27.05.2013 20:16
Cam asa sunt toti sustinatorii condamnatului

Cam asa sunt toti sustinatorii condamnatului

Pana acum era vorba doar despre petrecerea de la Grand Arena, nu si de petrecerea de la meciul cu Brasovul! Daca nea Mini Scoica ia decizi in numele tuturor si se delega singur ca purtatorul de cuvant a celor ce au dat bani pt biletele cu Brasovul, sa faca un pustiu de bine si sa repuna in vanzare toate biletele de la 0 bilete cumparate!!!
Petrecere la mall, acolo, la magazinul oficial? ![]()
Dar de unde stii? Maestre, nu-mi inspiri incredere. Ai bilet la meciul cu Brasov, nu? Atarni maine de autobuz?
Interlopul e-n puscarie acum, pe stadion acum daca mergi, chiar ca ii dai bani de Evian. Ca daca ar mai izbucni, mira-m-as, un protest, nu mai e la loja sa se enerveze si sa dea in laturi.
Giovanni Becali a vorbit despre vanzarea echipei pentru o suma corecta.