Am facut inspirat schimbul Wilshere/Ramsey inainte de etapa asta. Am nimerit-o si cu Dejan Louvren. Azi am intrat insa cu tancul in echipa si am facut 3 transferuri, aruncand la gunoi niste puncte.
Mi-am facut placerea, Rooney + RVP in atac
Eu il am pe Lovren din GW 1, am fost surprins de faptul ca nu era selectionat intr-un procentaj mai mare. Mi l-am luat si eu pe Wayne, a intrat direct in postura de Capitan.
Pe Ramsey daca il iau, in urmatorul meci isi da autogol, ia rosu si se si accidenteaza.
Paulinho, obrigado joga bonito ![]()
