FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fantasy Premier League - Mod Standard

«123»
blindius23.09.2013 20:19
Am facut inspirat schimbul Wilshere/Ramsey inainte de etapa asta. Am nimerit-o si cu Dejan Louvren. Azi am intrat insa cu tancul in echipa si am facut 3 transferuri, aruncand la gunoi niste puncte.

 

Mi-am facut placerea, Rooney + RVP in atac :D

 

Eu il am pe Lovren din GW 1, am fost surprins de faptul ca nu era selectionat intr-un procentaj mai mare. Mi l-am luat si eu pe Wayne, a intrat direct in postura de Capitan.

 

Pe Ramsey daca il iau, in urmatorul meci isi da autogol, ia rosu si se si accidenteaza.

 

Paulinho, obrigado joga bonito ;)

Arsenal1886Steaua194723.09.2013 20:32
Pe Ramsey daca il iau, in urmatorul meci isi da autogol, ia rosu si se si accidenteaza.

 

 

Atunci nu il lua te rog :)))))

 

iNsTiGaToR25.09.2013 19:31

L-am luat pe Ramsey desi am aceleasi temeri ca blindius. Sper sa nu fie asa :))

blindius25.09.2013 20:53

Johnson, Coutinho, Silva si Walcott. Patru accidentati in care aveam mari sperante.

 

Succes cu Ramsey!

Arsenal1886Steaua194725.09.2013 21:03

L-am luat si eu pe Rambo. Sper sa nu se strice :)) altfel o sa ma simt vinovat ca am pus presiune pe el .

iNsTiGaToR20.10.2013 19:05

Primele puncte facute de Chiriches in PL :D

Si primul meci in care Swansea marcheaza mult si Michu nu are nici macar un assist :dry:

«123»