Eu stiu fazele...intai esti vesel si razi cu toti, apoi ii iubesti pe toti, ai vrea sa ii ajuti cat poti de mult, le impartasesti problemele, plangi cu ei, apoi le iei morti-n p... ca ti se pare ca se uita urat ![]()
)
Eu stiu fazele...intai esti vesel si razi cu toti, apoi ii iubesti pe toti, ai vrea sa ii ajuti cat poti de mult, le impartasesti problemele, plangi cu ei, apoi le iei morti-n p... ca ti se pare ca se uita urat ![]()
)
Eu cand beau, din ce in ce mai rar in ultima vreme, sunt linistit, imi vine-a fute.
Si-odata cu inaintarea in varsta ai sa bei.....si mai rar.
Apropo',eu beau bine:))))
dar cu voi nu am nimic, sunteti cu totii stelisti si va iubesc pe toti....asta e..
Pe dracu'. De Costi stiu sigur ca nu mai e stelist, Lari am auzit ca s-a dat cu aia de la Sportul mai nou iar axl o arde dubios si nici macar nu-i place fotbalul.
Eu zic sa ai grija, site-ul asta nu mai e de mult site-ul suporterilor stelisti. Pe alss.ro insa... ![]()
Ghinionul lui Toronto e diferenta de fus orar dintre Canada si Romania. Cand e beat el noi toti suntem treji.
pai atuncia va invit aici si bem cu totii
))