FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fantasy Premier League - Mod Standard

«123»
blindius15.07.2013 23:09

Cei de la fantasypremierleague.com au dat drumul la inscrieri si re-inscrieri pentru noul sezon.

 

Sunt si loturile provizorii ale echipelor din Barclays Premier League.

 

Cine doreste sa joace acest joc in modul standard sau doar sa-si inscrie echipa chiar daca adopta modul de joc propus de colegul Adrian, vedeti detalii tot in aceasta sectiune de "Alte Concursuri", este binevenit sa se inscrie in Liga "SuperStars1947".

 

CODUL DE ACCES este: 43745-13302

 

 

Sa aveti spor!

blindius09.08.2013 22:25

Ce faceti, domnilor?

 

V-ati facut loturile? V-ati reunit?

 

Nu uitati ca va astept sa va prezentati si in aceasta Liga. Castigatorul se va alege cu faima mondiala si o excursie in Antalya la cules de mure!

gabrinho14.08.2013 12:09

Mi-am inscris si eu echipa FCSB in Liga ta :D

blindius14.08.2013 12:50

@gabrinho: bun venit!

 

P.S.: e Liga "noastra", a stelistilor si simpatizantilor de BPL.

 

Succes!

Ronnie14.08.2013 20:54

M-am bagat si eu!

blindius14.08.2013 21:23

@Ronnie: ti-a dat LPF-FA licenta ca la FCM Bacau? :D

 

Spor si inspiratie!

gio_stgloria15.08.2013 17:54

L-a mai luat careva pe anelka ? :D

drvladyk15.08.2013 18:10

Mda...Arsene...

Ronnie15.08.2013 18:41
L-a mai luat careva pe anelka ? :D

 

Numa' tu si Wenger ce aveti jucatori cumparati gratis :))

blindius15.08.2013 18:44
L-a mai luat careva pe anelka ? :D

 

Il am. Sper sa faca treaba. Am trei jucatori "de culoare" in atac.

Adrian15.08.2013 19:56

As vrea sa ma inscriu si eu, baieti. Care sunt regulile?

Arsenal1886Steaua194715.08.2013 20:30

Bun. Intru si eu aici.

 

 

Deci .. ce loturi aveti ? :naughty:

Ronnie15.08.2013 20:58

Transparenta totala!

 

31.jpg

Arsenal1886Steaua194715.08.2013 21:46

 

 

zsh.gif

Adrian15.08.2013 22:23

Deci putem transfera ce vrem noi?

blindius16.08.2013 08:56
Bun. Intru si eu aici.

 

 

Deci .. ce loturi aveti ? :naughty:

 

Bun venit!

 

Ce cunosti despre Walcott, e accidentat grav sau va juca?

 

 

@Adrian: poti transfera ce doresti, cand doresti. Nu exista reguli in afara de cele ale jocului, poate doar sa fii stelist si sa joci pana la capat, dar sigur te incadrezi! :D

Ronnie16.08.2013 09:01

@Arsenal

 

Rooney nu a fost convocat de Moyes pentru prima etapa.

gio_stgloria17.08.2013 07:43

L-am scos pe anelka.

echipa.png

blindius18.08.2013 11:53

Wenger nici pana acum nu s-a prins ca nu e bine cu Koscielny in prima echipa.

 

Mi-am luat teapa cu Joe Cole, l-am lasat pe banca. :(

iNsTiGaToR18.08.2013 14:53
Wenger nici pana acum nu s-a prins ca nu e bine cu Koscielny in prima echipa.

 

Mi-am luat teapa cu Joe Cole, l-am lasat pe banca. :(

Si eu, Whittaker pe banca - 11 puncte / Rangel in teren - 0.

Plus Bannan care nu a jucat si sper sa nu joace nici cu Chelsea :))

Adrian18.08.2013 14:56

Mourinho e o mizerie.

gio_stgloria18.08.2013 15:08
Wenger nici pana acum nu s-a prins ca nu e bine cu Koscielny in prima echipa.

M-a secatuit de 4 puncte . Naiba m-a pus sa iau jucatori de la Arsenal. Chamberlain accidentat si koscielny suspendat .

blindius18.08.2013 19:06

 

 

 

Mourinho e o mizerie.

 

In presezon a zis ca echipa va trebui sa invete sa joace dupa jocul lui Torres, pentru ca Torres la 29 de ani nu isi mai poate schimba stilul de joc. S-a asigurat din prima etapa: a bagat febletea lui Abramovici, dinozaurii Terry si Lampard, plus Cahill, om de nationala.

M-a secatuit de 4 puncte . Naiba m-a pus sa iau jucatori de la Arsenal. Chamberlain accidentat si koscielny suspendat .

Eu credeam ca se termina cu vreo 4-5 goluri marcate de Arsenal, sa fac si eu ceva cu Theo. Nu-i nimic, am incredere pana la capat!

 

Adrian18.08.2013 22:02

5 goluri a dat in presezon Lukaku. Torres 0. Poate am noroc si-l baga cu Aston Villa.

blindius18.08.2013 23:10

@Adrian: da, sunt de acord cu tine, mai ales ca si eu il am pe Lukaku. La ora actuala mi se pare mult peste Torres.

 

E drept ca spaniolul a castigat multe la viata lui si inca mai are un cuvant de spus, mie insa mi se pare bagat strict pentru a-l bucura pe patron. Un fel de Cristea, doar la nivel de "pila" , ma refer.

 

In presezon Torres s-a reunit tarziu cu echipa, astia de la Cupa Confed. au avut vacanta prelungita. In orice caz, ramane un mister si pentru ce l-au luat anul trecut pe Demba Ba, omu' chiar ar putea fi de folos [ sper ca nu cu Villa ]

«123»