca Banel nu ar avea valoare sau ca Steaua nu e una din echipele mari ale lumii,nu cred ca o sa plece prea curand un jucator din europa de est pe 20 de milioane de euro,poate sa fie cel putin la fel de bun cum e Ronaldinho..chiar si atunci..

«123»