@Adrian: da, sunt de acord cu tine, mai ales ca si eu il am pe Lukaku. La ora actuala mi se pare mult peste Torres.
E drept ca spaniolul a castigat multe la viata lui si inca mai are un cuvant de spus, mie insa mi se pare bagat strict pentru a-l bucura pe patron. Un fel de Cristea, doar la nivel de "pila" , ma refer.
In presezon Torres s-a reunit tarziu cu echipa, astia de la Cupa Confed. au avut vacanta prelungita. In orice caz, ramane un mister si pentru ce l-au luat anul trecut pe Demba Ba, omu' chiar ar putea fi de folos [ sper ca nu cu Villa ]
Eu sper ca da.
Oricum, nici eu nu inteleg de ce l-au luat avand in vedere ca acum l-au pastrat pe Lukaku si au 3 jucatori care se bat pe acelasi post. Iar aia mai buni stau pe bara.
