Sa ma apuc sa caut iar, fara de tara(ca nu esti canadian si din Romania ai fugit)? Oricum o sa ai un raspuns pentru orice. Tu profiti de faptul ca ai 17000 de conturi si crezi ca nu mai stie lumea ce si cum. Mai ales ca inainte de ultimul SteauaToronto ai mai avut tot un SteauaToronto sau asa ceva. Ca sa nu mai vorbim de mesaje private, ca am schimbat si cateva din alea inainte sa incepi injuraturile. Lasa, batrane, ca nu suntem chiar toti alcoolisti care uita repede. Mai bine ai recunoaste ca ai schimbat tabara, ca oricum nu te afecteaza cu nimic.
Adrian tot respectul, in sfarsit se scriu si articole pro-Steaua...tot asa...
@armanoivici
Steaua niciodata nu va muri, nici cand vrei tu, nici cand vrea ciobanul, Steaua va fi vie in sufletele oamenilor indiferent ce oier va fi la conducere, indiferent ce armanovici vor mai critica echipa
